898 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУНИ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 74990 д...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

Cat S 31 telefon

Se prodava Cat s-31 smartphone. Izdrzliv telefon. Otporen na udari,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:43Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Nov 24m. Garancija Vili Mobile

-Nov,nekoristen,Neaktiviran >Moznost za dostava preku Kargo


17.890 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.490 МКД
Вчера 19:28Samsung Galaxy A71 Garancija Vili Mobile

Se prodava,,Samsung Galaxy A71,, Odlicna sostojba,bez nikakvi Zabele...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28Apple IPhone Xr Orange Garancija Vili Mobile

-Apple IPhone Xr,, -Odlicna sostojba,Bez Nikakvi Zabeleski so Garanc...


15.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 19:27Samsung Galaxy S20 Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Samsung Galaxy S20 EU Model -Fabricka sostojba,Kako Nov -Bez nika...


20.490 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.500 МКД
Вчера 19:27Apple IPhone Xr Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Apple iPhone Xr,,Red Product -Odlicna sostojba,Bez,Zab...


15.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 19:27Apple IPhone 12 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple IPhone 12 Green Fabricka Sostojba,Kako Nov Bez Nikakvi Zabel...


549 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
34.990 €
Вчера 19:27Samsung Galaxy S10 Plus Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Samsung Galaxy S10 Plus,,White -Bez nikakvi Zabeleski,S...


15.490 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Samsung Galaxy S10 128/8GB Kako Novi Garancija Vili Mobile

Se prodavaat,,Samsung Galaxy S10,,Black/Blue Fabricka sostojba,Kako ...


12.990 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Apple IPhone Xs Gold Garancija Vili Mobile

-Apple IPhone Xs Gold -Bezprekorna sostojba,Bez Nikakvi Zabeleski/Ga...


16.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.990 МКД
Вчера 19:27Samsung Galaxy A32 Novi I Koristeni

Se prodavaat,,Samsung Galaxy A32,,128GB Novi/12.800 den. Koristeni...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Apple IPhone 13 Pro Fabrika Garancija Vili Mobile

-Apple IPhone 13 Pro Gold -Fabricka Sostojba,Kako Nov -Koristen mno...


949 €
или предлог цена
Вчера 19:26IPHONE 13 midnight 128 gb

IPHONE 13 NOV .


48.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:22OVATION studio -GPS navigacija za ANDROID + satelit FIX

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:24Iphone 13 Midnight 128GB Full pack

Продавам iphone 13 Midnight 128 GB + 20w apple полнач фул пакување со...


43.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:42Redmi Note 10

Redmi Note 10 tel e kako nov 3 meseci koristen info 071-387-321


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:42PRODAVAM ONEPLUS NORD N10 5G SUPER ZACUVAN SO GARANCIJA

Prodavam super zacuvan oneplus nord n10 5g so garancija 24 meseci kup...


8.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 17:23Се продава! Huawei p20 lite

Се продава Huawei p20 lite во одлична состојба! Цената не е фиксна!


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:24OnePlus 9

Се продава телефон OnePlus 9 во одлична состојба, без ниедна гребнати...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:06Note 20 Ultra kupen od Neptun.

Extra zacuvan mn malku raboten so garancija do 28.08.2022.


36.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
39.999 МКД
Вчера 15:59Prodavam EXTRA zacuvan S21 Ultra 5G

Prodavam EXTRA zacuvan S21 Ultra 5G, so 12 GB RAM memorija i vnatresn...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Вчера 12:51Iphone 11 PRO MAX - одлично сочуван

Продавам одлично сочуван Iphone 11 ProMax, neverlock со оригинален по...


500 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
580 €
Вчера 09:25IPHONE 6s /16gb

Telefonot nema mana batery helth 100% finger OK


4.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 09:08Xiaomi 11 lite 5g kako nov - mobicom

Xiaomi 11 lite 5g 8/128gb plava boja kako nov. Komplet kutija so site...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:49Iphone XR kako nov - mobicom

Iphone XR 64gb bela boja kako nov. Komplet kutija so site accesories....


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:49Samsung A40 kako nov - mobicom

Samsung A40 4/64gb plava boja kako nov. Komplet kutija so site acceso...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:49Iphone 8 64gb kako nov - mobicom

Iphone 8 64gb crna boja kako nov. Komplet kutija so site accesories. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:49Iphone 11 pro max kako nov - mobicom

Iphone 11 pro max 64gb. Graphitna boja kako nov. Komplet kutija so si...


33.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:49Iphone 12 pro blue kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb plava boja kako nov bez tocka. Komplet kutija so ...


43.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48Iphone 12 pro max 256gb kako nov - mobicom

Iphone 12 pro max 256gb zlatna boja kako nov. Komplet kutija so site ...


51.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.000 МКД
Вчера 08:48Iphone xs max kako nov - mobicom

Iphone XS max 64gb zlatna boja kako nov. Prakame po Kargo Ekspres n...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48Iphone 11 pro kako nov - mobicom

Iphone 11 pro 64gb. Graphitna boja kako nov. Komplet kutija so site a...


28.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 МКД
Вчера 08:48Samsung S10 kako nov - mobicom

Samsung S10 8/128 gb. Silver boja kako novi. Komplet kutija so site ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48Samsung S22 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 Ultra 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija...


65.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
69.990 МКД
Вчера 08:48iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


48.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
49.990 МКД
Вчера 08:48Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


62.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48iPhone 13 Pro Max EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 pro MAX 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


68.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48Apple iPhone X

Telefonot e ekstra zacuvan, seuste ja ima orginalnata baterija. Post...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
26 јун 22:49Samsung s8 plus i Samsung a50

Se prodavaat 2 telefoni Samsung galaxy s8 plus i Samsung a50.Dvata se...


7.000 МКД
или предлог цена
26 јун 22:31Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам