Неготино
                   
1322 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12Промовирано

Se prodava

Se prodava vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 20:34BMW 418 D GRAND Coupe

Bmw 418 grand coupe Registirana Redovno servisirana Realni km ...


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:06Honda CBR 250

Prodavam Honda CBR 250R vo odlicna sostojba, redovno servisirana i od...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:45Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw Poveke info na brojot: 075 435 522


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 16:39MERCEDES E 200 CDI

Tempomat greaci na sedista naviacija parking senzori so kamera dva kl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:32Bandazi 20ki 5x112 ETA BETA ORIGINAL

Bandazi 20ki 5x112 original eta beta so zhig ne se krivi ne se vareni...


Вчера 14:07  НОВ ОГЛАС

Bandazi 17 za pezo 4x108 so zimski gumi

Bandazi 17ki 4x108 so zimski gumi top sostojba 300evra moze zamena sa...


Вчера 14:05Iveco kiper/kran

Iveco eurokargo 75/14 kiper/kran registriran do 06/23 info 076 454 ...


14.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 13:29Bager Libher A900

Proizvodstvo 1988 god. moze i zamena za kola


10.000 €
или предлог цена
Вчера 13:29Mercedes 2232 kiper troosovinec

Proizvodstvo 1980 god. Registriran do 06.2022 moze i zamena za kola


10.500 €
или предлог цена
Вчера 13:29Reno laguna

Gumi zimski 70%


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:28Se prodava mini bager takeuchi 145

takeuchi 145 5tona 2korpi 2000god. Servisiran vo odlicna sostojba


Вчера 13:00Saab 9-3 Vector 2.2 TiD

Saab Vector Sport model so full oprema Registriran do 02/2024 2.2 m...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Неготино

Автомобили

Вчера 11:34CITROEN JUMPER 2.2 HDI 120KS KAMIONET

CITROEN JUMPER 2.2 HDI 2008 GOD 7 SEDISTA 4 DOBRI GUMI 6 BRZINI +...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Комбиња

Вчера 08:51  НОВ ОГЛАС

KIA RIO 1.5 CRDI MNOGU ZACUVANA

KOLATA E MAKSIMALNO ZACUVANA PRVA BOJA PRV ENTERIER KLIMA RABOTI ...


3.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 08:19PRIKOLKA

5-Tonska


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

Вчера 06:58Desen far za AUDI A3 2004/5

Se prodava desen far za AUDI A3 2004/5 potpolno ispraven. 07830153...


50 €
или предлог цена
28 мар 22:25Се продава MS Energy e21

Се продава електричен скутер MS Energy e21 возен 2 месеца. Батерија ...


30.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
32.000 МКД
28 мар 22:23Gumi 185-60-14

Prodavam dve Gumi so dobra sara provereni... Tel-075 601 647


1.000 МКД
или предлог цена
28 мар 19:47Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
28 мар 19:45Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
28 мар 19:45FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
28 мар 19:44Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
28 мар 19:44Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
28 мар 19:44Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
28 мар 19:43Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
28 мар 19:43Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
28 мар 19:43Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
28 мар 19:43ЗВУЧНИЦИ

Се продаваат пионир звучници. Pioneer TS-2150 200W 20cm


4.000 МКД
или предлог цена
28 мар 17:22FIAT 450 DT

Fiat 450 dt Ekstra sostojba


6.500 €
или предлог цена
28 мар 16:33Imt so fiat motor

Imt so fabricki fiat motor Super sostojba


3.800 €
или предлог цена
28 мар 16:33Volvo F-12

Volvo F-12 405 k.s. 1993 god. Komplet na federi Ekstra sostojba


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

28 мар 16:32Motor mercedes 280 k.s.

Motor mercedes 280 k.s. OM 422


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

28 мар 16:32Pomosna sasija so klucevi

Pomosna sasija so klucevi za kontenjerski sandak


500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

28 мар 16:32Opel Corsa benzin plin

Atest plin,cela godina registrirana,novi gumi komplet servis ekstraaa...


1.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 мар 14:48BMW 530D Xdrive

oprema shiber laser svetla crn enterier vakum na vrati digita...


44.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 мар 13:00Aluminiumski bandazi 16-ki za Passat

Prodavam 4 aluminiumski bandazi 5x112, 16-ki za Passat. Bandazite s...


10.000 МКД
или предлог цена
28 мар 11:36Se prodava kombe MERCEDES SPRINTER

Se prodava kombe: - MERCEDES SPRINTER 313 - 2005 GODINA - 3.5 tona...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Неготино

Комбиња

28 мар 09:43Bandazi so gumi 4x114 185/65R14

Celicni bandazi 4 so dve letni gumi matador hektora3 letni dot 2019 i...


По Договор
или предлог цена
28 мар 09:26KUPUVAM GOLF 5

Baram da kupam golf 5 tdi vo ispravna sostojba do 3500eur. TEL ZA KO...


3.500 €
или предлог цена
28 мар 07:57Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам