Богданци
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA NIVA DO SAMIOT PAT !!!

Se prodava NIVA vo s.Stojakovo vo neposredna blizina na otkupniot pun...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 фев 19:30Se prodava niva na samiot pat

Se prodava niva na samiot pat za gjavoto 667 m2 KP br 2247 KO Gjavoto


3.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јан 20:26Se prodava niva

Se prodavat nivi na raskrsnica kaj Simov Bogdanci


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јан 20:25Prodavam atraktivna parcela

Prodavam parcela od 38.000m2 vo atarot na Selemlija pogodno za solarn...


150 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 јан 15:31SE PRODAVA PARCELA SO IZLEZ NA PAT !!!

Se prodavava PARCELA na izlezot od s. Stojakovo na patot kon s.Seleml...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јан 14:51Se prodava niva

Se prodava niva na asfalten pat Povrsina 7800 m2 Na samiot pat kon...


7 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јан 18:38Se prodava niva

Se prodava niva od 18 dekara vo blizina na Gevgelija, selo Selemli. ...


30.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 12:44Parceli na KO GAVATO

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke a...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 17:45SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA ZGRADATA NA "MLAZ BOGDANCI" ‼

Se Prodava Niva Vo Blizina Na Zgradata Na Poranesen "MLAZ BOGDANCI".S...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 авг 10:24Се изнајмува

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 сеп 08:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам