978 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI SANDACI ZA PCELI

ZA SEZONA 2022god. IMA: LR - Ramki DM - Ramki za plodiste I medist...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:36Prodavam Industriska kombinirana stolarska MASINA

Prodavam industriska kombinirana stolarska MASINA so 4 operacii, abri...


1.599 €
или предлог цена
Денес 16:12FESTOOL ROTACIONA MASINA 150 MM DONESENA OD SVAJCARIJA

FESTOOL ROTACIONA MULTIFUNKCIONALNA MODEL RAS 115.04 E 90 POSTO NOV...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:46BOSCH BORMASINA GBH 2-23 DONESENA OD SVAJCARIJA

BOSCH MODEL GBH 2-23 DONESENA OD SVAJCARIJA ODLICNO RABOTI SO 2 O...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:46MAKITA RACEN CIRKULAR 1400 WATI DONESEN OD SVAJCARIJA

MAKITA RACEN CIRKULAR JACINA 1400 WATI 190 MM NOSI DISK DONESEN O...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:46HONDA SAMOHOTNA KOSACICA DONESENA OD SVAJCARIJA

HONDA SAMOHOTNA KOSACICA NAJMOKNIOT MODEL OD SAMOHOTNITE KOSILKI NA...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:46BOSCH ELEKTRICEN ABRIHTER DONESEN OD SVAJCARIJA

ELEKTRICEN ABRIHTER MODEL GHO-26-28 SO NOVI NOZEVI ORIGINAL BOSCH ...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:46Hilta mistertool germanska odlicna

Se prodava hilta mistertool germanska odlicna Tel za kontakt 071 5...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:24Hilta HD06 sds max 1500w germanska

Se prodava hilta hd06 1500w sds max germanska odlicna Tel za konta...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:24Hilta HILTI TE 10 odlicna

Se prodava hilta hilti te10 odlicna Tel za kontakt 071 539 288


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:24Hilta dewalt vo odlicna sostojba

Se prodava hilta dewalt vo odlicna sostojba Tel za kontakt 071 539...


2.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:23TUBI SISINJA AMBALAZA

Plasticna ambalaza Tubi, sisinja za sekakva namena. Ambalazara e c...


15 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Амбалажа и пакување

Денес 15:18ELktricna pumpa za vadenje voda 500 L/miin.

Prodava el pumpa za vadenje voda kombinirana i besmrtna. Izrabotena e...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:47Presa futeri mengeninja nozevi

Masinska presa racna Futeri amerikani Bravarski i masinski megeminj...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 14:13Drebong

Drebong us 360 ,99 godina proizvodstvo komplent so lineti i brzomenli...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Индустриски машини

Денес 14:12Kruzna pila

Kruzna pila za secenje metal f 320


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Индустриски машини

Денес 14:12STEP MOTORI

PRODAVAM 6 STEP MOTORI KAKO NA SLIKATA 1. CLIFTON PRECISION MOTOR MF...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Индустриски машини

Денес 12:47СЕ ПРОДАВА ТАКСИ ЛИЦЕНЦА И ВОЗИЛО СО РАБОТНО МЕСТО

ПРОДАВАМ ТАКСИ ЛИЦЕНЦА , ВОЗИЛО И РАБОТНО МЕСТО ,ТАБЛА ,ФИСКАЛЕН ТАКС...


1.600 €
или предлог цена
Денес 11:23Brusalka INKO

Prodavam brusalka golema 2400w Inko nova so edna godina garancija


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 11:18Izdavam digalka i mesalka za beton

Izdavam digalka vrabec so nosivost do 500 kg i mesalka za beton. Diga...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 08:20ПОЛИРАЊЕ ФАРОВИ

Надворешно полирање на вашите фарови со керамичка заштита. За повеќ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:01TIG Aparat za zavaruvanje ac/dc

CEA Matrix 250ac/dc so vodeno ladenje vo odlicna sostojba povekje in...


2.599 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.699 €
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 22:32Se prodava palacinkara, Toster za vafli, Toster

Palacinkara na plin 11000 den. Vaflar na struja 10500 den. Toster...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:29  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat dva noza za cirkular

Se prodavaat dva noza za cirkular


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Индустриски машини

Вчера 21:26MINI VAGI ZLATARSKA VAGA 0.01g

Prodavam novi zlatarski vagi merat do 200gr preciznost 0.01g odliche...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 20:51DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 grama mn...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 19:59MINI DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam mini digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 gra...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 19:59PROFI ALAT OD SITE BRENDOVI DONESEN OD SVAJCARIJA

PROFI ALAT OD SITE BRENDOVI MASINI I ALATI ELEKTRICNI I BATERISKI ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 15:56MAKITA HILTA HR 4013 C DONESENA OD SVAJCARIJA

MAKITA HILTA KOMBINIRKA MODEL HR 4013 C SO 2 CEKANA KRSACI NAJDOB...


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:04CIRKULAR GER PROFI MASINA DONESENA OD SVAJCARIJA

GER CIRKULAR --- VIRUTEX--- FIRMA STO PROIZVEDUVA SAMO PROFI ALAT.......


19.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:03MASINA ZA SISANJE NA ZIVOTNI DONESENI OD SVAJCARIJA

MASINA ZA SISANJE NA ZIVOTNI KONjI I KRAVI DONESENA OD SVAJCARIJA M...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:03BOSCH HILTA ETC MOTOR DONESEN OD SVAJCARIJA

BOSCH MODEL GBH 18V-26 PROIZVEDENA 2020 GODINA ETC MOTOR RABOTI P...


15.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:02BOSCH GSH 27 PIKAMER DONESEN OD SVAJCARIJA

BOSCH MODEL GSH 27 PIKAMER DONESENA OD SVAJCARIJA ODLICNO RABOTI ...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:02MAFEL CIRKULAR DONESEN OD SVAJCARIJA

MAFEL CIRKULAR NA RASKLOPUVANJE MODEL MAFEL ERIKA E 70 NOGARKITE SE...


35.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:02HILTI KOMBINIRKA TE 76 P-ATC DONESENA OD SVAJCARIJA

HILTI KOMBINIRKA TE 76-ATC DONESENA OD SVAJCARIJA PERFEKTNO RABOTI ...


19.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:02MAKITA HILTA KOMBINIRKA DONESENA OD SVAJCARIJA

MAKITA MALA HIKTA KOMBINIRKA DONESENA OD SVAJCARIJA SO 3 OPCII KRS...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:02HILTI BRUSALICA GOLEMA DONESENA OD SVAJCARIJA

HILTI GOLEMA BRUSALICA MODEL HILTI DCG 230-D DONESENA OD SVAJCARIJA...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:02MAKITA BORMASINA DONESEN OD SVAJCARIJA

MAKITA BORMASJNA MODEL HR 2600 PROIZVEDENA 2014 GODINA ORIGINAL ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:02BOSCH BRUSALICA PROFI ORGINAL DONESENA OD SWAJCARIJA

BOSCH BRUSALICA PROFI DONESENA OD SVAJCARIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA ...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:01BOSCH GBH 2-28 DONESENA OD SVAJCARIJA

BOSCH MALA HILTA KOMBINIRKA MODEL GBH 2-28 PROIZVEDEN 2018 GODINA ...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:01Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам