Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dispanzer za voda

Dispanzer za voda Topla i ladna voda Mnogu malce e koristena


100 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 22:55Нова кујна

Продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елементи, к...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 13:00PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 08:11Cesma za vo kujna

Prodavam italjanska ceshma za vo kujna so 7 godini garancija. Cheshma...


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

11 авг 19:42RABOTA VO GERMANIJA POCETNA DNEVNICA 100€ (MONTAZA NA KUJNI)

Seriozna firma vo Germanjja potochno vo Nordrhein-Westfalen okolina b...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

11 авг 17:49Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...

Томисчав , 075 495 182+ 32 29 075. tomco075@gmail.com


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

11 авг 11:29Изработка на мебел по мерка

Томислав, 075 495 182


6 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

11 авг 10:27Kujna 2000 den

Prodavam elemnti od kujna 2 dolni I 2 gorni elementa. Edniot dolen e ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

09 авг 21:40Trpezariska masa

Se prodava mnogu socuvana trpezariska masa od iverica 157 x 85,so sto...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 авг 15:52Автоматски сечко за овошје, зеленчук, месо, ореви…

Одличен е за сецкање на сите видови на храна, и мека и тврда. За лук,...


299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

09 авг 03:25PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL PO IDEJNO RESENIE

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA)ZA VNATRESNO UREDUVANJE ZA VASIOT DOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 авг 17:21PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL PO IDEJNO RESENIE

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA)ZA VNATRESNO UREDUVANJE ZA VASIOT DOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 авг 17:21Cesma Чешма

Turski kvalitet NASADNA samo imame Ladna i topla voda Samo crna boja ...


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

08 авг 11:56Изработка на кујни, плакари, спални,

Томислав, 075 495


4 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 авг 08:51Se prodava Renbow

Ne mnogu koristena kako nova e


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

08 авг 00:05Дозер и држач за чаши за ракија, ликер, текила и др.

Држачот за чаши и носачот со шест чаши ќе ви овозможат лесно да ги на...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

06 авг 22:23Направа за чистење на чаши и шољи со млаз

Овој чистач е многу ефикасен и користи само онолку вода колку што ќе ...


899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

06 авг 22:09Фрижидер

Се продава фрижидер, цена по договор


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

05 авг 15:26Se prodava elektricen bokal gorenje

Se prodava elektricen bokal gorenje model K17INF Nov e 4000 den jas ...


1.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

03 авг 01:04Umivalnik

Se prodavaat 2 novi umivalnici malku se udreni na gorniot del


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

02 авг 10:57Hitno Evtino, kvalitetni kujnski elementi i bojlerce.

Хитно, Многу Евтино, поради селидба, квалитетни одлично сочувани (как...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 авг 09:10Хитно Евтино кујнски елементи

Хитно, Многу Евтино, поради селидба квалитетни кујнски елементи одлич...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 авг 09:09PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA)ZA VNATRESNO UREDUVANJE ZA VASIOT DOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 авг 08:43PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

01 авг 08:43Секач за мезе

Благодарение на работ на сечилото, можете брзо да исечете колбаси, са...


749 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

31 јул 21:30Термос COCA COLA

Вакум шише- термос за топли и ладни напитоци. Изработен е од квалитет...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

30 јул 13:21Додатна фиока за во фрижидер

Лесен и издржлив сад за храна, склоплив дизајн и одличен како дополни...


249 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

30 јул 12:46Prodavam kujna od farban medijapan

Se prodava kujna od farban medijapan so dolzina od 368cm, i 4 polici ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 јул 17:39PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

19 јул 07:58PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

19 јул 07:58Изработка на кујни, плакари и селаков мебел

Томислав,075 495 182


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

16 јул 13:36PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

16 јул 09:11Изработка на кујни, плакари,спални

Томислав, 075 495 182


6 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 јул 10:46PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

12 јул 22:17PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

12 јул 22:17Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...

Изработка на мебел: кујни (луксузни или стандардни, према вашиот б...


76 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 јул 15:12Изработка на кујни, плакари, спални

. Tomislav, 075 495 182


4 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

06 јул 10:15PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

05 јул 06:48Se prodava kuna Gorenje

Se prodava kujna Gorenje, boja orev, visecki elementi dolzina 3m, vis...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

01 јул 15:32Baroque cesma

Baroque cesma


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

01 јул 12:31Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам