Неготино
                   
329 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12Промовирано

VW TOURAN-HIGH LINE-2008-DSG-2.0 TDI-6+1

VW TOURAN Paket na oprema HIGH LINE: DSG menuvac Koza, 7 mesta, A...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Неготино

Автомобили

19 мар 15:57Промовирано

Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw Poveke info na brojot: 075 435 522


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 15:24MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров Ди...


22.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 14:43Peugeot 307 2.0HDI 79KW PEZO 307

Se prodava Peugeot 307 2.0 HDI 79KW, napraven mal servis so novo ulje...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Неготино

Автомобили

Денес 14:37KIA RIO 1.5 CRDI MNOGU ZACUVANA

KOLATA E MAKSIMALNO ZACUVANA PRVA BOJA PRV ENTERIER KLIMA RABOTI ...


3.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:29BMW 530D Xdrive

oprema shiber laser svetla crn enterier vakum na vrati digita...


44.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI QVATTRO God.2004 Tel.070614155

Avtomobilot e co odlična sostojba , i dosta sačuvan.Registriran e do ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.100 €
Неготино

Автомобили

Денес 10:43Saab 9-3 Vector 2.2 TiD

Saab Vector Sport model so full oprema Registriran do 02/2024 2.2 m...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Неготино

Автомобили

Денес 10:31MERCEDES E 200 CDI

Tempomat greaci na sedista naviacija parking senzori so kamera dva kl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 09:11Se prodava 101 GTL 55

Se prodava zastava 101 model gtl 55, proizveden 84-ta god, prva regis...


350 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 08:48  НОВ ОГЛАС

Alfa Romeo 1.6 benzin/plin fabricki 2009

Alfa Romeo 1.6 benzin/plin fabricki 2009 Bandazi negovi so 4 zimski...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Неготино

Автомобили

Вчера 19:25Pezo 607

Full servisirana ..plin atestiran..registracija istecena ...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:03BMW 418 D GRAND Coupe

Bmw 418 grand coupe Registirana Redovno servisirana Realni km ...


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:27BMW 118

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


4.399 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 10:20Kia sorento

Kia sorento 2003 Dobro socuvan👌 Motor menjac reduktor 👌 Servisir...


6.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мар 22:49Renault Scenic Grand 7 sedishta

Domakjinska kola za familija...Dojdete zirnete ja


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Неготино

Автомобили

25 мар 19:37Се продава VW Sharan

За подетални информации на тел. 075 778 236


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мар 18:52Mercedes-Benz C 220 redizajn (W203)

Mercedes-Benz C 220 Avangard, redizajn (W203), godina na prizvodstvo...


5.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мар 13:52Peugeot 4007

Se prodava Peugeot 4007 Dzipot e maksimalno sochuvan Kompleten ser...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Неготино

Автомобили

25 мар 07:05Ford ka 2004 registrirana do 19 februari 2024

Ford ka so 153 000 km vtor vlasnik nova korpa lamela novo maslo fi...


1.799 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 мар 07:06Golf 1 dizel 1.6

Registriran cela godina,novi gumi nov akomulator,servisiran komplet s...


100.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 мар 21:03MERCEDES W124 220i benzin plin

MERCEDES W124 220i benzin plin Maksimalno zacuvan enterier sedista...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 мар 11:29BMW E46 COMPAKT 2.5i

BMW E46 COMPAKT 2001god motor 2.5i so 2 vanosa. kolata poseduva ate...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 мар 11:29HLADNJAK ZA NISSAN SUNNY BENZIN NOV

SE PRODAVA HLADNJAK LADNIK ZA VODA ZA NISSAN SUNNY BENZIN


120 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 мар 17:59DELOVI ZA ALFA ROMEO 156

Delovi za alfa romeo 156 benzin 1.6 se sto vi treba kolata se prodava...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 мар 17:59Peugeot 807

Se prodava peugeot 807 registriran servisiran vo najdolicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 18:18Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 11:55Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto 1.9jtd 59kw 80ks Karoserija nemam nist...


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 11:55VW TOURAN-HIGH LINE-2008-DSG-2.0 TDI-6+1

VW TOURAN Paket na oprema HIGH LINE: DSG menuvac Koza, 7 mesta, A...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Неготино

Автомобили

19 мар 15:57Audi A6 2.7 TDI 2009g FACELIFT

Registrirana na MK tabli do 06.2022 MOZE ZAMENA ZA GOLF 5, 6 ILI AUDI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 13:06VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 full oprema 7 sedishta kontakt-Viber


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 10:40Za DELOVI C 200

DELOVI So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мар 22:39Clasa W203

DOSTA Delovi od 2000g do 2006g 200/220/270CDI Delovi So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мар 22:38OPEL VEKTRA ZA DELOVI

Se prodava cela na bg brojki vo vozna sostojba info na 070 536 834


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 18:30SE PRODAVA OPEL VECTRA

Za poveće info na brojot 075 360 251


9 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 18:30Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12BMW 120d 130kw/ 177 ks, 2008 година

Возилото е донесено од швајцарија и е купено со 247000 км моментално ...


5.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мар 19:53BMW 120 D 220hp

Kolata e bez zabeleska,go ima noviot motor eur 5(cipovan na 220 hp i ...


3.600 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.100 €
Неготино

Автомобили

16 мар 17:32Opel Corsa 1.2 benz.plin

Opel Corsa 1.2 benzin/plin Registrirana cela godina Komplet servis ...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.000 €
Неготино

Автомобили

16 мар 15:33Se prodava Mercedes W 124 250 dizel

Se prodava Mercedes w124 250 dizel na BG tablici vo perfektna sostojb...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 17:31VW Touran 2.0 TDI , 2004 god. 071 350 080

VW Touran 2.0 TDI , 2004 god. Reg.do 01.2024


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 11:32Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам