Неготино
                           
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

120M2 DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA


600 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

01 окт 06:33Dukan vo stokovnata

Se prodava dukan vo stokovnata kuka vo negotino 19 m2 po imoten list ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

22 сеп 11:57SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT DUKAN VO STARA GRADSKA CARSIJA 44M3 DO SERTA...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

15 сеп 15:17Се продава дуќан на стара градска чаршија

Се продава дуќан 2спрата Страшо Пинџур бр.10 Неготино


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

13 авг 13:00PRODAVAM DUKAN VO SAAT KULA 075370176

Prodavam dukan od 60 m2 vo naseba Saat Kula .Dukanot e so aluminska...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

29 мај 10:52dukan na glavnata ulica

se izdava dukan na glavnata ulica M.Tito br 43


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

10 мар 15:46Dukan vo stokovna kuka Negotino

Se izdava/prodava Dukanot e na dva sprata, renoviran. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

16 фев 23:39Dukan na gradski pazar vo Negotino

Se iznajmuva dukan na gradski pazar vo Negotino.


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

10 јан 10:08Се издава деловен простор

Се издава деловен простор во Неготино.Деловниот простор е во одлучна ...


3.500 МКД
или предлог цена
Неготино

Дуќани

05 јан 12:22Se iznajmuva objekt na ulica Femo Kulakov Negotino

Objektot e 280kvadrati so parking mesto 100kvadrati


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

02 јул 14:20Дуќан на Градскиот зелен пазар во Неготино

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

29 јун 12:43Деловен простор во строгиот центар

Се продава или издава деловен простор со вкупна површина од 220м2. во...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

11 мај 21:42izdavam ducan(deloven prostor) vo strog centar

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot na atraktivna ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

08 окт 10:09Се издават деловни простории во строгиот центар на Неготино

Се издава деловен простор во строгиот центар на Неготино Многу пого...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

05 јун 19:43SE PRODAVA

SE PRODAVA ili izdava deloven prostor vo Negotino, so povrsina od 120...


100.000 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

21 фев 16:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам