Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
362 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JBL 5.1 surround soundbar

JBL 5.1 surround soundbar.


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Денес 16:03  НОВ ОГЛАС

Marshall Major III

Продавам некористени слушалки Marshall Major III. Купени се во player...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 13:00Prodavam JBL Tune 510BT bluetooth slusalki

Slusalkite se kako novi, rozeva boja, mnogu malku koristeni. Se po...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 10:38Orginal dalecinski Sony, Kenwood, Aiwa.....

Orginal dalecinski 1. Sony RM-U06B sigurmo e za modelite ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 06:56  НОВ ОГЛАС

Pojacalo I tuner JVC

Prodavam ispravno pojacalo JVC A-GX2 Tunerot e prodaden Powe...


2.200 МКД
или предлог цена
- 37 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 06:42JBL woofer bas

JBL woofer 12ka


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 19:57Infinity Alpha 50

Prekrasni, dobro socuvani i visokokvalitetni danski podni zvucni kuti...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 19:04Komplet ozvucuvanje za vo kola,mozna zamena za bandazi

Se prodava komplet i mozna zamena za aluminiumski bandazi 16 ili 17 z...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 17:05Quadro sateliti

Quadro sateliti 4 komada ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 16:17radio za kola

raboti se ima i bt


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 15:20Aiwa P22, C22

Malo no mokjno, preubavo predpojacalo i pojacalo na japonskata Aiwa, ...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 10:26Technics SU-V450

Odlicen Technics zasiluvac so dupla AA klasa so VC-4 amplifier sistem...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 10:14Sistem Sony CMT EH26 - USB, MP3, AUX

Se prodava perfektno zacuvan mini sistem Sony. Sistemot ima USB, AUX,...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 09:54radio za kola

raboti se


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:22radio za kola

raboti se


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:22radio za kola

raboti samo radio cd ne


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:21radio za kola

raboti


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:21radio za kola

raboti


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:21radio za kola

raboti se


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:21Tuner TECHNICS

Се продава тјунер TECHNICS во одлична состојба


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 окт 23:20prodavam troglav dek technics rs-bx 626 odlicna sostojba

prodavam troglav dek technics rs-bx 626 odlicna sostojba


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

05 окт 14:53Bluetooth 5.2 Audio Receiver

Slusajte muzika na vaseto pojacalo povrzani preku blutut so vasiot t...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

05 окт 10:50Dalecinsko Denon RC-1173

Odgovara za modelite Denon DCD-520AE, DCD-720AE, Denon PMA-520AE, PM...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

05 окт 09:26Jamo S62 centar

Vrven centralen zvucnik od povisokata klasa na Jamo, bukvalno kako no...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 окт 07:56Dvosistemski zvucni kutii Vtrek

dvosistemski mali zvucni kutii Vtrek no mokjni za nivna golemina Di...


990 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 окт 21:31DK Digital LS 190

Dobro socuvani bas refleks zvucni kutii od germansko proizvodstvo DK ...


4.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 окт 10:19Soundspeats TrueFree2 НОВИ

Се продаваат earbuds од марката Soundspeats ( Japan & USA ). - бате...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

03 окт 18:13Zvucnici Sharp CP-BA1200H

Se prodavaat odlicno zacuvani zvucnici Sharp.


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 окт 17:18Philips n4416

Mislam deka ne e ispraven, uklucuva, motorite vrtat, lasticite se ski...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

03 окт 16:27TECHNICS QUARTZ SYNTHESIZER FM/AM STEREO TUNER ST-S4

TECHNICS-от е во одлична (нова) состојба (прв газда) и со одлична цен...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

03 окт 12:25Centar odlicen so JAMO basovi za EXTRA CENA!!

Centarot e prepraven so 6ka JAMO basovi I sviri odlicno za cenata koj...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 окт 11:48Sansui TU-X 119 AM/FM stereo tuner SSSS

1. Sansui TU-X 119 AM/FM stereo tuner, potpolno ispraven i funkcional...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

03 окт 09:10Technics stereo amplifier SU-500 i tuner ST-500 SSSS

1.Stereo integrated amplifier Technics SU-500, Stereo AM/FM tuner Tec...


85 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

03 окт 09:10Vintage stereo graphic equalizer Technics SH-8046 SSSS

1. Vintage stereo graphic equalizer SH-8046, potpolno ispraven i funk...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

03 окт 09:09PHILIPS CD 910 CD-Player SSSS

1.PHILIPS CD 910 CD-Player estetski odlicno socuvano,raboti besprekor...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

03 окт 09:01VINTAGE Sony stereo amplifier TA 313 od 1978 god. SSSS

1. VINTAGE Sony stereo amplifier TA 313 od 1978 godina Made in Japan,...


85 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 окт 09:01SONY mini sistem radio CD/USB/AUX/Ipod

prodavam mini sistem radio SONY CMT- V50iP kompletno ispravno moze ...


1.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

02 окт 20:55prodavam denon sacd dvd audio dvd 3930

prodavam denon sacd dvd audio dvd 3930 original dalecinsko odlicen sa...


199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

02 окт 09:08prodavam deck dek technics RS-B665 vo super sostojba

prodavam deck dek technics RS-B665 vo super sostojba


4.999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

02 окт 09:08prodavam dek pioneer ct-s710 vo odlicna sostojba

prodavam dek pioneer ct-s710 vo odlicna sostojba


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

02 окт 09:07Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам