Подкатегорија:
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trpezariska masa

Se prodava trpezariska masa odlicno socuvana Tel:076 437 674


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 22:39EKSTRA!!!?TRPEZARISKA MASA VINTAGE

Se prodava trpezariska masa elipsa 1700*850mm,stara preku 60 godini,r...


6.000 МКД
или предлог цена
25 јан 19:42Masi i stolici za letna terasa

Se prodavaat 12 kompleti masi so po 4 stolici Kremovi i kafeni Odlic...


200 €
или предлог цена
25 јан 11:43Трпезариска маса со и шест столици

Се продаваат нови, шест столици од масивно дрво. Цена 1500 денари - ...


1.500 МКД
или предлог цена
24 јан 17:50Se prodava trpezariska drvena masa

Trpezariska drvena masa so opcija za pustanje. Bukvalno kako nova be...


110 €
или предлог цена
24 јан 17:20Masicina IKEA

Masicina IKEA 500 den 55x55 45cm visina Tel: 070339204


500 МКД
или предлог цена
23 јан 11:20Се продава трепезариска маса со 4 столици и + помала маса!!!

Се продава трепезариска маса со 4 столици димемзии 110 x 80 + додатно...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
22 јан 23:06Metalni Nogarki za masi Hairpin nogari

Dokažana profesionalna Izrabotka na trend Hairpin nogarki za kim...


300 МКД
или предлог цена
22 јан 10:48Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se prodavaat trend metalni nogari za trpezariska 180×80(90) cm 7800d...


5 €
или предлог цена
20 јан 10:57Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se prodavaat metalni nogarki za trpezariska masa poedinačni "Hairpin...


400 МКД
или предлог цена
19 јан 14:23NISKI MASI 60x60 50x50

Se prodavaat niski drveni masi za vo kafic 7 masi 60cm sirina 2 masi ...


2.500 МКД
или предлог цена
19 јан 12:27Izrabotka od masivno drvo na SKALI,MASI

Izrabotka od masivno drvo na SKALI,MASI


1 €
или предлог цена
19 јан 09:06Kupuvam kruzno staklo za trpezariska masa

Kupuvam kruzno staklo za trpezariska masa so precnik 110 cm i debelin...


400 МКД
или предлог цена
18 јан 09:25Klub masa 1180x780mm

Se prodava dosta zacuvana klub masicka za dnevna soba so dimenzii 118...


1.600 МКД
или предлог цена
15 јан 17:42Masa i Stolcina

H i t n o !!! Prodavam dobro socuvana Masa i 6 Stolcinja ekstra cen...


111 МКД
или предлог цена
15 јан 14:19Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na trpezariiski masi, mali masicki po vas izbor i dimenzii....


100 €
или предлог цена
14 јан 20:50Stolici (crna eko koza so crni metalni nogarki)

Се продаваат добро зачувани столици од Југоекспорт стил еко кожа,со ц...


1 €
или предлог цена
14 јан 01:34Се издават високи маси (коњопои)

Издавам високи маси погодни за вашите приватни прослави. Достава до ...


150 МКД
или предлог цена
10 јан 14:32Половно масиче за во дневна

Се продава половно сочувано масиче со стакло за во дневна соба. Цена ...


4.500 МКД
или предлог цена
08 јан 13:12Masa bocva

Bocvata so cetiri stolcina za vrabotilnica mozi i za vo dvor


200 €
или предлог цена
07 јан 10:58Extra STOLICI

Se prodavaat 6 stolici, 3 crveni i 3 sivi. Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
03 јан 07:40MASI STOLICI KREVETI SEPARE FOTELJI

Se prodavaat 5 kompleti (20) stolici ( polufotelji ) so masi 2 kreve...


По Договор
или предлог цена
30 дек 12:16КЛУБ МАСИЧКИ

Изработувам трпезариски маси со димензии: 160 x 90 + 40 Изработувам...


По Договор
или предлог цена
28 дек 21:55Масички и клацкалки од ИКЕА. Нови!!!

Se prodavaat masicki i fotelji klackalki doneseni od Ikea novi neotpa...


1 €
или предлог цена
17 дек 08:596 Stolici, столици, stolovi

Се продаваат 6 цврсти, сочувани и квалитетни Симпо столици, но потреб...


1 €
или предлог цена
14 дек 23:48Trpezariska masa Simpo , трпезариска маса

Се продава трпезариска маса Симпо 90cm. x 150cm. со дополнително пушт...


1 €
или предлог цена
14 дек 23:24Trpezariska masa / Трпезариска маса

Се продава модерна трпезариска маса од сјаен медијапан во одлична сос...


259 €
или предлог цена
12 дек 17:21Klub masicka

Se prodava klub masa tapacirana vo eko koza ne ostetena, kupena od sa...


2.000 МКД
или предлог цена
06 дек 13:50trpezariska masa so 5 stolici

Se prodava trpezarska masa so 5 stolici, pretapacirani


По Договор
или предлог цена
30 ное 16:11Se prodava biro za kompijuter

Biroto e koristeno 3 godini


2.000 МКД
или предлог цена
15 ное 21:47ИЗДАВАМ ВИСОКИ МАСИ (КОЊОПОИ-konjopoi) MASI ZA PROSLAVA

Izdavam visoki masi za sekakov vid na proslavi. Masite mozi da gi don...


100 МКД
или предлог цена
04 ное 12:30Трпезариска маса + 6 Столици

Трпезариска маса со 6 столици Димензии: 110 x 160/200cm Има и ста...


300 €
или предлог цена
31 окт 07:33Маса со столици и кауч

Се продава трпезариска маса со 6 столици 10000 и кауч на пуштање во и...


10.000 МКД
или предлог цена
24 окт 09:22Маса и 6 столици

Изработени од масивно дрво


10.000 МКД
или предлог цена
23 окт 07:29Masa Маса

Се продава малку користена маса со стакло. Лице за контакт: Пеце 07...


3.500 МКД
или предлог цена
23 окт 02:36MASI ZA SEKAKOV VID NA SVECENOSTI RASPOLAGAME SO GOLEM BROJ.

IZNAJMUVAME MASI ZA SEKKAOV VID NA SVECENOWTI RASPOLAGAME SO GOLEM BR...


100 €
или предлог цена
11 окт 10:26Se prodava masa so 3 klupi

kontakt tel : 076589518 orginal nova ne montirana


2 €
или предлог цена
01 окт 03:11Kozni stolici

Stolicite se zachuvani. Kvalitetna izrabotka. Dzvonete isklucivo na o...


1 €
или предлог цена
20 сеп 08:53Ratan stolici i masi, separinja kako novi

Se prodavaat 4 kompleti ratan stolici i masi, stolicite i masite se k...


По Договор
или предлог цена
29 јул 14:14Se prodavaat stolici -evtino

Se prodavaat 6 stolici izraboteni od kvalitetno drvo i dobra stabilno...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јун 23:23Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам