1233 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SET BEZZICNI MIKROFONI

Set od dva bezzicni mikrofoni Tel. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:01Se prodava piano Yamaha clp230

Se prodava elektricno piano Yamah clp 230 so stolce vo odlicna sostoj...


500 €
или предлог цена
Денес 13:00Harmonika Weltmeister Caprice SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Caprice • 👌 Хармониката е во п...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 12:01  НОВ ОГЛАС

Harmonika Royalstandard Silvana 80 basa

Се продава хармоника: • Royalstandard Silvana • 👌 Хармониката е во...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 11:59  НОВ ОГЛАС

Детска хармоника

Се продава детска хармоника! - Во потполно исправна состојба 💼 Со к...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

Korg digital metronom

Korg digitalen metronom, kako nov. Mozze da se prati i preku Brza pr...


4 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 11:19Germanska akusticna gitara Klasik

Prodavam odlicno socuvana akusticna gitara od germansko proizvodstvo....


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Денес 11:05Novo gitarsko pojacalo CARIER 15W

Preubavo, novo i ekstra funkcionalno pojacalo Karier.


50 €
или предлог цена
Денес 11:04Jolana Diamond- Les Paul De Luxe

Prodavam mnogu retka i vo sovrsena sostojba ceska el.gitara od 1962 g...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:04STALAK BESPECO SH13NE

NOV STALAK ZA MIKROFON STALAK BESPECO SH13NE


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:51STALAK BESPECO MS30NE

NOV STALAK ZA MIKROFON BESPECO MS30NE


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:51BESPECO MS36NE

Nov stalak za mikrofon BESPECO MS36NE


2.400 МКД
или предлог цена
Денес 10:51KORG PA600

Prodavam KORGPA600 aranzer vo dobra sostojba so najnovi setovi i ritm...


550 €
или предлог цена
Вчера 19:00Harmonika Hohner Lucia IV FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Hohner Lucia IV P • 👌 Хармониката е во бес...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 18:06Profesionalni ranci za harmonika!

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki. -Rancite se izrabote...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 18:06Harmonika Weltmeister Serino 120 basa FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Serino • 👌 Хармониката е во ор...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 18:06Daljinsko Senhazer ew100 g2

Dalinski mikrofon Senhazer ew100 perfektno Sure slx 4 Akg pilot c...


270 €
или предлог цена
Вчера 14:30Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas

Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas za key wo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 14:30Jolana DIJAMANT Les Paul Custom

Gitara so neverojatna ubavina. Estetska ,tehnicka i funkcionalna voop...


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:33Harley Benton Les Paul Left Hand

Elektricna gitara Harley Benton Les Paul za levoraki gitaristi. Gitar...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 13:32Loopstation BOSS RC-505

Се продава Loopstation BOSS RC-505, купен од Roland. Уредот е буквалн...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

Вчера 13:14Korg i3

Се продава Korg i3


350 €
или предлог цена
Вчера 12:52Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40Elektricna gitara FENDER Made in Japan

Prodavam mnogu retka japonska gitara. Gitarata e vo odlicna estetska ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 10:30Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:30Popravka na gudacki instrumenti

Vrven kvalitet na popravka na violini,violi,cela kontra bas, Lepenje,...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:42Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 окт 20:34Harmonika Weltmeister Stella SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Хармониката е во по...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 окт 20:34Harmonika Weltmeister Caprice SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Caprice • 👌 Хармониката е во бес...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 окт 20:34samo komplet telo od epiphone LP100

samo komplet telo od epiphone LP100... teloto e skroz novo ...sunburs...


8.000 €
или предлог цена
05 окт 13:23Se prodava piano TCHAIKA !!! Top sostojba !! Prv gazda !!!

Piano TCHAIKA , odlicna sostojba , ne e mnogu koristeno , ekstra cena...


1.200 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.600 €
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

05 окт 08:50UNIVERZALEN STATIV-DRZAC ZA ZVUCNIK "SPS-502M"

ODGOVARA ZA SITE MODELI NA KARAOKE ZVUCNICI PODESUVANJE NA VISINA O...


1.600 МКД
или предлог цена
04 окт 15:44Prodavam ozvucuvanje za vo kola

Cd player pioneer so dalecinsko, mp3 čita, so 16 kombinacii na boja p...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

03 окт 19:46Се продава виолина

Се продава германска виолина, 4/4, Gewa Concerto, заедно со футрола з...


1 €
или предлог цена
03 окт 09:50Се за вашата хармоника на едно место ПО НАЈПОВОЛНО ЦЕНИ!

Се за вашата хармоника на едно место: Каишки за рамо : -професионални...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

02 окт 11:30Profesionalna dvokabinska harmonika Weltmeister S5

Се продава двокабинска хармоника: • Weltmeister S5 • 👌 Одличен инстр...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

02 окт 11:30Pilotka Electro Voice so resiver

Koristen malce.Vo top sostojba..Zvuk i perfomansi podobri od SHURE za...


380 €
или предлог цена
02 окт 11:01Pijano yamaha

Pijano yamaha za povekje stilovi na muzika so mnogu oprema kupeno od ...


2.000 €
или предлог цена
01 окт 16:48Kaval

Prodavam kaval, na slikata.


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 МКД
01 окт 16:21Озвучување , осветлување Ozvucuvanje , osvetluvanje RENTAL

Изнајмување озвучување , осветлување , дим машина Секаков вид наст...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

01 окт 13:46Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам