Подкатегорија:
                   
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

караоке

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


4.999 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.700 МКД
19 ное 12:13Промовирано

Звучни кутии RCF TEENS1

RCF TEENS1 Звучни кутии


5.000 МКД
или предлог цена
24 ное 15:48караоке

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


4.999 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.700 МКД
19 ное 12:13Pojacalo za gitara Roland CUBE 40GX

Prodavam ODLICNO pojaclo za gitara Roland Cube 40w. Pojacaloto e preg...


13.000 €
или предлог цена
17 ное 19:05NOV NEOTPAKUVAN STUDISKI MIKROFON

NOV NEOTPAKUVAN STUDISKI MIKROFON SO CENA 2000 DEN. 075 248 405


2.000 МКД
или предлог цена
12 ное 23:52American Audio DM302X Cardio mikrofon

Malku koristen American Audio DM302X Cardio mikrofon so on/off kopce


45 €
или предлог цена
08 ное 09:46Shure MX153TO-TQG Headset microphone

Prodavam malku koristeni 4 mikrofoni Shure MX153TO-TQG Headset Za ...


135 €
или предлог цена
08 ное 09:46Roland CUBE 40GX

Prodavam ODLICNO pojaclo za gitara Roland Cube 40w. Iako e 40w, pojac...


14.000 МКД
или предлог цена
07 ное 23:41UNIVERZALEN STATIV-DRZAC ZA ZVUCNIK "SPS-502M"

ODGOVARA ZA SITE MODELI NA KARAOKE ZVUCNICI PODESUVANJE NA VISINA O...


1.600 МКД
или предлог цена
06 ное 15:09Mikrofonski stalki

mikrofonski stalki


3 €
или предлог цена
04 ное 20:28STALAK BESPECO MS30NE

NOV STALAK ZA MIKROFON BESPECO MS30NE


2.200 МКД
или предлог цена
02 ное 12:39STALAK BESPECO SH13NE

NOV STALAK ZA MIKROFON STALAK BESPECO SH13NE


2.000 МКД
или предлог цена
02 ное 12:39Daljinsko Senhazer ew100 g2

Dalinski mikrofon Senhazer ew100 perfektno Sure slx 4 Akg pilot c...


270 €
или предлог цена
02 ное 10:35BEZZICEN WIRELESS MIKROFON

NOV BEZZICEN MIKROFON Tel. 075 248 405


1.000 МКД
или предлог цена
21 окт 17:06BEZZICEN WIRELESS MIKROFON

NOVI BEZZICNI MIKROFONI SET OD DVA MIKROFONI Tel. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
21 окт 17:04Pilotka Electro Voice so resiver

Koristen malce.Vo top sostojba..Zvuk i perfomansi podobri od SHURE za...


1 €
или предлог цена
21 окт 11:43Studiski Monitori ADAM F7/ADAM Audio

Studiski Monitori Adam F7 od ADAM Audio koristeni vo domasno studio ...


600 €
или предлог цена
19 окт 02:16SET BEZZICNI MIKROFONI

Set od dva bezzicni mikrofoni Tel. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
07 окт 18:01BESPECO MS36NE

Nov stalak za mikrofon BESPECO MS36NE


2.400 МКД
или предлог цена
07 окт 10:51Shure PG88 Dalecinsko dva Kanala Shure PG1 Transmitter

Se Prodadva Nov Shure pg88 Dalecinski dupli Reciver komplet so dva pr...


190 €
или предлог цена
22 сеп 09:09Kabli za zvucnici 1.5m

Kabli za zvucnici 1.5m


500 МКД
или предлог цена
09 сеп 14:05Fender 25r pojacalo za gitara појачало засилувач zasiluvac

Продавам 25 watt гитарско појачало, засилувач, Fender Frontman 25r Ma...


8.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:50zvucnici

!!Akciski ceni!!


1.999 МКД
или предлог цена
21 јул 00:09Karaoke zvucnik

🎙2x6.5 inch 600w со безжичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, USB, AU...


3.700 €
или предлог цена
21 јул 00:09КАРАОКЕ ЗВУЧНИК

DIMENSIONS: 53cm x 22cm x 22cm KTS 1086 speaker with microphone porta...


По Договор
или предлог цена
12 јул 11:26MEGAFONI za MITINZI vo ZEC

Poveke od 10 vrsti na megafoni na lager vo zec electronic so ceni za ...


1 МКД
или предлог цена
30 јун 08:37Kupuvam zasiluvac ( pojacalo ) za elekt. gitara

Kupuvam zasiluvac ( pojacalo ) za elekt. gitara


По Договор
или предлог цена
18 мај 19:31STALAK ZA ZVUCNICI

NOV STALAK ZA ZVUCNICI ODLICEN MODEL


1.400 МКД
или предлог цена
28 мар 18:45YAMAHA HS-5

NOV STUDISKI MONITOR YAMAHA HS-5 CENA ZA EDEN ZVUCNIK 200 EVRA.


200 €
или предлог цена
10 мар 12:13NOV BEZZICEN MIKROFON

ODLICNI MODELI NOVI BEZZICNI MIKROFONI


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 11:49NOV MIKROFON

NOV MIKROFON SM58, ODLICEN KVALITET


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 11:49YAMAHA HS5

NOVI ZVUCNICI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENATA E ZA EDEN ZVUCNIK ...


200 €
или предлог цена
10 мар 11:41zvucnici

NAJNOVI MODELI NA BLUETOOTH ZVUCNICI


3.400 МКД
или предлог цена
16 фев 12:10NOV KVALITETEN MIKROFON

NOV KVALITETEN MIKROFON TEL 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
29 јан 09:59Zvucnici

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


3.199 МКД
или предлог цена
22 јан 11:59ZVUCNIK

‼️Повторно на залиха‼️ ‼️АКЦИСКА ЦЕНА : 1999 Денари‼️ Караоке зву...


1.999 МКД
или предлог цена
22 јан 11:58zvucnici

🎙15 inch 800w со безжичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, USB, AUX, ...


4.999 МКД
или предлог цена
22 јан 11:58звучник

🎙2x8 inch 1600w p.m.p.o со жичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, US...


2.499 МКД
или предлог цена
17 јан 15:41Kolekcija noti za klasicna muzika - Колекција ноти

Се продава дигитална колекција на класични ноти од многу композитори....


2.000 МКД
или предлог цена
24 дек 10:51ZVUCNIK

Најмоќниот 15inchen звучник со вграден акумулатор до 48 часа батери...


6.999 МКД
или предлог цена
16 дек 23:26zvucnici

‼️Акциски цени‼️ 🎙2x6.5 inch 600w со безжичен микрофон ✔ Подржува...


1.999 МКД
или предлог цена
16 дек 23:18Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам