1502 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Форд Фокус 1.8 Бензин плин

Продавам Форд Фокус 1.8 Бенин плин со направен голем сервис и регистр...


1.800 €
или предлог цена
27 јул 14:38Промовирано

SANTA FE !!! AUTOMATIC !!! FULL !!!

Se prodava garazirano, domakinski cuvano i redovno servisirano vozilo...


3.500 €
или предлог цена
03 авг 18:26Промовирано

Mercedes E 250 avangarde

Se prodava mercedes E 250 avangarde 2010 god. Najvisoko nivo na opre...


14.800 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Opel Meriva 1.7 DTI

Опел Мерива со најекономичниот 1.7 Isuzu мотор 4-5 литри на 100 килом...


3.000 €
или предлог цена
Денес 01:51Ford Escort

Kolata e extra zacuvana 1.3 motor na lance mala potrosuvacka 4 gumi...


730 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
750 €
Денес 00:37Vw GOLF 6 1.6 105ks BLUEMOTION 2011

Mercedes benz C250 150kw 204ks 2009 registriran cela godina servisira...


1.111.111 €
или предлог цена
Денес 00:37Seat Cordoba 1.9 110 ks turbo DIZEL!

Prodavam dobro zacuvana Seat Cordoba, so full oprema: Airback, abs, ...


900 €
или предлог цена
Денес 00:24Mitshubisi Outlander 2.0 TDI 4x4

-Mitshubisi Outlander 2.0 TDI-140 ks. -Vo odlicna sostojba 4×4,klima...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 23:25BMW 530d GT

Bmw 530d GT vo odlicna sostojba,uvezena od Ch registrirana na Mk i ze...


17.200 €
или предлог цена
Вчера 23:25Vw Tiguan 2.0 TDI

Vw Tiguan vo odlicna sostojba,uvezen od Germanija pred 2 god.Sega e r...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 23:25Bmw 530 xd-M Paket-258 ks

Bmw 530xd -M Paket-258 ks,kupena e od Germanija plateno e carina i e ...


21.500 €
или предлог цена
Вчера 23:25Delovi za pezo 106

Za pezo 15 D se stovi treba


10 €
или предлог цена
Вчера 22:38SKODA FELICIA KARAVAN ATEST PLIN

Skoda Felicija 1.3 1996 godina Karavan Registrirana do 10 mesec Atest...


500 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
750 €
Вчера 22:09OPEL ASTRA H CABRIO 1.8 STAKLO

Kolata e staklo bez denar vlog vo nea Servisirana registrirana klima...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 22:08BMW E36 325i COUPE M-PAKET

Kolata e top sostojba stegnata servisirana M paket Brock bandazi no...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 22:08Yugo 1.1 efi 2004 godina

Voziloto e vo ekstra sostoja pominata registracija vo mart e napraven...


550 €
или предлог цена
Вчера 20:37AUDI A3 DESEN VOLAN

Se prodava cela, ne moze da se registrira samo za delovi. Mehanicki ...


1.999 €
или предлог цена
Вчера 20:10Mercedes E220

Mercedes E220 2010 g - registriran do 12.04.2022 so zelen karton. ...


10.700 €
или предлог цена
Вчера 19:42Се продава VW Polo 1.4 16V

Се продава VW Polo 1.4 16V, произдедено крај на 2000 година (прва рег...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 19:26peugeot 308 sw 2011 prekrasen

prodavam avtomobil vo odlicna sostojba odlicno socuvan kako od nadvor...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:07Seat Altea xl 2.0 tdi

So mnogu oprema Novi gumi Kako nova Servisna kniska Dva kluca


6.600 €
или предлог цена
Вчера 18:28Fiat punto 1.2 16 v klima

Atestiran plin Nov rebras Klima


1.600 €
или предлог цена
Вчера 18:27MERCEDES CLS 320 CDI OD 2006 god.

MERCEDES CLS 320 CDI OD 2006 god VO ODLIČNA SOSTOJBA REGISTRIRAN CE...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:14AUDI A3 2011 S-LINE LED NAVI

AUDI A3 2.0 2011 S-LINE NAVI MOTOR:103kw-140KS REGISTRIRAN DO: 11...


9.100 €
или предлог цена
Вчера 17:18Jaguar XF 2.7D 2010 god Full

Kontakt 075 762 975 Odlicna Sostojba Registrirana cela godina ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:49  НОВ ОГЛАС

VW TOURAN 1.9 TDI 6 BRZINI 105ks 7 SEDISTA FACE -08

VW TOURAN 1.9 TDI 6 BRZINI 7 SEDISTA FACE LIFT VOZILOTO E MNOGU...


5.900 €
или предлог цена
Вчера 16:29се продава Grande Punto

се продава Grande Punto 1.3 multijet со ланче мотор од опрема поседув...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 16:04CITROEN C1 1.4HDI 2007 !!

Марка: Citroen Модел: C1 Произведено: 2007 Поминати километри: 200.00...


3.100 €
или предлог цена
Вчера 15:24VW GOLF VI 1.6TDI 2010 !!

Марка: VW Модел: GOLF VI BLUEMOTION Произведено: 2010 Поминати киломе...


7.450 €
или предлог цена
Вчера 15:24Astra G 2009god benzin/plin

Ne uvezuvana kupena od prv sopstvenik,1.4-16v-twinport atest plin vo ...


2.650 €
или предлог цена
Вчера 15:20OPEL ANTARA 2.0CDTI 150KS 4X4 COSMO FULL -10

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS 4X4 COSMO - NAJVISOKO NIVO OPREMA ...


8.900 €
или предлог цена
Вчера 15:01Bmw X1 S Drive 2.0 D 2010 god Full

Odlicna Sostojba Plateni sesite davacki do Registracija Full Oprem...


8.990 €
или предлог цена
Вчера 14:47WW POLO 12 BENZIN GOD 2009

POLO 1.2i 60ks 2009g. 2 Kluca Prv sopstvenik 125xxx km 5 stepen men...


3.550 €
или предлог цена
Вчера 14:07WW POLO 12 BENZIN GOD 2009

POLO 1.2i 60ks 2009g. 2 Kluca Prv sopstvenik 105xxx km 5 stepen men...


3.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.699 €
Вчера 14:07Renaut espace 2006

Kolata e donesena od ch svejcarija so full oprema koza .navigacia ...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 13:56Се продава Seat Altea 2.0

Seat Altea 2.0tdi 140Ks 2005/6 Full Oprema -klimatronik -Bord kompj...


4.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Вчера 13:49Renault Kangoo 1.5 Dci 2006 god Tovarno

Dobra Sostojba kupeno od Prv Gazda Tovarano e samo Igracki Mala Tezin...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 13:15Audi A4 2.0 TDI 140 ks 2008/9 god Full Led

Odlicna Sostojba Plateni se site davacki do Registracija Full opre...


8.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.690 €
Вчера 13:15Citroen C4 1.6 Hdi 2005/6 god

Perfektna Sostojba Pred edna Nedela napraven kompleten Servis od 400 ...


2.790 €
или предлог цена
Вчера 13:15Ford Fiesta 1.6 Tdci 2009/10 god

Odlicna Sostojba Plateni se site davacki do Registracija Oprema P...


3.490 €
или предлог цена
Вчера 13:14Honda Civic 2.2 I dtec 150 ks 2012/13 god Full

Perfktna Sostojba Bez nikakva Zabeleska Uvezena od Svajcarija So Serv...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 13:13Nissan Juke 1.5 Dci Full Navi 2011 god

Perfktna Sostojba Bez nikakva zabeleska karoseriski Bez grepka Vnatre...


7.750 €
или предлог цена
Вчера 13:13Nissan Qashqai+2 1.5 Dci 110 ks 2010 god

Odlicna Sostojba Servisirana Registrirana so Zelen karton 4 Alumin...


7.400 €
или предлог цена
Вчера 13:12Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам