Скопје Центар
                           
11834 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava kompletno namesten stan vo Debarmaalo

Se izdava kompletno namesten stan vo Debarmaalo


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

02 сеп 08:53Промовирано

Се продава стан во строг центар-ЕКСТРА ЛОКАЦИЈА

Се продава стан во строг центар, на добра локација позади дирекцијата...


105.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

19 сеп 12:56Промовирано

KRATOK PRESTOJ/ SHORT STAY

LUX stanovi za kratok prestoj po najdobri ceni vo Skopje od 15-30 evr...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

03 окт 12:33Промовирано

Se izdava 40 m2 centar, kapistec sproti katolicka

Se izdava kompletno opremen stan so nov mebel. Dnevna, spalna, trpeza...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:22ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР

Издавам трособен стан во Скопје-Центар. Станот се наоѓа на први кат, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:48SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ DRZAVNA

SE IZDAVA NAMESTEN STAN


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:45BARAM STAN,GARSONJERA POD KIRIJA

BARAM STAN POD KIRIJA NAMESTEN,I DA IMA SVOJ PARKING PROSTOR. DA IM...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:45New luxurious apartment for rent in Panorama Residence-Vodno

Brand new luxurious apartment for rent with marvelous mountain view ...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:35IZDAVAM TROSOBEN STAN VO CENTAR NA PLOSTAD

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN TROSOBEN STAN VO SRED CENTAR NA ULICA MAK...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:31NOV STAN Univerzalna sala Centar

Stanot e vednas vseliv.Cetvrti kat od sest. Dve spalni,banja...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:11PREKRASEN KOMOTEN STAN VO KAPISTEC

Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен раскошен стан од ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:03SE PRODAVA 4 SOBEN STAN NA VODNO SO ROOFTOP

Сити Партнер Агенција продава 4 собен стан на Водно на ул,Славејко Ар...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:01Се издава апартман

Се издава комплетно наместен апартман во Маџир маало кај нова железни...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:50Stan vo centar

Prodavam polunamesten stan vo Centar do Univerzalna sala.Stanot e vo ...


1.250 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
130.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:48Se izdava stan vo strog centar

Se izdava stan vo centarot na gradot vednas do drzavna bolnica. Lokac...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:43SE IZDAVA IZNAJMUVA STAN 130m2

SE IZDAVA STAN NA ULICA JORDAN MIJALKOV ILI POTOCNO POZADI RAMSTORE P...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:31Се издава луксузно наместен стан во Црниче

Се издава луксузно наместен стан во Црниче со панорамски поглед на Ск...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:26stanovi Centar Skopje/properties Center of Skopje

Посредувамe во продажба на двособни и трособни станови во Центарот на...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:00Izdavam stan na Vodno

Stanot ima poseben vlez i dvorno mesto, besplatno TV i Wi-Fi. Na 2km ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:41Prodavam luksuzen stan na Vodno duplex

Zgradata e na 2 kata so toa sto nema nad vas drug stan. Konstrukcijat...


171.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:41Саник – Нови станови во Skopje Riverside

Саник🏗️ https://sanik.com.mk/ Продажба на нови станови во почетн...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:38  НОВ ОГЛАС

Пентхаус во строг Центар

Дуплекс од 135 квадратни метри на 5 и 6-ти кат со големи прозорски по...


195.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:24Се продава стан со двор во Пржино

Се продава стан од 65м2 на прв спрат од вкупно двa, со подрум,со гара...


127.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:11Stan za kratok prestoj so dzakuzi vo Flatiron / short stay

Najelitnata zgrada vo Skopje. Odlicna lokacija samo kilometar od grad...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 07:03Se prodava stan vo najstrog centar Skopje do Soborna crkva

Se prodava 4 soben stan vo najstrog centar vo Skopje, pomegu Soborna ...


166.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 05:57луксузен стан до хотел АРКА

Se prodava 3 soben stan do hotel arka(stara carsia) so sopsven parkin...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:51Процена и откуп на стари станови до 40м2 во Скопје

Проценка и откуп на стари, запуштени, опожарени или поради било која ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:55ПРОДАВАМ НОВА ГАРСОЊЕРА / NOVA GARSONJERA

НОВА ГАРСОЊЕРА СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ - ВЕДНАШ ВСЕЛИВА. СЕ ПРОДАВА СО КУ...


35.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:53  НОВ ОГЛАС

SE IZNAJMUVA DVOSOVEN STAN VO CENTAR, UNIVERZALNA-BUNJAKOVEC

ШИФРА-8 „ДЕЛТА“ Недвижности изнајмува двособен стан во Центар, помеѓ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:41SE IZNAJMUVA PRAZEN,DVOSOBEN STAN VO CENTAR

„ДЕЛТА“ агенција за недвижности изнајмува празен двособен стан, во Це...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:41Se izdava stan Hipodrom

Se izdava stan sloboden od 1 vi Avgust


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:37Pozadi univerzalna, luksuzno opremen stan

Se iznajmuva luksuzno opremen stan od 70 m2 na ulica Petar Pop Arsov ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:00STAN NA DAN VO STROG CENTAR-20 EV

se izdava za kratok prestoj namestena garsonjera vo centar na Skopje(...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:46Izdavam stan na Vodno-150e

Izdavam kompletno namesten stan(garsonjera) na Vodno,29m2 so klima,ka...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:25Се издава стан во Центар-Скопје

Се издава стан во Дебар маало, Центар-Скопје.


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:24Се издава стан во Скопје, Пајко маало.

Се издава стан во Пајко маало, веднаш наспроти Врховен суд, до катнат...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:24Издавам еднособен наместен стан

Се издава еднособен стан со површина од 45м2 во Аеродром на раскрсниц...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:47Kupuvam garsonjera vo centar na Ohrid do 30m2

Kupuvam garsonjera vo centar na Ohrid do 30m2


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:34Se izdava stan na vodno

Celosno opremen stan,dosega ne izdavan Za poveke info na 078 416 979


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:25TROSOBEN NAMESTEN 60m2 VO CENTAR -BUNJAKOVEC

sifra>20415 Se izdava namesten trosoben 60m2 vo Centar pozadi T.C...


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:51Trosoben stan vo Debar Maalo

Se prodava preubav stan na odlicna lokacija vo Skopje - Debar Maalo, ...


73.180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:46EXTRA UBAV DVOSOBEN 53m2 NA VODNO

sifra: 21093 Se izdava NOV namesten dvosoben stan 53m2 na 1-vi kat...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:32Namesten stan na Vodno 60m2 so edna spalna novogradba

Се продава НАМЕСТЕН стан на Водно 60м2 со тераса на 1 кат со лифт и с...


73.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:19  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 296

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам