Скопје Центар
                   
2677 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Промовирано

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 17:41Промовирано

GRADINA RASTENIJA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


750 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 10:28Susara za alista, sushara za alishta

Удобна и практична, не зазема простор, одлична за во вашиот дом Изра...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 10:11KVARCEN KAMIN 4KW / КВАРЦЕН КАМИН 4KW

ПРОДАВАМ КВАРЦНА ГРЕАЛКА МАРКА КОПЕР во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, КОРИСТЕНА п...


45 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Денес 10:05Trpezariski set

Masa so dimenzii 135/80 od kaleno staklo,debelina12mm, so rosvajni no...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:03Kineski Bravi

Brava za blindor vrati


1.799 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Денес 09:42КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 09:42KUJNA I KOMODA ZACUVANI КУЈНА DETSKA KOMPLET

kOMODATA-2200 DEN Masicka masivno drvo 3000 den Drugite dve 1000 d...


2.200 МКД
или предлог цена
- 56 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 09:39Slovenijales 6 stolici

Ubava stolica samo treba da se pretapaciraat i lakiraat i kako novi k...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:11INDISKI JORGOVAN

INDISKI JORGOVANI SUPER KVALITET . . . PREKRASEN INDISKI JORGOVANI...


800 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 08:32NAJNOVI MODELI AGREGATI LUTIAN

🔋🔌💡NAJNOVI MODELI AGREGATI LUTIAN ⚡️3.5 kVa 2.8 kW BENZIN - 22,...


22.780 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 23:02Iskop Izvedba Ureduvanje Odrzuvanje Tampon Zemja nabivanje

Леарт Конструктион 070 960201 -Изведба на градежни работи Куќи -Потп...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 22:40Hortikultura ureduvanje i oderzuvanje Novi proekti 3D GRATIS

Ureduvanje i odrzuvanje hortikultura Ureduvanje dvorovi so Zemja Par...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 22:40Prodavam dva prozori 223×80

Prodavam dva prozori 223×80 I plus staklo odelno samo treba da se nap...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:55Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 21:28Pravosmulalka Daewoo 1800w

Pravosmukalka Daewoo 1800W so torbicka vo odlicna sostojba, malku kor...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:22Umivalnik

Se prodavaat 2 novi umivalnici malku se udreni na gorniot del


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 21:16Балконска сушара за алишта Balkonska susara za alista

👉Балконска сушара за алишта која не зафаќа простор, се монтира на по...


7 €
или предлог цена
Вчера 21:07Retro fotelji za prodazba (fotelja, фотељи, фотеља)

Prodavam retro fotelji vo originalna sostojba, zdravi i cvrsti. 1500d...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 20:18Garnitura Sedmosed

Se prodava sedmosed Boja: krem dushek so cena koza Se spojuva i se ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 20:16Greac Koncar za boljerce 10 lit.niskomontazno

Prodavam greac Koncar.Kupen od servis Koncar.Greacot e 1500 W za 10 l...


730 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 19:28Дрвена влезна и гаражна врата-меранти

Вратите се многу сочувани , словенски од дрво меранти.Цената е за едн...


500 €
или предлог цена
Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

Ne otpakovan bazen 400x200x120

Se prodava ne otpakovan bazen so filter i skala


470 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 17:52Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 17:41Skali, Gazista, Rakohvati / Скали, Газишта, Ракохвати

Изработка на Скали, Конструкции, Дрвени Газишта, Ракохвати, Огради...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 17:35Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вчера 17:35ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци од 1кг , еднаш искористени, од мед, слатко о...


15 МКД
или предлог цена
Вчера 17:04Gorenje vgradna rerna

Gorenje vgradna rerna, funkcionira se, samo ne raboti sijalickata vna...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Вчера 16:58Vintage - retro stolna lampa - ретро столна лампа

Prodavam stara no socuvana i ispravna stolna lampa od '70ti godini. K...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

Вчера 16:55Високи маси - коњопој

Продавам коњопој метални, евтино... (за надвор)


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 14:55Продавам висока барска маса - коњопој (дрвен)

Евтино се продава дрвена висока маса... За повеќе инфо на: 070-331...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 14:55Mebel

Se prodava dobro socuvana garnitura za sedenje sostavena od trosed,dv...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:54  НОВ ОГЛАС

Продавам користени кревети

Користени кревети во одлична состојба од кој е еден тросед, двосед и ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:06Продавам термопан балконски прозори и врати

Продавам собни внатрешни врати и термопан балконски врати и прозори. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:05Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:02Kontinjeri promkcija September

Cena eksluziv 3x2 m2 1650e


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:34  НОВ ОГЛАС

Perac (avto peralna ),Bosch 150bar hitno povolno

Avto perac Bosch Advencet Aquatek 150 bar povolno... novo e so p...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 13:00Kancelariski mebel

Se prodavaat tri skafcinja i fiokar, pogodni za koristenje i vo kance...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам