Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
126 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 13:00Baroque cesma

Baroque cesma


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

Денес 10:40Продавам машина за садови

Продавам исправна машина за садови. Цена по договор. Број за контакт ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

25 сеп 19:34Kujnsko bojlerce

Samo mu fali krugceto za potenciometarot 070/400 - 606 070/400 - 606


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

25 сеп 19:22Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...

Изработка на кујни, плакари... Томислав , 075 495 182


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

24 сеп 08:42Umivalnik

Se prodavaat 2 novi umivalnici malku se udreni na gorniot del


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

23 сеп 17:01KUJNA I KOMODA ZACUVANI КУЈНА DETSKA KOMPLET

kOMODATA-2200 DEN Masicka masivno drvo 3000 den Drugite dve 1000 d...


2.200 МКД
или предлог цена
- 56 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

23 сеп 09:27Фрижидер

Се продава фрижидер, цена по договор


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 сеп 17:38Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...

Изработка на мебел: кујни (луксузни или стандардни, према вашиот б...


76 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 сеп 10:15PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 сеп 09:56PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

20 сеп 19:11PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

20 сеп 19:11Kujna nova

Se prodava nova mini kujna,sostavena od 4 elementi. sadoper so sirin...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

20 сеп 12:34Изработка на кујни, плакари, спални

. Tomislav, 075 495 182


4 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

19 сеп 08:02Dispanzer za voda

Dispanzer za voda Topla i ladna voda Mnogu malce e koristena


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

18 сеп 00:08Изработка на кујни, плакари,спални

Томислав, 075 495 182


6 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

17 сеп 15:23Kupuvam plinski boci (2) od 10 lit Makpetrol

Kupuvam 2 plinski boci-Makpetrol od 10 lit. Cena 1500 den za 1 boca....


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

16 сеп 07:39PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

14 сеп 16:11Изработка на мебел по мерка

Томислав, 075 495 182


6 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

12 сеп 10:06PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL PO IDEJNO RESENIE

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA)ZA VNATRESNO UREDUVANJE ZA VASIOT DOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 сеп 15:04PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 сеп 15:04Stolica za uzivanje Ikea

Novi Prakame so kargo Fotelja IKEA Sirina na forelja 67cm Dlab...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 сеп 10:41Изработка на кујни, плакари, спални,

Томислав, 075 495


4 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 сеп 08:50PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA)ZA VNATRESNO UREDUVANJE ZA VASIOT DOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

07 сеп 18:50Sadoper 43,5 × 45sm.

Sadoperot(umivalnik)e dobar samo treba da se iscisti 070/400 - 606


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

06 сеп 17:05Trpezariska masa

Se prodava mnogu socuvana trpezariska masa od iverica 157 x 85,so sto...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

04 сеп 23:01Se prodava Renbow

Ne mnogu koristena kako nova e


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

03 сеп 10:03PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL PO IDEJNO RESENIE

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA)ZA VNATRESNO UREDUVANJE ZA VASIOT DOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

03 сеп 08:35PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

01 сеп 12:35PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 сеп 12:35Хитно Евтино кујнски елементи

Хитно, Многу Евтино, поради селидба квалитетни кујнски елементи одлич...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 сеп 08:39Hitno Evtino, kvalitetni kujnski elementi i bojlerce.

Хитно, Многу Евтино, поради селидба, квалитетни одлично сочувани (как...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 сеп 08:38Изработка на кујни, плакари и селаков мебел

Томислав,075 495 182


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

25 авг 08:27PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 авг 15:26Kujnska vaga

Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде пр...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

17 авг 12:04Se prodava sporet Sloboda

Vo ispravna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

14 авг 16:59Cesma za vo kujna

Prodavam italjanska ceshma za vo kujna so 7 godini garancija. Cheshma...


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

11 авг 19:42RABOTA VO GERMANIJA POCETNA DNEVNICA 100€ (MONTAZA NA KUJNI)

Seriozna firma vo Germanjja potochno vo Nordrhein-Westfalen okolina b...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

11 авг 17:49Автоматски сечко за овошје, зеленчук, месо, ореви…

Одличен е за сецкање на сите видови на храна, и мека и тврда. За лук,...


299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

09 авг 03:25Cesma Чешма

Turski kvalitet NASADNA samo imame Ladna i topla voda Samo crna boja ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

08 авг 11:56Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам