Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi Kameri za video nadzor od mobilen

Novi mini spy kameri. Ceni zavisni od modelot. Ne prakjam po Kargo


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 06:03Mini kamera

Prodavam mini kamera SQ11 MINIDV Full HD 1920X1080 Full HD DV камера...


500 МКД
или предлог цена
02 јун 15:51Видео надзор Dahua Longse HikVision прод. монтажа сервис

https://performa.mk/ Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис...


29 мај 11:47Alarmni sisteni PARADOX alarm sireni,senzori,so montaza

https://performa.mk/ Alarmen sistem protiv krazbi Od poznati brendo...


29 мај 11:47Алармни системи PARADOX ,SATEL ,TELETEK прод. монтажа сервис

https://performa.mk/ Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис...


29 мај 11:47Мајстор за панелни огради,клизачи (шибер) и врати

Професионална изработка на секаков вид на метални порти( капии) и кли...


1 МКД
или предлог цена
28 мај 19:49DVR DAHUA I FULL COLOR KAMERI

Se prodava 8 Kanalen dvr dahua i 4 kameri 5megapixel full color snimk...


20.000 МКД
или предлог цена
21 мај 23:28Dahua DVR XVR5104HS-I2

Prodavam dahua dvr 5 meseca koristen. Vrsam montaza na video nadzor.


По Договор
или предлог цена
21 мај 10:44PAKET ZA VIDEO NADZOR 4 KAMERI I DVR

https://performa.mk/ Profesionalna oprema od poznatite brendovi Dahu...


12.000 МКД
или предлог цена
09 мај 18:32Kameri za video nadzor sony

Se prodavaat 60 kameri 200 den parce


19 апр 17:45Zvono bezicno VIDEO DOORBELL + CHIME

Novo wifi zvono Video doorbell + chime (2nd generation) https://...


4.000 МКД
или предлог цена
28 мар 09:06Kamera / kameri wifi nadzor

Se prodavaat novi wifi ip kameri. Najlesna instalacija samo ja priklu...


1.100 МКД
или предлог цена
19 мар 19:08AKCIJA SPY kamera WIFI 360 stepeni Sijalica SD montaza

2MP odlicna slika so agol 360 stepeni fish eye bezzicna do 128GB ...


3.000 МКД
или предлог цена
05 мар 20:43AKCIJA Wifi Kamera Kameri so montaza i SD Kartica

Specifikacija 2MP Odlicna Slika 30m infra red za nokno gledanje me...


2.700 МКД
или предлог цена
05 мар 20:34Bezicен WiFi Video Interfon so zvono, kamerа i alarm !

МНОГУ ДОБРО, КОРИСНО И ПРАКТИЧНО ! Продавам ВИДЕО ИНТЕРФОН, со без...


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 11:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам