Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi Kameri za video nadzor od mobilen

Novi mini spy kameri. Ceni zavisni od modelot. Ne prakjam po Kargo


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:58DVR DAHUA I FULL COLOR KAMERI

Se prodava 8 Kanalen dvr dahua i 4 kameri 5megapixel full color snimk...


20.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
25.000 МКД
23 мар 21:36Spy wifi mini kamera so nevidliva nokjna vizija

Se gleda od sekade na mobilen


22 мар 15:02Мајстор за панелни огради,клизачи (шибер) и врати

Професионална изработка на секаков вид на метални порти( капии) и кли...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 19:12PAKET ZA VIDEO NADZOR 4 KAMERI I DVR

https://performa.mk/ Profesionalna oprema od poznatite brendovi Dahu...


12.000 МКД
или предлог цена
20 мар 13:12Видео надзор Dahua Longse HikVision прод. монтажа сервис

https://performa.mk/ Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис...


20 мар 13:12Алармни системи PARADOX ,SATEL ,TELETEK прод. монтажа сервис

https://performa.mk/ Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис...


20 мар 13:11Alarmni sisteni PARADOX alarm sireni,senzori,so montaza

https://performa.mk/ Alarmen sistem protiv krazbi Od poznati brendo...


20 мар 13:11Kamera / kameri wifi nadzor

Se prodavaat novi wifi ip kameri. Najlesna instalacija samo ja priklu...


1.100 МКД
или предлог цена
19 мар 19:08Novi PTZ wifi Kameri (Opticki Zum)

Rotacioni wifi kameri so opticki zum, koi gi rotirate i zumirate prek...


02 мар 17:06Elasticna USB wifi spy kamera

Usb wifi kamera koja od sekade moze da se gleda na mobilen.


1.300 МКД
или предлог цена
28 фев 17:43Magnetna Wifi kamera vo vgradena baterija

Kamerata se gleda na mobilen od sekoe mesto. Moze da se postavi na s...


1.200 МКД
или предлог цена
28 фев 17:43Bullet Full HD Spy wifi kamera

Kamerata se napojuva na polnac od mobilen so Micro USB kabel, se kone...


27 фев 09:45360° Panorama wifi kamera

kamera na wifi so sirok pogled niz cela prostorija. Podrzuva alarm i...


27 фев 09:43Wifi Kameri

wifi kameri so alarm i nokjna vizija koi se gledaat na vasiot mobilen


2.500 МКД
или предлог цена
27 фев 09:42Kameri za video nadzor sony

Se prodavaat 60 kameri 200 den parce


21 фев 21:58Zvono bezicno VIDEO DOORBELL + CHIME

Novo wifi zvono Video doorbell + chime (2nd generation) https://...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јан 17:29Moduli za SMART HOME Prekinuvac na struja preku Mobilen

МОДУЛИ ПАМЕТЕН ДОМ SHELLY konecno i kaj nas Shelly 1 - Вклучете / ...


900 МКД
или предлог цена
04 јан 10:56Wifi Spy Kamera bez nokjna vizija

mini kamera so pregled preku mobilen. Raboti na JXLCam aplikacija


30 ное 18:18AKCIJA SPY kamera WIFI 360 stepeni Sijalica SD montaza

2MP odlicna slika so agol 360 stepeni fish eye bezzicna do 128GB ...


3.000 МКД
или предлог цена
05 мар 20:43AKCIJA Wifi Kamera Kameri so montaza i SD Kartica

Specifikacija 2MP Odlicna Slika 30m infra red za nokno gledanje me...


2.700 МКД
или предлог цена
05 мар 20:34Bezicен WiFi Video Interfon so zvono, kamerа i alarm !

МНОГУ ДОБРО, КОРИСНО И ПРАКТИЧНО ! Продавам ВИДЕО ИНТЕРФОН, со без...


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 11:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам