1186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АВГУСТ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 76990...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

Откуп на нови и половни телефони ИСПЛАТА ВЕДНАШ!!!

Откуп на нови и половни телефони од брендовите Apple, Samsung, и Xiao...


08 авг 18:08Промовирано

Nov Alcatel 1 (2021)

se prodava nov Alcatel 1 (2021) po poniska cena neotpakuvan so 24 mes...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:22iPhone 13 PRO 128 GB NOV

Se prodava och evropski iPhone 13 pro Nov neupotrebuvan Garancija d...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Денес 13:34SE PRODAVA S10e 6gb ram 128gb memorija

Se prodava Samsung s10e kako nov otklucen na site mrezi kupen od T-...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
Денес 13:17Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 13:00Iphone 12 pro Apple case Magsafe Original (futroli)

Se.prodavaat novi neodpakovani original Apple Magsafe futroli za.Iph...


1.690 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.990 МКД
Денес 12:05Otkup na Iphone 12 pro 128gb

Otkupvame Iphone 12 pro 128gb Novi ili isklucivo samo aktivirani so ...


Денес 12:05  НОВ ОГЛАС

Google Pixel 4a 5G Black od USA

Google Pixel 4a 5G Black - raboti na site mrezi


350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
380 €
Денес 10:57SAMSUNG J6

Добро сочуван.


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:25Samsung S21 ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb ako nov. Komplet kutija so site accesories...


42.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:55Samsung a13 nov so 1 god garancija

Telefonot e zemen od a1 na 8.7 doaga so komplet kutija i maska na pre...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:30Samsung A30s premnogu socuvan

Bez nikakva grebnatinka, so gratis orginal Samsung zastitna maska i z...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:20Odlicno socuvan Samsung S8 kako nov

Bez nikakva grebnatinka, od prv den koristen so zastitna maska i zast...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:20Samsung A6 2018 odlicno socuvan

Prv sosptvenik Sostojba ednakvo na nov. Kupen od Neptun Bez znaci ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:20Xiaomi redmi 5

Xiaomi redmi 5 kako nov. Komplet so polnac i kabel. Prakame po Kargo...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:12  НОВ ОГЛАС

A13.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar a1.mobistrk

A13 ram4/64gb kam.48mp.24m.gar.a1 novi 9500d.mobistrk


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:08A22..5g.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

A22..5g.ram.4/64gb.novi 24m.gar a1 mobistrk 10500d


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:07Iph.13..13pro..12..12pro.12promax..11..11pro..11promax.novi

Iphone 13 13 pro 12 12pro 12pro max 11 11pro 11 pro max Iph....


1 €
или предлог цена
Денес 08:07Apple IPhone 13 Nov Celofan 12m. Garancija Mozna Zamena

Nov,Neaktiviran 12 meseci Garancija


51.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:04  НОВ ОГЛАС

Samsung E-1200

Prodavam Samsung E-1200 telefonot e vo ispravna sostojba, so polnac, ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 07:23SAMSUNG WATCH4 CLASSIC 46mm

Најдобрата верзија со LTE, ECG, BPM функција. Може да се инсталира F...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
Вчера 23:44HUAWEI Y6P(2020)

Prodavam huawei y6p 2020godina vo odlicna sostojba. Kupen od neptun,r...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:25Garmin venu 2

Garmin venu 2. 45mm. Upotrebuvan od start so zastitno staklo, bez t...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:53Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Dual sim i raboti na site karticki Full pak...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 21:35SAMSUNG J6 GOLD

Се продава самсунг голд ј6 телефон со полнач и заштитна маска.


3.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 МКД
Вчера 19:10Samaung S7 edge so osteten ekran

Osteten ekran od linijata nadolu ne funkcionira, se drugo mozi da se ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:06Navigacija Telefon-Tablet-GPS ured-LapTop-PDA/PNA-1DIN/2DIN

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00Se prodava samsung A 51 kako nov

Telefonot e isto kako nov.Celo vreme e raboten so zastitna maska i za...


7.490 МКД
или предлог цена
Вчера 17:25KUPUVAM IPHONE 13 PRO NOV NEKORISTEN

Samo Nov Neotpakovan


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:53Iphone 8+ bez grepka

Iphono e nov bez grepka mnogu zacuvan so kutija sekogas raboten so za...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35iPhone 6s (Rosegold)

Se prodava iPhone 6s (Rosegold) 32GB Osteteno e stakloto na dolniot ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:03Samsung S8+ (64GB)

Se prodava malce koristen Samsung S8+ (64GB) Raboti na site karticki


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:52Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Nov 24m. Garancija Vili Mobile

-Nov,nekoristen,Neaktiviran >Moznost za dostava preku Kargo


16.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:26Samsung Galaxy S10 128/8GB Kako Novi Garancija Vili Mobile

Se prodavaat,,Samsung Galaxy S10,,Black/Blue Fabricka sostojba,Kako ...


12.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:25Samsung Galaxy A13 Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A13 Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija Setec


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:25iPhone 11 Pro Max Kako NovGarancija Vili Mobile

Fabricka sostojba,Kako Nov Bez nikakvi Zabeleski so Garancija >Moz...


549 €
или предлог цена
Вчера 15:25Apple IPhone 8 Black Garancija Vili Mobile

Se prodavaat,,Apple iPhone 8,,Black Odlicna sostojba,bez Zabeleski G...


9.490 МКД
или предлог цена
Вчера 15:25Apple IPhone 13 Nov Celofan 12m. Garancija Vili Mobile

Se prodava,,Apple iPhone 13,,White Nov,Celofan 12 meseci Garancija ...


51.490 МКД
или предлог цена
Вчера 15:25Galaxy Watch 4 Nov 24m. Garancija Neptun

Galaxy Watch 4 42mm Nov,nekoristen kupen od Neptun Mozna dostava ...


11.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.490 МКД
Вчера 15:25Samsung Galaxy A33 Nov Neaktiviran

Samsung Galaxy A33 5G Nov,Neaktiviran Mozi da se vidi na lice mes...


15.990 €
или предлог цена
Вчера 15:25Apple IPhone 8 Plus Top Cena!!! Vili Mobile

Apple IPhone 8 Plus Bez Nikakvi Zabeleski so Garancija Sledi so Do...


12.790 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 15:25Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам