266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
05 фев 12:02Промовирано

Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Денес 12:43Промовирано

iPhone X 64GB

Vo odlicna sostojba, sledat so polnaci. Ne raboti Face ID ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Денес 14:15iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


630 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
700 €
Денес 14:15iPhone 13 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


700 €
или предлог цена
Денес 14:15  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi Note 10S

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 8 meseci.


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
Денес 14:12XIAOMI POCO X3 NFC

Телефонот е во одлична состојба од прв ден се користи во футрола, со ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Денес 13:34Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Денес 12:43Apple iPhone 8 kako nov

Iphone 8 64 giga, full pakuvanje, zacuvan kako nov. Telefonot ima apl...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

Garmin Fenix Chronos Titanium pameten sportski casovnik

Prodavam Garmin Chronos Titanium premium sportski casovnik na Garmin....


250 €
или предлог цена
Денес 12:28Iphone 11 pro max CH

Se prodava iphone 11 pro max 64gb vo dobra sostojba kupen vo Svajcari...


420 €
или предлог цена
Денес 11:05Samsung Gear S2 Classic - Kako nov

Prodavam Gear S2 Classic, vo crna boja so kozni remcinja vo dobra sos...


1 €
или предлог цена
Денес 03:17iPhone XS (64GB)

nema face ID i true tone nova 100% batterija


220 €
или предлог цена
Вчера 23:35  НОВ ОГЛАС

iPhone XS 64GB

Vo odlicna sostojba, sledat so polnaci.


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Вчера 17:43Samsung Galaxy A32 5G

Kako nov, sledi so polnac.


150 €
или предлог цена
Вчера 17:40  НОВ ОГЛАС

REDMI 9A NOV NE KORISTEN SO PISMENA GARANCIJA

Redmi 9A nov ne koristen so pismena garancija 078254212


80 €
или предлог цена
Вчера 16:35  НОВ ОГЛАС

Tablet iPad

Kako nov nemat niedna grebka


3.999 МКД
или предлог цена
Вчера 16:27  НОВ ОГЛАС

Samsung A13 4/64-Nov Neotpakovan-setec

Samsung A13 Nov neotpakovan so 24 meseci Garancija.Moze zamena


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:24  НОВ ОГЛАС

iPhone 14 128gb-Telekom 12 meseci Garancija

Se prodava iPhone 14 128gb zemen vo telekom pred dve nedeli Nov.Moze ...


850 €
или предлог цена
Вчера 16:17iPhone 14 Pro 128 Gb Nov-Neptun

Se prodava iPhone 14 pro Nov denes 03.02 zemen od neptun so 12 mesec...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 15:56SONY ERICSSON K800i

Prodavam dva mobilni sony ericsson edniot e potpolno ispraven jas sum...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:44Sony Ericsson K 750i

Prv sopstvenik telefonot raboti besprekorno sekoe kopce i dzojstik mu...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:44Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


520 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
530 €
Вчера 10:25iphone 13 pro kako nov 128 gb silver

iphone 13 pro 128gb kako nov evropski so kutija raboti sve i se orgin...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Вчера 09:15iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
Вчера 09:13iPhone 12 neotpakuvan ot t mobile

iPhone 12 neotpakuvan zemen deneska ot T mobile


570 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
630 €
Вчера 09:11iphone 14 pro neotpakuvan ot usa

iphone 14 pro neotpakuvan ot usa kupen vo Apple gold i dep purple ush...


1.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.270 €
Вчера 09:09SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:57Apple iPhone 7 32gb super socuvan bez grepka

Apple iPhone 7 32gb super socuvan bez grepka kompletno ispraven bez m...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
05 фев 17:44Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
05 фев 12:02Iphone 13 pro max 256

Prodava iphone 13 pro max 256 gb skoro nov Moze zamena za iphone 14 ...


960 €
или предлог цена
05 фев 11:24SAMSUNG A7

Telefonot e bukvalno kako nov nema ni grepka nisto celo vreme cuvan v...


5.500 МКД
или предлог цена
05 фев 11:10Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


1.200 МКД
или предлог цена
04 фев 23:46Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


2.700 МКД
или предлог цена
04 фев 23:45apple watch ultra

se prodava apple watch ultra no v full pack vo ekstra sostojba


800 €
или предлог цена
04 фев 10:56Samsung A12 4/64

Se prodava Samsung A12,raboti na site karti celosno ispraven socuvan,...


7.000 МКД
или предлог цена
03 фев 20:59iPhone 14 Pro Max 128GB, nov

Nov, garancija 12 meseci.


1.350 €
или предлог цена
03 фев 16:49Samsung A70 6/128

Se prodava samsung A70 6/128,raboti na site karti celosno ispraven se...


6.500 МКД
или предлог цена
03 фев 13:42iPhone 6s (64GB)

100% battery health 64GB memorija nema fingerprint


70 €
или предлог цена
03 фев 11:49Samsung A10 Neverlock

Se prodava samsung A10,raboti na site karti,celosno ispraven bez nika...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
03 фев 01:16Huawei nova 3ram 32 rom

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje


2.500 МКД
или предлог цена
02 фев 21:25Huawei mate10 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
02 фев 16:41Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам