240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
02 фев 13:59Промовирано

iPhone 14 Pro Max 128GB, nov

Nov, garancija 12 meseci.


1.330 €
или предлог цена
Вчера 16:49Samsung A70 6/128

Se prodava samsung A70 6/128,raboti na site karti celosno ispraven se...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:42  НОВ ОГЛАС

Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


520 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
530 €
Вчера 12:00iPhone 6s (64GB)

100% battery health 64GB memorija nema fingerprint


70 €
или предлог цена
Вчера 11:49  НОВ ОГЛАС

iPhone 14 Pro 128 Gb Nov-Neptun

Se prodava iPhone 14 pro Nov denes 03.02 zemen od neptun so 12 mesec...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 10:37  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 08:13Samsung A10 Neverlock

Se prodava samsung A10,raboti na site karti,celosno ispraven bez nika...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 01:16Huawei nova 3ram 32 rom

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje


2.500 МКД
или предлог цена
02 фев 21:25Huawei mate10 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
02 фев 16:41Samsung galaksi a5

Bombona dobra baterija


2.500 МКД
или предлог цена
02 фев 16:41Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
02 фев 16:40Alcatel 1S 2020

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
02 фев 15:04iPhone 6 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


50 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
70 €
02 фев 15:04iPhone 6S 16GB

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
02 фев 15:04iPhone 7 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
02 фев 15:03iPhone 8 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


150 €
или предлог цена
02 фев 15:03iPhone X 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Ne raboti Face ID ...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
02 фев 15:03iPhone XS Max 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
02 фев 15:03iPhone 11 64GB

BLACK - Kako nov, sledi so polnac - 360 evra. BLACK - Kako nov, sl...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
02 фев 15:02iPhone 11 128GB

Koristen 1 mesec, sledi so polnac i garancija 11 meseci.


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
02 фев 15:02iPhone 12 Mini 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
02 фев 15:02iPhone 12 64GB

BLUE - Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje - 480 evra....


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
02 фев 15:02iPhone 12 Pro Max 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
730 €
02 фев 15:01iPhone 13 Mini 128GB

Zaklucen na iCloud, bez grepka.


250 €
или предлог цена
02 фев 15:01Google Pixel 6

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 10 meseci.


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
02 фев 14:59Honor X8 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


200 €
или предлог цена
02 фев 14:59Huawei Nova 9 SE

Kako nov, sledi so polnac i garancija 22 meseci.


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
02 фев 14:59Huawei P20 Pro

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
02 фев 14:59Huawei P40 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
02 фев 14:59Motorola Edge 20 Lite 5G

Kako nov, koristen 5 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija ...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
02 фев 14:58Samsung Galaxy A23 5G

Koristen 1 nedela, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 mesec...


180 €
или предлог цена
02 фев 14:58Samsung Galaxy A32

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


150 €
или предлог цена
02 фев 14:58Samsung Galaxy A50

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


100 €
или предлог цена
02 фев 14:58Samsung Galaxy A53 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


320 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung Galaxy A70

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


120 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung Galaxy A71

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
02 фев 14:55Samsung Galaxy A72

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
02 фев 14:55Samsung Galaxy S10

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
02 фев 14:54Samsung Galaxy S20 FE 5G

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Podobrata verzija, so 5G i S...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
02 фев 14:54Samsung Galaxy S20 Plus

BLACK - Kako nov, sledi so polnac - 320 evra. BLUE - Kako nov, sle...


320 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
330 €
02 фев 14:54Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам