252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPhone 11 Pro 64gb full pack bez grepka se originalno

Apple iPhone 11 Pro 64gb full pack bez grepka isto kako nov se origin...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Денес 15:34  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG S10

Potpolno ispraven, orginalno pakovanje. Memorija 6/128. Se prodava po...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:18Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 10:16Lg v40 thinQ

Lg v40 thinQ во супер состојба само со полнач без замена цената е фик...


260 €
или предлог цена
Денес 08:49Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka isto kako nov. Mnogu...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 20:11Samsung A13 4/64 Novi Neaktvirani 24 mes Garancija

Se prodavaat samsung A13 novi neaktivirani so 24 meseci garancija


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08OnePlus 8 Pro 8gb ram full pack bez grepka pod garancija

OnePlus 8 Pro so 8gb ram i 128gb memorija, full pack bez grepka pod g...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Вчера 20:07Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka

Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka isto kako nov kompletno ispraven...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
Вчера 19:11Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov raboti na site mrezi kom...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Вчера 18:50Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov

Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov mnogu socuvan komp...


770 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
780 €
Вчера 18:48Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven

Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven ima mali grepki po lajsnit...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 18:45Samsung Galaxy Note 8 full pack puknat ispraven

Samsung Galaxy Note 8 full pack puknat ispraven raboti bez problem ot...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 18:41Apple iPhone 6s 64gb nova baterija bez grepka

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 18:37Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan

Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan kompletno ispraven so g...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 18:32Xiaomi Redmi Note 10 pro full bez grepka

Xiaomi Redmi Note 10 Pro so 6gb ram i 128gb super socuvan ispraven sa...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 18:30Samsung Galaxy A71 bez grepka super socuvan

Samsung Galaxy A71 so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka super socuv...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 18:25iPhone XS

Poloven vo extra sostojba.


220 €
или предлог цена
Вчера 17:54Redmi 9AT

Nov neotpakuvan so garancija.


100 €
или предлог цена
Вчера 17:54Galaxy A23 5G

Nov neodpakuvan


190 €
или предлог цена
Вчера 17:54XIAOMI POCO X3 NFC

Телефонот е во одлична состојба од прв ден се користи во футрола, со ...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:38iPhone 7 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
Вчера 11:20Huawei P40 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
Вчера 11:18Samsung Galaxy A13

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci. Zab...


110 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
130 €
Вчера 11:14Samsung Galaxy A33 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:14Samsung Galaxy A51

Kako nov, sledi vo originalno pakuanje.


120 €
или предлог цена
Вчера 11:13Xiaomi 11T 5G

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


280 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
320 €
Вчера 11:11iPhone 13 pro 512 gb ot CH evropski

iPhone 13 Pro 512 gb raboti sve perfecno 90% batery ot shvajcarija so...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Вчера 10:40Iphone 14 pro

Se prodava iphone 14 pro crn full pack od swis ima garancija 1 mesec...


960 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
970 €
Вчера 09:20Iphone 12 pro

Se prodava iphone 12 pro 128 gb vo prefektna sostojba baterija heal...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
Вчера 09:20iPhone 4S со фабрички лепенки

Се продават iPhone 4S white 16GB со уште фабрички лепенки.Телефонот е...


7.000 МКД
или предлог цена
26 мар 16:46Xiaomi 12T 5G full pack so 21 mesec garancija

Xiaomi 12T 5G full pack so 21 mesec garancija od A1 bez nitu edna gre...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
26 мар 14:29Se prodavaat komplet

Gi prodavam site komlet ponudete cena,polnac ima za androidite i za n...


1 €
или предлог цена
26 мар 14:03Samsung A51 4/128 Full Pack

Se prodava Samsung A51,raboti na site karti sleduva so kutija i polna...


7.000 МКД
или предлог цена
25 мар 18:39Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sle...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
25 мар 16:52Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sleduva...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
25 мар 16:47Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija 100%. Fingerpri...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
25 мар 16:44Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka

Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka isto kako nov kompletno ispr...


20.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
21.000 МКД
25 мар 16:40Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


20 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.200 €
25 мар 12:00Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


45 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.700 €
25 мар 12:00Iphone 12 64 GB batery health 90%

Tel e donesen od 🇩🇪 komplet pakovanje ne servisiran True tone Fa...


420 €
или предлог цена
25 мар 11:43Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам