175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stolbna bormasina

Stolbni bormasini se prodavaat doneseni od stranstvo 078545447


1 €
или предлог цена
Денес 07:28Cirkular za kamen

Cirkular za kamen ,bekaton,cigli, mermer granitni plocki donesen od S...


1 €
или предлог цена
Денес 07:28Agregat

Agregat se prodava nov e donesen od Svajcarija


320 €
или предлог цена
Денес 07:28ГЕНЕРАТОР НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ГЕНЕРАТОР 380V

ОПИС: Бензински мотор, капацитет на резервоарот 15 литри, електриче...


44.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:34Parkside

Novi PARKSIDE baterii doneseni od germanija 20V 2000mAh-40Wh


1 €
или предлог цена
Вчера 09:29Parkside

PARKSIDE burgii za Metal beton i drvo


1 €
или предлог цена
Вчера 09:29Mashina za perenje bekatonki plocki I drugi

Mashina za perenje bekatonki I plocki I drugi vidovi na plocki,uvezen...


1 €
или предлог цена
20 мар 22:10CIRKULAR GER SO PLOTNA 1800 W NOV

CIRKULAR ,GER SO PLOTNA POGODEN KOMBINIRANO I ZA SECHENJE I RAZBICUVA...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 15:24ventili za servisiranje na frizderi probivacki novi

Ventili probivsacki za servisiranje na frizderi novi ne koristeni


500 МКД
или предлог цена
20 мар 14:48Vaservaga

Nova vaservaga so laser


1 МКД
или предлог цена
20 мар 07:57Laser

Laser distanzmetar za merenje dolzina i visina priciznost vo mm


1 €
или предлог цена
20 мар 07:54PARKSIDE pnevmatski set

Parkside pnevmatski set


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
19 мар 18:39PARKSIDE laserska libela

PARKSIDE ласерска либела Точност на мерење -1 мм/м Работен опсег ...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
19 мар 18:38STUBNA,STOLBNA,BUSHILICA BORMASHINA

STOLBNA BORMASHINA EINHEL DONESENA OD GERMANIJA


1 МКД
или предлог цена
17 мар 17:05CIRKULAR GER POTEZEN EINHELL

CIRKULAR GER EINHELL POTEZEN DONESEN OD GERMANIJA


1 МКД
или предлог цена
17 мар 17:05MOTORNA PILA GERMANSKA

MOTORNi PILi GERMANSKI NOVI DONESENI OD GERMANIJA


1 МКД
или предлог цена
17 мар 17:05KOMBINIRKA,CIRKULAR ABRIHTER,BUSHILICA

KOMBINIRKA MIO STANDARD MONOFAZNA SO 3 OPERACII ABRIHTER,CIRKULAR...


1 €
или предлог цена
17 мар 17:05FESTO FESTOOL GLODAC GREBAC BETON CISTENJE nov alat proveri

FESTO FBZ 580 VATI 100 GODINI POSTOENJE NA FESTO - FESTOOL INDUSTRI...


200 €
или предлог цена
15 мар 21:21KABEL METAL DETEKTOR LOKATOR TRAGAC KABLI KABAL proveri

NE VRSAM NABAVKA OVIE SE OD MOJA KOLEKCIJA >>>MASTECH, NOV, NEKOR...


1.300 МКД
или предлог цена
15 мар 21:20Eндоскоп за повеке намени со 2 мп камера за IOS i Android

Ендоскоп HD 720P IR пренослив Wifi ендоскоп Монитор за камерата Водоо...


1 €
или предлог цена
15 мар 17:16Aparat za varenje CO2

Aparat za varenje se prodava donesen od Svajcarija trofazen


2 €
или предлог цена
15 мар 12:18Bansek

Bansek za drvo se prodava novi doneseni od stranstvo


1 €
или предлог цена
15 мар 12:16KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KOMAND...


1.800 €
или предлог цена
15 мар 06:59Agregat Generator AKSA 40 KW

Se prodava agregat Aksa 40 kw so Cummins motor (USA🇺🇸) vo odlicna s...


1 €
или предлог цена
13 мар 11:28CIRKULAR GER SO PLOTNA 1800 W NOV

CIRKULAR ,VOEDNO I GER ZA KRATENJE I RAZBICUVANJE ITALIJANSKI BREND ...


1 €
или предлог цена
12 мар 19:03Pistol za silikon kako nov

Prodavam odlicen pistol za silikon bukvalno kako nov, potpolno isprav...


15.000 МКД
или предлог цена
12 мар 15:53brener za acitelen nov nekoristen

pprodavam brener za acitelen ov nekoristen


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 10:41Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masina za pod

Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masina za podovi tepi...


1 €
или предлог цена
10 мар 08:08Invertori za zavaruvanje od Shvajcarija

Novi 300A 10000den 400A 12000den


8.500 МКД
или предлог цена
10 мар 07:53Otkrivanje podzemna voda za bunari - подземна вода за бунари

Прецизно пронаоѓање на подземни води со истовремено мерење на длабочи...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:18Bateriska strafilica -AKU MAKITA 18V 2.0AH

Nova donesena od Svajcarija.


3.500 МКД
или предлог цена
09 мар 07:40Glodalo za racna freza

Glodala za racna freza za metal


По Договор
или предлог цена
07 мар 07:37STOLBNA,STUBNA BORMASINA -POSTOLJE

POSTOLJE STABILNO ZA BORMASHINA


1 €
или предлог цена
04 мар 17:51Motor za drva

prodavam novo motor na bateria dolg 3metri doneseno od svajcaria Mar...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
160 €
28 фев 10:59Prodavam aparat za zavaruvanje inverter 220A

Prodavam NOV neotpakuvan inverter aparat za zavaruvanje so jacina od ...


220 €
или предлог цена
27 фев 18:12Kompresor

Kompresori se prodavaat doneseni od stranstvo


1 €
или предлог цена
26 фев 07:54HILTA BLACK & DACKER

HILTA BLACK DACKER 750 W ANGLISKO PROIZVODSTVO DONESENA OD GERMA...


3 МКД
или предлог цена
23 фев 19:08Agregat

Agregat se prodava nov ne koristen monofazen i trofazen pali na akum...


1 €
или предлог цена
22 фев 06:55Dewalt baterii 12v 5Ah. I 2Ah ..novi..

Se prodavaat dewalt baterii original ,novi od 12v 2Ah - 50e 12v 5Ah ...


50 €
или предлог цена
20 фев 17:34Baterija Milwauke 4Ah

Se prodava polovna baterija milwauke ,malku koristena Viber.0032465...


90 €
или предлог цена
20 фев 16:25Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам