217 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Вчера 17:57куќа замена

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,.. нудам: 2...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:04Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Вчера 10:33Се издава / Se izdava sprat (za studenti/ucenici/rabotnici )

Se izdava namesten sprat od kukјa (prizemje), pogoden za studenti/uce...


По Договор
или предлог цена
13 авг 22:57Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


90.000 €
или предлог цена
13 авг 22:35Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Контакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
13 авг 22:14Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
13 авг 10:46Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
13 авг 06:41Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.000 €
или предлог цена
12 авг 11:05Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
12 авг 11:05SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
12 авг 10:45KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
11 авг 19:44se prodava sprat od kuca

sprat od куќа 100 kvadrata (kompletno renoviran) i prizemje 35 kvadra...


1 €
или предлог цена
11 авг 17:54Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


21.000 €
или предлог цена
11 авг 17:26Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
11 авг 14:14комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
08 авг 23:34Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
08 авг 16:10Se izdava poseben sprat od kukja

Se izdava poseben sprat od kukja blizu centarot-isarot. Spratot e cel...


По Договор
или предлог цена
08 авг 16:10SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
08 авг 10:00Ексклузивно!!!!! Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во Штипски Сокак. Куќата има 3 спрата и и 220 м2.


1 €
или предлог цена
07 авг 23:50Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
07 авг 10:54Се продава куќа

Се продава стара куќа на ул. Иво Лола Рибар 94. Се наоѓа веднаш позад...


1 €
или предлог цена
05 авг 17:35Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


14.000 €
или предлог цена
05 авг 10:49SE PRODAVA KUKA

Itno se prodava !


150.000 €
или предлог цена
05 авг 03:31СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа во Штип на прекрасна локација. Куќата се наоѓа во Нов...


70.000 €
или предлог цена
04 авг 17:25Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
29 јул 20:35Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
29 јул 13:25Se prodava kuka vo selo Dragoevo Stipsko

Se prodava luksuzna nova kuka vo selo Dragoevo- Stip.Kukata ima cist ...


1 €
или предлог цена
29 јул 00:43Se izdava

Se izdava kompletno opremena kukja na den/nokj povekje informacii na ...


100 €
или предлог цена
27 јул 20:34se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


24.000 €
или предлог цена
27 јул 12:06Semejna kuka vo stip

Se prodava semejna kuka vo centarot na Stip bliski do pazarot kam kit...


1 €
или предлог цена
26 јул 20:26se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,dets...


1 €
или предлог цена
25 јул 18:10Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...


1 €
или предлог цена
25 јул 09:31куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


70.000 €
или предлог цена
25 јул 07:44Kukja 2 katnica

Se prodava kukja 2 katnica so povrsina 280m2 namestena samo za serioz...


70.000 €
или предлог цена
25 јул 02:39Se prodava kuka vo levacite

se prodava kuka lepenka na 2 sprata so vkupna povrsina za ziveenje 7...


38.000 €
или предлог цена
23 јул 12:24Куќа на два спрата во центарот на градот

Се продава куќа на два спрата во центарот на град Штип. За повеќе ин...


100.000 €
или предлог цена
22 јул 17:49Куќа издавам под кирија

Издавам стара куќа под крија моб.078390457


3 €
или предлог цена
20 јул 14:39Kukata Se prodava 079353027

Kukata Se navaga vo centar super lokacija srednijot sprat renoviran ...


1.111.111 €
или предлог цена
18 јул 14:33Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
15 јул 13:57Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам