Аеродром
                   
1694 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter i monitor

Монитор: Philips 244e Матична плоча: Foxconn p55a Процесор: Intel(...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

09 јун 19:05Промовирано

Hp dl380p 2x e5 2670v2 128gb ram

Prodavam server vo top sostojba so slednata konfiguracija Cpu inte...


799 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

Денес 01:09Western digital red 3tb so garancija

4 x 3.5 inch hdd 3tb western digital red - 4000 parche - garancija do...


4.000 €
или предлог цена
Денес 01:09Wacom Volito 2 Graphics Tablet A6 Pen and USB Draw Paint

Wacom Volito 2 Graphics Tablet A6 Pen and USB Draw Paint,nov vo kutij...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:07DELL LATITUDE E6410 i5 128GB SSD 4GB RAM

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E64...


5.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:57NOV KOMPJUTER i3-Comet Lake,M.2....

Se prodava nov kompjuter so slednive komponenti: -Intel Core i3-10320...


19.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:58NOV KOMPJUTER i5-KF,16GB,M.2...

!!!!!!! CENA 30000den.!!!!!! -Intel Core i5-11600KF Rocket...


31.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
34.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:58Display za macbook pro 13 mid 2012

Prodavam display za macbook pro 13 mid 2012. Ser. no. C02HK1H6DTY3. ...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:084G Ruter

Nov 4g ruter raboti so sim card,pogoden za vikendici i za vo stranstv...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:55graficka karticka Gainward gtx560Ti- 1024M GDDR5

graficka karicka Gainward geforce gtx560Ti- 1024M GDDR5


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

Ekrani

15.6' 40 pinski standard! 15.6' 40 pinski slim! Odlicni ekrani!!!


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:25Tesla Tablet M8WK Windows

Se prodava Tesla Tablet. Tabletot e kako nov nema nikava grebnatina. ...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 15:46Матична ASRock N68C-S UCC со процесор, РАМ и напојување

Се продава матична ASRock N68C-S UCC заедно со процесор AMD Athlon II...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06  НОВ ОГЛАС

Prodavam Apple MacBookPro I7, 8GB/500GB, kako nov.

Prodavam perfekten laptop MacBook Pro so I7 processor, 8GB ram, 500 G...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:15ODLICNO SOCUVAN LAPTOP HP 250G3

PRODAVAM LAPTOP HP 250 G3 Procesor INTEL i3 4005U, MNOGU MALKU E UPOT...


8.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.200 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:0560 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
Вчера 13:43Laptopi Dell Core i5, Core i7 najniski ceni vo MK

Pristignata Nova kolicina!!! Malku koristeni laptopi Acer, Lenovo,...


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:43Ergonomski kompjuterski fotelji - stolici

Се продаваат 8 ергономски канцелариски столици, поединечно или сите з...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 11:44HDMI Cable High Speed Braided 1.5m-20m - Novi

HDMI Cable M/M HD 3D High Speed Braided HDTV RoHS HDCP with ferrite p...


Вчера 11:27  НОВ ОГЛАС

Caddy SATA SSD HDD - Novi

HDD Caddy 12..7 mm and 9.5 mm replaces the optical drive and allows y...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 11:12  НОВ ОГЛАС

CyberPower Surge Protector Essential 6x Sockets - Novi

CyberPower Surge Protector Essential 6x Sockets with overload protect...


Вчера 11:10  НОВ ОГЛАС

ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB - Novi

ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB SATA III 3D NAND Internal Solid S...


2.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05  НОВ ОГЛАС

Dell Latitude 5400 14" i7-8665U 16G PRODAVAM nk

Prodavam Dell Latitude 5400 14 inches Core i7-8665U 16GB RAM 260GB Od...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:04MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM

Prodavam Macbook air 2017 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:54Maxell Bluetooth Earphones EB-BT750 METALZ - Novi

Maxell Bluetooth Earphones EB-BT750 METALZ Wireless Bluetooth head...


990 МКД
или предлог цена
Вчера 10:53  НОВ ОГЛАС

Maxell Legacy Headphones with mic - Novi

Maxell Legacy Headphones with mic Ultra light Deep Bass Compatible w...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50  НОВ ОГЛАС

Gaming Headset X3 Pro Fortnite - Novi Slusalki

Gaming Headset X3 Pro Fortnite Limited Edition Headphones for Gamers ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:41  НОВ ОГЛАС

ThinkPad T440s biznis klasa so i5vPro 12 gb ram 180 gb ssd

ThinkPad T440s biznis klasa so i5vPro 12 gb ram 180 gb ssd Full HD IP...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:40  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi Router 4A Wireless Gigabit - Novi

Hardware configuration Product colour: White Processor: MT7621A MIP...


1.590 МКД
или предлог цена
Вчера 10:37  НОВ ОГЛАС

MS BANK M700 10000mAh Power Bank QUICK CHARGE

MS BANK M700 Power Bank 10000 mAh QUICK CHARGE 5V-2A 9V-2A 12V-1.5A m...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 10:32  НОВ ОГЛАС

HP FOLIO 1310EF. SO I5 PROCESOR. VIDI OGLAS.

HP FOLIO 1310EF. SO I5 PROCESOR. SSD 120GB HARD DISK. PUKNAT EKRAN I ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:23ASUS SONIC MASTER SO I3 PROCESOR. VIDI OGLAS.

ASUS SONIC MASTER. RABOTI SE BESPREKORNO. SAMO IMA MAL PROBLEM SO FLE...


3.700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:23INTEL XEON E5-1650, 16GB RAM, NVME ssd

Se prodava desktop konfiguracija Intel Xeon E5-1650 v.2 3.5Gz 16 ...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:18HDD 3.5

Se prodavaat tri hardiska Ide 3.5 1.Maxtor 80gb x 2 2. Seagate 40gb...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:51Dell Inspiron 15-3537 15,6' CORE I5 8g PRODAVAM nk

Prodavam Dell Inspiron 15-3537 odlicno socuvan ,baterija drzi okolu 3...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:51Monitor 24" Dell P2422H FullHD glanc nov so GARANCIJA

--Monitor 24" Dell P2422H FullHD IPS DP/VGA/HDMI. --GLANC NOV VO KUT...


150 €
или предлог цена
Вчера 09:32USB, Stick, Stickovi so 2000GB, 2TR

Prodazba na novi USB stikovi so 256G, 512G, 1TB i 2TB, za poveke info...


1.000 МКД
или предлог цена
- 75 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 09:28LG kompjuter

Kompjuterot e dobro očuvan , slabo koristen, Kon kompjuterot vo pri...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 07:57Printer Stampac Scaner Xerox WorkCentre 6605

Продавм скоро нов Колор ласерски Принтер/Скенер/Копир/Факс Xerox Wor...


200 €
или предлог цена
Вчера 07:39Dell Precision M4700

Лаптоп во одлична состојба со 700 ГБ обичен хард диск и 256 ГБ. На...


559 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 00:52Rampage SMX-R19 FIGHTER 12400dpi RGB Led Professional Gaming

Половен, во одлична состојба. За повеќе информации: https://www....


Вчера 00:52Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам