141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Manikir (nokti) (gel na prirodni nokti) (nadgradba)

Маникир кај @Mihaela Nails во Прилеп. Квалитетно, преубаво, преевт...


450 МКД
или предлог цена
13 авг 04:30Отстранувач на црнки

Воопшто не е употребуван.


400 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на лице

12 авг 20:01Naocari - Ocila - RAZNI: multi fokalni, obicni, na rasklop

Наочарите се многу квалитетни со одличен оквир, нежен и лесен. Цената...


250 МКД
или предлог цена
10 авг 08:40Ocila - Naocari za SONCE - POLAROID-Polarizirani - KINGSEVEN

Неупотребувани, НОВИ наочари за сонце. Полароид одн. поларизирани. Им...


По Договор
или предлог цена
10 авг 08:40KINESKA MAST OD TREVKI ZA PROBLEM SO VENI

Кинеска маст со тревки за третман кај проблеми со вените за ослободув...


170 МКД
или предлог цена
09 авг 14:08Tigrova mast / Тигрова маст...Против БОЛКИ и настин

Антиревматска маст од еукаликтус, ментол, природно етерично масло, ка...


99 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

09 авг 10:32ORTOPEDSKO POMAGALO ZA CUKLJEVI---VALGUS PRO---

Vloski za prsti,izraboteni od hipoalergenten elasticen silikon .Odlic...


200 МКД
или предлог цена
08 авг 14:19KREMA Alpenkräuter-Emulsion

Емулзијата од алпски тревки , помага при пренапрегнати мускули,добра ...


600 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

06 авг 10:17Stipka protiv grcenje штипка за нос против грчење рчење

Magneten stegac za nos protiv rcenje - grcenje Stipka protiv grcenje...


400 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

06 авг 02:21Cistenje na Ushi - Уред за чистење на уши WaxVac

Novo aparatce za cistenje na usi so vakum i na baterii 1 x електрон...


1.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

06 авг 02:20LUPA - MIKROSKOP - MONEY detector - 60x - Minijaturna

Лупата или наречена „МИКРОСКОП“ зголемува 60 пати. Многу е практична...


299 МКД
или предлог цена
04 авг 08:17Srebrena Voda - Preventiva od virusi - Dr.Silver-Neupotreben

PREVENTIVA od Virusi, najverovatno i od Covid 19. Dr. Silver M e mini...


2.200 МКД
или предлог цена
04 авг 08:15PH metar - Alkalnost i Kiselost na Voda

Овој дигитален рН метар е идеален инструмент за аквариуми, рибарска и...


690 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

04 авг 08:14Voden Filter za cigari

Mal, kompakten i lesen za nosenje vo gjeb...Mini lule za filtriranje ...


300 МКД
или предлог цена
03 авг 21:51PLANINSKI MED 100% priroden

Se prodava 100% planinski med bez nikakvi dodatoci preporacliv e za d...


1 €
или предлог цена
31 јул 10:19Krem protiv Pegi,Fleki i Damki na lice, 100% efikasen!

Крема со ехтракт од папаја,против флеки и пеги на кожа. Брзи и видлив...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на лице

30 јул 20:42Masinata e vo odlicna sostojba cena po dogovor

Masinata e vo odlicna sostojba cena po dogov


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на лице

30 јул 20:09Flasteri za Kondilomi, Volcki oci, Bradavici, Tvrtki...

Brzo i efikasno otstranuvanje na vasite bradavici, zuljevi i izrastoc...


300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

29 јул 20:09ZEROSMOKE - Stop na pusenjeto!

Како се користи ZeroSmoke? ZeroSmoke едноставно ќе го ставите на лев...


300 МКД
или предлог цена
27 јул 23:05KSARELTO 20 mg. tableti

PRODAVAM NEISKORISTENI KSARELTO TABLETI OD 20 mg, POVOLNO


1.400 МКД
или предлог цена
27 јул 15:04Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


299 МКД
или предлог цена
22 јул 14:27Philips Pegla za kosa

Пегла за исправување на коса, со додатоци за брановито извиткување.


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на коса

22 јул 11:08NAOCARI ZA ZASTITA od stetnite zracenja od TV i kompjuter

Исфилтрирајте ги штетните зрачења кои ги сосздаваат телевизорите и ко...


600 МКД
или предлог цена
09 јул 12:28Aparat za nega na lice vecom

Aparatota e so pet funkcii ,laser,vakum,peeling,d’arsonval,lonos. Ap...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Нега на лице

28 јун 16:12Fen-Presa-Figaro

Fen za kosa sonar 3000w so dodatoci 699den. Fen sonar 2300w 599 den....


499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на коса

24 јун 15:12Masazer

Masazer za vrat 799 den. masazer relax so poveke dodatoci 599 masaz...


799 МКД
или предлог цена
24 јун 14:54OCILA - NAOCARI - miopija-kratkovidost - opticki-dioptrija

Очилата се со диоптер -3.0 и -3.25 и за за кратратковидост - миопија....


399 МКД
или предлог цена
08 јун 15:51OKSIMETAR oksimeter so rotiracki ekran i meni za podesuvanje

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


450 МКД
или предлог цена
06 јун 15:12elektricna turpija

Електрична турпија за груба кожа Кожата на петите е 20 пати подебела...


299 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

26 мај 16:57Pulse Oximeter puls oksimetar so rotiracki prikaz na displej

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


440 МКД
или предлог цена
23 мај 20:36Navlaka za zabi gorna ili dolna

Калап и материјал за изработка на навлаки за заби во домашни услови, ...


390 МКД
или предлог цена
23 мај 20:35Peleni za vozrasni

Se prodavaat peleni za vozrasni. Pine. Po 90 vo paket. Cena po dogovor


8 МКД
или предлог цена
22 мај 19:35МАШИНКА ЗА КОСА (РАЧНА)

ПРОДАВАМ МАШИНКА ЗА КОСА НА БАТЕРИЈА, НЕ КОРИСТЕНА КОРИСТИ 1 БАТЕРИЈА...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на коса

16 мај 14:02Lepenki za slabeenje / Лепенки за слабеење

Супер ефикасни лепенки за слабеење! - на природна база - без несака...


299 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

14 мај 22:22ORGINAL PARFEMI - TESTERI -

SE PRODAVAAT ORGINAL PARFEMI - TESTERI PARFEMITE SE ORIGINAL I SE S...


1.999 МКД
или предлог цена
09 мај 19:12Очила

Се продаваат оригинал очила Вог. Цена по договор. Контакт телефон 076...


1 МКД
или предлог цена
04 мај 21:37Lamba za Nokti UV 36 w

UV LED Лампа за нокти (36 W) 💅 Заштедете енергија, време и пари со...


699 МКД
или предлог цена
15 апр 11:57Tigrova mast / Тигрова маст...Против БОЛКИ и настин

Антиревматска маст од еукаликтус, ментол, природно етерично масло, ка...


99 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

07 апр 13:12Kebe elektricno

Slabeenjeto ne e lesno, posebno ako se obiduvate da simnete nekolku k...


800 МКД
или предлог цена
06 апр 11:30Naocari protiv zracenja od ekran, UV zraci, za nokno vozenje

Наочари со жолти или безбојни леќи со вградени повеќе видови на филтр...


650 МКД
или предлог цена
04 апр 22:00Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам