Аеродром
Подкатегорија:
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplet Garnitura

Se prodava garnitura (trosed, dvosed i fotelja) vo odlična sostojba. ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
Денес 16:27Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 13:52Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Гарнитура Garnitura

Pordavam komplet dvosed, trosed i fotelja. Trosedot e so mehanizam za...


38.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:54PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA , MOZE I NASLONJACI ...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 11:45PRODAVAM DEKORATIVNI PANELI ZA NA ZID NOVI

Prodavam dekorativni paneli za na zid, dimenzii 263 visina x 96 sir...


6.800 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 МКД
Денес 11:33AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA KAKO NOVA ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:03REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 10:03Се продава тросед со механизам

Се продава тросед со механизам на пуштање, димензии 210×90, купен од ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 07:52Agolna garnitura so fotelja i taburetka

Se prodava polovna agolna garnitura za sedenje so slednive dimenzii: ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 14:17Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 09:17Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:49Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 сеп 21:52trosed fotelja orev

prekrasen star primerok,koj nikogas nema da zastari kako model.....Tr...


4.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:20Zolta garnitura

Zolta garnitura za sedenje vo odlicna sostojva dobro socuvana, so tro...


400 €
или предлог цена
22 сеп 19:47Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 сеп 17:26Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

21 сеп 22:59Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 сеп 21:10Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45

Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

21 сеп 18:15Plakari masa i drug mebel vo odlicna sostojba

Плакар тиркиз бука димензии. 260cm x 132cm x 60cm Плакар крем бука...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

21 сеп 18:01Kanabe/dvosed/garnitura

Prodavam dobro socuvana garnitura (dvosed) 070 600 950 Slavica


1 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:05Trosedi

Se prodavaat dva isti trosedi na spustanje, kombinirano so materijal ...


1 МКД
или предлог цена
21 сеп 01:11Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
20 сеп 19:55KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 18:48Komoda NOVA

Komdata e nova dolzina 140x35x40 Iverka 25 mm so abs i lice mediapan...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 18:48KOMODA

Komodata e nova voopsto ne koristena.


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 18:48Продавам тросед, двосед и фотеља

Продавам тросед, двосед и фотеља купени од Canape Mebel пред две годи...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 16:18Trosed

Trosedot e vo solidna sostojba I kompletna funkcionalen


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 12:52Продавам ТВ комода

Продавам ТВ комода со подвижна плоча со димендија 72 x42x 48см добро ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 12:19Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 09:12Фотеља

Се продава фотеља која се пушта како кревет има и фиока за постфлина....


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 сеп 06:49MASA OD MASIVNO DRVO-AMERICKI DAB

MASATA E RACNO IRABOTENA OD DAB MASIVNO DRVO I LAMINIRAN DAB


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

19 сеп 22:08DRVEN REGAL/ VITRINA

ITNO !!! Se prodava koristena vitrina/ regal dobro socuvana, so povek...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 сеп 15:24Prodavam Fotelja

Prodavam Fotelja skoro nova malku koristena, ne e od tuka donesena e ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 сеп 11:40KLUB MASA - ANTIKA

UNIKATANA KLUB MASA AMERICKI PROIZVID MASIVNO DRVO tel.071 444 004


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 сеп 10:06FOTELJA FEYDOM, SE PRODAVA POVOLNO!!!

Se prodava dosta povolno Feydom modularna fotelja, eden od najpopular...


8.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 сеп 07:19Agolna garnitura na otvaranje so fotelja

Se prodava trosed i dvosed so agolen element i fotelja. Trosed dimenz...


9.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
15.000 МКД
18 сеп 15:19Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
18 сеп 13:59Masicka za dneven prestoj

Masa za dneven prestoj so prostor za skladiranje 4 taburetki pod nea....


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

18 сеп 12:14Trosed i dvosed

Se prodavaat trosed i dvosed i dvata na spustanje,kupeni se pred 6 me...


14.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 11:28Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам