228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUFER Road Ready keyboard 61-key

Kuferot e zacuvan skoro kako nov. Patuvano e samo nekolku pati


200 €
или предлог цена
Вчера 14:12Makedonski namenski ritmovi za KORG PA4X, PA1000, PA700

---------------- USER02.STY ---------------- 1: CRNO TIKVESKO 2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 14:12Profesionalno spustanje na vasite klavijaturi KORG PA SERIJA

Profesionalno spustanje na vasite klavijaturi za slednite modeli: ...


6.100 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12KORG PA4X

Korg Pa4x Poloven 61-K licno jas sto go sviram so PA PRODUCTION SET s...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 01:16Weltmeister

‼️072 218 486 - Riste ‼️


600 €
или предлог цена
04 фев 10:32Harmonika

Prodavam harmonika Melodija so 5+2 registri i 80 basa vo ispravna sos...


9.000 МКД
или предлог цена
03 фев 08:41Harmonika

Prodavam dvokabinska harmonika Hohner imperator 2+2 so 11+3 registri...


1.450 €
или предлог цена
03 фев 08:37Korg pa80 zamena za harmonika

Korg pa80 zamena za harmonika


400 €
или предлог цена
02 фев 14:35Rojalstandard

Rojalstandard


250 €
или предлог цена
02 фев 14:35MIKSETA SKORO NOVA.

Rabotena e malku vo domasni uslovi. Ima. dva ekvilajzera lexsikon, ...


450 €
или предлог цена
02 фев 10:45YAMAHA ZVUCNICI 500W

YAMAHA ZVUCNICI S115V 2X500W, pick 1000W, 15inch.bass. made in USA...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
02 фев 10:45Mikseta WHARFEDALE

Miksetata e kako nova


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
01 фев 14:45Zvucnici Dynacord C 15.2

Zvucnicite se vo odlicna sostojba ne se motani So futroli


900 €
или предлог цена
01 фев 14:45Flejta Pearl flute 665

Flejtata e kupena nova i e koristena od profesionalec Cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
01 фев 08:31Montaza na led svetla vo vasite klavijaturi

Svetlo na Bender-1.000 den. Svetlo pod klavijatura-1.500 den. S...


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 14:38Mackie DLM12

Se prodava profesionalen aktiven monitor mackie dlm12. 2000w Kontakt...


650 €
или предлог цена
31 јан 00:04Tarabuka

Se prodava tarabuka nova 5000 den poveke inf na 071-823-188


5.000 €
или предлог цена
30 јан 13:18Studiski mikrofon sE Electronics sE2200/sE2200a

Mikrofonot e nov Mikrofonot e namenet za snimanje vo studio i vo d...


12.500 МКД
или предлог цена
29 јан 02:22Harmonika hohner

Prodavam harmonika Hohner atlantik 4 de luxe so 11+3 registri so 120 ...


700 €
или предлог цена
28 јан 09:38ONE MAN BAND

ONE MAN BAND ZABAVNO,NARADNO ,STRANSKO,SVADBI ,RODENDENI,KRSTEVKI,NO...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

26 јан 12:47ROLAND TD 12

Roland td 12


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
25 јан 18:11Odkupuvam harmoniki

Odkupuvam polovni harmoniki


1 €
или предлог цена
20 јан 17:14Harmonika

Prodavam harmonika za ucenici vo ispravna sostojba


10.500 МКД
или предлог цена
20 јан 17:14TARABUKI,PALICI,PLASTIKI

pravo novi tarabuki: Arapska bakarna. Kozeni. ara...


1 МКД
или предлог цена
20 јан 08:33Prodavam mikrofon AKG C1000s!

Mikrofonot e vo odlicna sostojba,so kufer! Moze zamena za daljinsko s...


100 €
или предлог цена
08 јан 20:54AKG D190E

Ekstra povolno, nov AKG D190E komplet so kutija i kabel 5m. Dostav...


149 €
или предлог цена
08 јан 07:35GITARI zici perca kaisi

Gitari od markite: Almeda Mega i dr... Zici,perca,stimeri i kaisi ...


1 €
или предлог цена
07 јан 12:00palici za tapani

prodavam palici za tapani FABRICKI Tarabuki,piski,gitari,zici,kaisi,...


1 МКД
или предлог цена
03 јан 11:59Capo za gitara novi

Se prodavaat novi Metalni Capa za Gitara Novoo!!! Cena 400 denara ...


400 МКД
или предлог цена
31 дек 12:45Zici za Mandolina

Zici za Mandolina Irin cel komplet Samo za 500 denari Telefon za k...


500 МКД
или предлог цена
31 дек 12:44Ekstra gitara Cort

Se prodava nova gitara Cort Ekstra profesionalna Mahagon drvo Odl...


10.500 МКД
или предлог цена
31 дек 12:44Zici za gitara

Se prodavaat zicii za gitara Za klasicna AKUSTICNA Elektricna gi...


400 МКД
или предлог цена
31 дек 12:44Ziden drzac za gitara novi!!!

Ziden drzac za gitara Novii!!! Cena 500 denari Telefon za kontakt ...


500 МКД
или предлог цена
31 дек 12:44Stimer za gitara Capo za gitara

Se prodava stimer za gitara Nov spakuvan vo kutija Gratia baterija...


500 МКД
или предлог цена
31 дек 12:44Ziden Drzac za Gitara

Se prodavaat novi Zidni Drzaci za gitari Cena 500 denari Telefon za...


500 МКД
или предлог цена
31 дек 12:44Zici za Gitara Violina Stimer Kais Capo

Se prodavaat zicii za : Akusticna gitara 400 / 500 denari Klasicna...


400 МКД
или предлог цена
31 дек 12:44tarabuka

Prodavam pravo novi tarabuki: so mnogu dobar ton komplet so torbica....


1 МКД
или предлог цена
30 дек 10:20Pick Up ozvucuvanje za Gitara Violina Mandolina

Pick Up ozvucuvanje za Gitara Violina Mandolina i drugi instrumenti ...


1.000 МКД
или предлог цена
28 дек 19:07Stimer za Gitara Mandolina Violina

Se prodavaat novi Stimeri za gitari Violini mandolini Cena 500 denar...


500 МКД
или предлог цена
28 дек 19:06Novi gitari po ekstra ceni

🎸🎸🎸🎸🎸🎸Ekstra Popust na novi gitari 🎸🎸🎸🎸🎸🎸 🎸🎸🎸🎸🎸Se p...


3.000 МКД
или предлог цена
28 дек 19:06Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам