Струга
                           
329 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга!

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро. ✅Станот се наоѓа на ул....


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 МКД
Струга

Станови

Вчера 15:44



Промовирано

Nov Stan na sam bulevar pogled

Stanot se naoga na samiot bulevar ,,Boris Trajkoski,, vo Kisela Voda....


1.350 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јун 21:13



Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:20



Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:25



Се продава плац во Радожда

Се продава плац во Радожда Струга, погоден за градба на викендица. До...


80 €
или предлог цена
Денес 14:43



Shitet banes afer liqenit / se prodava stan blizu do ezero

Shitet banes 113m2 afer liqenit tek lagjia trim&lum ne katin perdhes...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:41



Продавам стан

Продавам стан на одлична локација во центарот на Струга,одма до пазар...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:12



Se prodava Stan vo centar 75m2 renoviran!

Se prodava renoviran i namesten stan vo centar 75 m2 + mesto 22 m2, s...


64.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00



Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Денес 07:00



плац во с.Радожда

Се продава плац (700м²) 1км пред с.Радожда


1 €
или предлог цена
Денес 00:04



KUPUVAM STAN

Kupuvam stan do 50.000 evra


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 19:35



SE PRODAVA PARCELA NA GLAVEN PAT

Se prodava parcela na glaven pat vednas do benzinskata Besijani, pome...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Вчера 18:59



Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга!

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро. ✅Станот се наоѓа на ул....


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 МКД
Струга

Станови

Вчера 15:44



Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 15:14



Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 15:14



Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 15:14



PRENTO Apartman vo strog centar

SLOBODEN OD 8mi avgust. Lokacijata na apartmanot e vo strog centar na...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 14:07



SE IZDAVA DUKAN DELOVEN PROSTOR 241 M2 VO CENTAR NA STRUGA

Se izdava prizemje dukan / deloven prostor so povrsina od 241 m2. ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 13:55



Apartmani-super luksuzen so pogled na ezero

Se izdavaat super luksuzni apartmani (edniot 35 metri kvadratni, a d...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:55



Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 12:28



Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 12:10



СОБИ И АПАРТМАНИ ВО СТРУГА

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 12:10



Apartment za izdavanje

Se izdava za turisti. Stanot se naoga nasproti h.Drim na prva linija ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:43



PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
11 авг 20:29



Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 20:27



ITNO SE PRODAVA KUKJA

Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен пл...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

11 авг 19:09



NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 16:48



Vend ne Qender te Struges / Plac vo centar

Shitet vend prej 365m2 ne qender te Struges, prapa Komunes te Struges...


1 €
или предлог цена
11 авг 15:19



PLAC-NIVA vo MISLESEVO-STRUGA

Prodavam Plac-Niva od 2800 kvadrati vo Struga-Mislesevo(von grad), so...


8 €
или предлог цена
11 авг 14:42



Ce prodava Stan vo struga

Se prodava dvocoben renoviran Stan vo struga do opsta bolnica struga...


43.990 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 14:31



Parcelë në Qendër të Strugës /Plac vo centarot na Struga !

Shitet SUPER Parcelë në Qendër të Strugës, rruga Marks Engells te par...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:16



Se prodava kuka vo centar na Struga

Se prodava kuka vo centar na Struga, vo gradskiot pazar so deloven pr...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

11 авг 12:04



Izdavam sobi vo Ezerski Lozja Struga

Izdavam sobi vo kuka vo Ezerski Lozja Struga, na 50 metri do ezero. S...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

11 авг 12:04



Продавам земјиште во с. Радожда

Се продава земјоделско земјиште на 50 м од езеро. 15 евра за м²


15 €
или предлог цена
11 авг 11:14



Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
11 авг 11:02



plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 VO DETALNIOT PLAN POZADI NABI...


89.000 €
или предлог цена
11 авг 09:09



Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


10 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 авг 22:54



Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
10 авг 22:16



Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 авг 20:06



Agape Vila Elen Kamen

VILA AGAPE Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ele...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Струга

Викенд куќи

10 авг 18:41



Placevi na gradezno zemjiste

Gradezno zemjiste idealno za investiranje Prodavam Zejmiste vo Struga...


1 €
или предлог цена
10 авг 13:26



Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
10 авг 12:14



Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам