Скопје Центар
                           
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:19Промовирано

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:19Викендица на Китка - Караџица

Се продава викендица на Китка - Караџица. Чист планински воздух на 25...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 12:25Продажба на апартмани на брегот на Црно Море многу поволно

Продажба на ексклузивни апартмани на брегот на Црно Море по многу пов...


920 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

12 авг 00:18ИЗРАБОТКА НА МОНТАЖНИ КУЌИ

𝙀𝘾𝙊 𝙒𝙀𝙀𝙆𝙀𝙉𝘿 𝙃𝙊𝙐𝙎𝙀 - 𝙈𝙊𝘿𝙐𝙇𝘼𝙍 𝘿𝙀𝙎𝙄𝙂𝙉 𝘼𝙍𝘾...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

05 авг 13:00Baram Vikendica vo skopsko pod naem do 100 evra

Baram pod naem vikendica vo skopska okolina (Skopska crna gora, Sonje...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

31 јул 23:29Se prodava kuka 110m2 dvor 3500m2 na more vo Grcija, Kavala

Se prodava kuka od 110m2 so dvor od 3.500m2 vo Grcija, kaj Ofrinio - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

31 јул 00:32Kupuvam vikendica mala kuka ili plac vo star Dojran

Kupuvam mala kuka vikendica vo Star Dojran moze i baraka do 30000 Ev...


30.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

24 јул 20:01Gorno Sonje

Se prodava, vikendica i so plac 1780 kvadrati 50 metri od glavniot pa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

18 јул 18:10Продавам мала куќичка со плац 2800м2 Волково до обиколница

Продавам плац 2800 м2 со карабина мала куќичка 30 м2 со плоча за изгр...


19 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

18 јул 12:03PRODAVAM VIKEND KUKA MONTAZNA

IZRABOTENA OD CELICNA KONSTRUKCIJA SO PANELI 5 sm POVRSHINA 30m2 MOZ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

14 мај 06:30Villa Relax -Family style // Се издава викенд куќа //

Област - 🌲Азот🌲 Капацитет - 12 лица🛏 Сопствен Паркинг🚗 Каблов...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

18 апр 09:56Baram vikendica vo oklinata na Skopje pod naem

Baram vikendica vo oklinata na Skopje pod naem


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

04 мар 10:29Викендица

Се продава викендица кај Марков Манастир.Површината на земјиштето е 9...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

13 јан 16:47СЕ ПРОДАВА Деловен објект со Станбен спрат

Се продава деловен простор на атрактивна локација во месноста Моклишт...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

04 дек 14:52OBJEKT-VIKENDICA VO SELO VIR M.BROD

Квадратура: 140 m² Број на соби: 6 Греење: Нема Нам...


14.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

18 мај 14:25Се продава куќа во Соње

Се продава куќа во Соње, населба Коштен на површина од 500 м2. Повеќе...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

10 мај 16:49Се бара викендица или плац во Маврово

Барам викендица или плац во Маврово. 070/325-979


55.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

01 мај 16:56Baram vikendica vo katlanovo.

Baram vikendica vo katlanovo


25.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

07 јан 13:00Продавам викендица на екстара локација

Продавам викендица во Марков манастир на главниот пат, погодна е за и...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

04 јан 22:30МОНТАЖНИ КУЌИ КЕН ПАНЕЛ МОНТИНГ

⚠️ Сакате да имате свој дом што побрзо? Ние ви нудиме практично и еко...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

20 дек 17:24Kupuvam Vikendica/Plac Вила/Плац

Купувам изградена Викендица или плац за изградба на Куќа/Викендица. П...


9.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

16 сеп 14:19Купувам викендичка во Кучково

Купувам викендичка во Кучково до 15000 евра.


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

14 мај 15:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам