2430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zamrznuvac vertikalen so korpi "Koncar"

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi,...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 21:35Продавам машина за шиење Csepel 30

Продавам машина за шиење Csepel 30, цена 3000 ден. ( на сликите ). ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 21:35Кревет со душек 190x82 цм.

Продавам кревет со душек со димензии 190 x 82 цм. со два странични ам...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 21:35Se prodavaat 3 novi "cergi"

Novi...voopsto ne se koristeni zaradi ne odgovaranje na dimenzii...Mo...


950 МКД
или предлог цена
Вчера 21:25Se prodava detski garderober

Rozev detski garderober....dobro socuvan...polovina e so polici...a p...


6.300 МКД
или предлог цена
Вчера 21:25OKOV I GALANTERIJA ZA MEBEL

Prodazba na okov i galanterija za mebel na golemo i malo ( racki, nog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 20:39Детски соби комплет (медијапан)

Детски соби (нови) од медијапан. Страници : медијапан Лице. ...


630 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
640 €
Вчера 20:39Клубски маси за дневен престој

Клубски маси стаклени Клубските маси се изработени од стакло( кал...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 20:39TV - KOMODA ZA DNEVEN PRESTOJ

Se prodava TV- komoda so dve fioki izrabotena od oplemeneta iverica k...


4.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.999 МКД
Вчера 20:38SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 20:38Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:38Мини капка по капка за саксија

Автоматско наводнување, капка по капка за саксии.


50 МКД
или предлог цена
Вчера 18:51Малку користен теписон 420х400cm / Tepison 420х400cm

Се продава теписон 420х400cm. Малку користен. Цена: 2500ден. Те...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:28  НОВ ОГЛАС

Теписон 390х370cm / Tepison 390x370cm

Се продава теписон 390х370cm. Цена: 500ден. Тел.: 076 430 334


500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:25  НОВ ОГЛАС

Trosed

Prodavam poloven trosed so mehanizam za pushtamje


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:23Agolna garnitura

prodavam polovna garnitura


5 МКД
или предлог цена
Вчера 18:01Shank

Shankot se rasklopuva I moze I so kola da se prenese.


300 €
или предлог цена
Вчера 17:21Drvena slovenska dograma

Se prodava drvena slovenska dograma vo dobra sostojba, redovno farban...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:41Parket

Hov bukov parket okolu 5 kvadrati


1 €
или предлог цена
Вчера 16:33BOJLERCE I TERMO PECKA

- Bojlerce od 10 litri od prohrom so kazance od PARNOVOD Bitola so ...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 16:24BAGAT DANICA

Masinata e ispravna komplet so pedala i kufer


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22PARKSIDE HILTA

Parkside udarna brusalica Germanska (hilta) Nova ne upotrebena 110...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:47  НОВ ОГЛАС

Spalna Simpo

Se prodava krevet od Simpo + dusek (jagodina) + latofleks 076 667 17...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:18se prodava trosed na pustjane

dobro socuvan koristen nepolni 2 godini informacij na telefon 075207...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:10Dve talpi

Prodavam dve talpi kupeni pred 2 godini za skele ednas upotrebeni 400...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:10CER 6KW

Se prodava termo akomulaciona pecka CER so jacina od 6kw. Peckata odi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:15Termo Pecka 6 kw

Se prodava termo pecka 6 kw CER ispravna


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:13  НОВ ОГЛАС

Trosed so ge i fotelja

Trosed povrsav so ge i fotelja vo odlicna sostojba Trosedot se pusta...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07ROVUS pravosmukalka

Prodavam Rovus pravosmukalka vo ispravna sostojba.


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04Nova drvena Slovenska dograma

Se prodava nova Slovenska drvena dograma vrata so panzuri (drveni ro...


111.111.111 МКД
или предлог цена
Вчера 10:11VILEROVI GOBLENI KOMPLET SITE ZA 3000 DEN

PRODAVAM VILEROVI GOBLENI KOMPLET SITE 3 ZA 3000 DEN


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09  НОВ ОГЛАС

Bocva Бочва za vino rakija 350 litri 4500 denari

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Bocva Бочва ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:37Pecka

Pecka 6 ka ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:07ТЕНДА

Се продава тенда за заштита од сонце и дожд Должина 3м


1 €
или предлог цена
13 авг 23:53Kosilica/kosilka za treva na struja 1200w

Продавам индукциска ( без каиш ) косилица од 1200 w за трева на струј...


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
13 авг 22:22Se prodava komoda

Dimenzii: 140cm dolzina, 40cm sirina, 64cm visina


4.000 МКД
или предлог цена
13 авг 22:11Изработка на кревети / Izrabotka na kreveti

Изработка на кревети со метална конструкција и дрвен декор по ваша ви...


1 €
или предлог цена
13 авг 21:21Radijatori guseni Радијатори гусени EFTINO

Radijatori guseni ODLICNI . Cena 3e. rebro. Ima mnogu na broj. Zdr...


2 €
или предлог цена
13 авг 21:08Kotel za parno Megal Котел за парно Мегал

Prodavam kvaliteten kotel na drva za parno Megal . Moknost 32kw.Kote...


650 €
или предлог цена
13 авг 21:08Komoda za predsobje koristena 2god neostetena

Komoda za predsobje koristena 2 godini Cena 4500 den


4.500 МКД
или предлог цена
13 авг 21:01Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам