Неготино
                   
1322 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 1 dizel 1.6

Registriran cela godina,novi gumi nov akomulator,servisiran komplet s...


100.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 14:20Opel Corsa benzin plin

Atest plin,cela godina registrirana,novi gumi komplet servis ekstraaa...


1.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 14:20Vibratori za beton

- Profesionalen trofazen vibrator so dva priklucoci CENA PO DOGOVO...


Денес 13:57Se prodava mini bager takeuchi 145

takeuchi 145 5tona 2korpi 2000god. Servisiran vo odlicna sostojba


Денес 13:00ZA DAF:NOV HIDRAULICEN KLIP ZA KABINA, CREVO ZA VEBASTO I dr

Се продава нов хидрауличен клип за кабина за DAF EURO 5, и капачки за...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 11:05NOVI RETROVIZORI I DRZAC ZA RACE ZA MOTOR

Se prodavaat NOVI retrovizori i drzac za race koj se montira na rezer...


Денес 11:05JOHN DEERE

Repariranje hladnjaci i zavaruvanje sve od plastika.I vo saketo(alumi...


1 €
или предлог цена
Денес 09:33Полирање на фарови Poliranje na farovi

Полирање на секаков вид фарови . Prodavam polovni i novi ladnici za...


1 €
или предлог цена
Денес 09:31ЗВУЧНИЦИ

Се продаваат пионир звучници. Pioneer TS-2150 200W 20cm


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:1122ki bandasi so gumi za BMW Range Rover 5x120

Se prodavaat 22ki bandasi komplet so gumi 285 35 r22 odgovaraat na...


Вчера 21:33MAN TGA 26-440

Tandem 120cm2 Kamion 7.7m Prikolka 7.7m Servisiran Gumi 50& Moz...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 21:01Mercedes-Benz C 220 redizajn (W203)

Mercedes-Benz C 220 Avangard, redizajn (W203), godina na prizvodstvo...


5.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:06Saab 9-3 Vector 2.2 TiD

Saab Vector Sport model so full oprema Registriran do 02/2024 2.2 m...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Неготино

Автомобили

Вчера 15:32Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw Poveke info na brojot: 075 435 522


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:14EURO KUKA FIAT PUNTO PUNTO EVO

Se prodava euro kyka za fiat punto evo glanc nov


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:37Aluminiumski bandazi 16-ki za Passat

Prodavam 4 aluminiumski bandazi 5x112, 16-ki za Passat. Bandazite s...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 09:39KIA RIO 1.5 CRDI MNOGU ZACUVANA

KOLATA E MAKSIMALNO ZACUVANA PRVA BOJA PRV ENTERIER KLIMA RABOTI ...


3.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:27MERCEDES E 200 CDI

Tempomat greaci na sedista naviacija parking senzori so kamera dva kl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:26Opel Zafira 1.9 CDTI

Opel Zafira 1.9 CDTI 110kw - 150hp 280000km 7 Sedista 7 brzini


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 08:19PRIKOLKA

5-Tonska


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

Вчера 07:37Se prodava

Se prodava dobro socuvan IMT 533 1976


1 €
или предлог цена
29 мар 20:36Se prodava

Se prodava vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
29 мар 20:34BMW 418 D GRAND Coupe

Bmw 418 grand coupe Registirana Redovno servisirana Realni km ...


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мар 20:06Honda CBR 250

Prodavam Honda CBR 250R vo odlicna sostojba, redovno servisirana i od...


По Договор
или предлог цена
29 мар 18:45Bandazi 20ki 5x112 ETA BETA ORIGINAL

Bandazi 20ki 5x112 original eta beta so zhig ne se krivi ne se vareni...


29 мар 14:07Bandazi 17 za pezo 4x108 so zimski gumi

Bandazi 17ki 4x108 so zimski gumi top sostojba 300evra moze zamena sa...


29 мар 14:05Iveco kiper/kran

Iveco eurokargo 75/14 kiper/kran registriran do 06/23 info 076 454 ...


14.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

29 мар 13:29Bager Libher A900

Proizvodstvo 1988 god. moze i zamena za kola


10.000 €
или предлог цена
29 мар 13:29Mercedes 2232 kiper troosovinec

Proizvodstvo 1980 god. Registriran do 06.2022 moze i zamena za kola


10.500 €
или предлог цена
29 мар 13:29Reno laguna

Gumi zimski 70%


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мар 13:28CITROEN JUMPER 2.2 HDI 120KS KAMIONET

CITROEN JUMPER 2.2 HDI 2008 GOD 7 SEDISTA 4 DOBRI GUMI 6 BRZINI +...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Комбиња

29 мар 08:51Desen far za AUDI A3 2004/5

Se prodava desen far za AUDI A3 2004/5 potpolno ispraven. 07830153...


50 €
или предлог цена
28 мар 22:25Се продава MS Energy e21

Се продава електричен скутер MS Energy e21 возен 2 месеца. Батерија ...


30.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
32.000 МКД
28 мар 22:23Gumi 185-60-14

Prodavam dve Gumi so dobra sara provereni... Tel-075 601 647


1.000 МКД
или предлог цена
28 мар 19:47Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
28 мар 19:45Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
28 мар 19:45FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
28 мар 19:44Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
28 мар 19:44Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
28 мар 19:44Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
28 мар 19:43Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам