Подкатегорија:
                   
197 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shure ulxp4 dalinsko

Instrumentalno dalinsko. So vrven kvalitet i extra domet bez mana don...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
299 €
Денес 09:48Piano Petrof

Продавам Piano Petrof со три педали. Одлично сочуван.


1.700 €
или предлог цена
Вчера 11:35Sempler Roland sx

Nov vo kutija I koristeno so ful semplovi alesis


150 €
или предлог цена
27 сеп 16:34Timpanki 6 8

Rototonki. 6 8 10!Timpanki Amati tarabuki arapski tapani fatr...


200 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:33Elektricni tapani roland

Elektricni tapani Roland td30komplet td50 moze samo padovi bez modul ...


1.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:32Akusticni tapani sempleri

Tapani komplet ćineli hardver timpanki amati tapani selski i bari...


400 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:31I-RIG ZA GITARA

I-RIG ZA GITARA NOVI EFTINO


600 МКД
или предлог цена
24 сеп 20:44RCF ART 500 2X700 WAT PASIVNI

Prodavam zvucnici rcf orginal art 500 2x700w vo super sostojba jaki i...


22 сеп 10:36Yamaha sajzer

Odlicen sjzer za pocetnicimarka Yamaha 075-291-985


100 €
или предлог цена
22 сеп 08:17Novation ReMOTE SL klavijatura

Se prodava nekoristena Novation ReMOTE SL klavijatura, so milion funk...


250 €
или предлог цена
21 сеп 16:40Se prodava Nova GITARA / Гитара

Se prodava nova gitara


3.600 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:06Remo 14" Pinstripe Fell

14-пина лента, чиста том крзно проверка (транспарентно / јасно) д...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Roland td30kv

Komplet el tapani roland td20x ful set Silver td30 I dr


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 08:40ZOOM G5 procesor, BOSS OS2

Zacuvani, ispravni do posledno kopce Procesorot e sreden so boi za zi...


15.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 10:58Flejta flauta

Se prodava flejta startone so kufer za poveke info na tel


1 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:52ZIDNI DRZACI ZA GITARA DRZAC ZA GITARI

NOVI ZIDNI DRZACI ZA GITARI CVRSTI JAKI I ZA BAS GITARI I ZA KLASICNA...


500 МКД
или предлог цена
03 сеп 21:59Prodavam tapani Gretsch Catalina Maple

Tapanot e vo odlicna sostojba adekvatno cuvan, ne mnogu sviren i ne c...


1.400 €
или предлог цена
02 сеп 09:29Klarinet

Se prodava Klarinet Drven Francuski so klapni pozolteni retko takov ...


1 €
или предлог цена
30 авг 23:58Izrabotka i prodazba na Gusla-Kemane

Izrabotuvam makedonski tradicionalni Gusli/Kemane-Gusla so vrven kval...


30 авг 16:46Harmonika royal standard

Se prodava harmonika royal standard, odlicno socuvana. 5 registri, 80...


200 €
или предлог цена
22 авг 00:32NOVI SET KLUCEVI STIMERI ZA GITARA

Novi stimeri za gitara


600 МКД
или предлог цена
15 авг 17:25Violina 4/4

Se prodava majstorska violina 4/4 racna izrabotka 075-291-985 So...


1.999 €
или предлог цена
13 авг 09:21Gitara Epiphone explorer gothic

Gitara e kako nova bez tragovi na koristenje, mozhe da se vidi i prob...


350 €
или предлог цена
01 авг 22:32Akustichna gitara Bora Chorba (ozvuchena)

Gitarata mozhe da se vidi vo bilo koe vreme. Kontakt 078 736 800 07...


150 €
или предлог цена
01 авг 22:29Klariner Bufet

Klarinet bufet odlicen


400 €
или предлог цена
31 јул 17:01Elektricna Gitara HANNAH MONTANA DISNEY

Socuvana vo dobra sostojba!


190 €
или предлог цена
28 јул 10:11Kufer od Korg TR

Se prodava koristen kufer od Korg Tr


1.500 МКД
или предлог цена
20 јул 13:03YAMAHA 4C pifla za klarinet

Prodavam pifla Yamaha 4C za klarinet


2.000 МКД
или предлог цена
20 јул 13:02NOVI STIMERI KLUCEVI ZA KLASICNA GITARA

Novi skroz nemontirani prakam po kargo


1.000 МКД
или предлог цена
13 јул 22:21Nalbantov pikapi za saks , saksofon,klarinet

Prodavam novi Nalbantov pikapi za saks i klari et


130 €
или предлог цена
08 јул 01:09Trski, piski za alt saks, saksofon

Prodavam trski za alt saks Rico royal Plasticover


2.000 МКД
или предлог цена
08 јул 01:08Sennheiser slusalki cx 300 i cx 400

Prodavav se slusalki sennheiser cx 300 i cx 400


50 €
или предлог цена
08 јул 01:08Klarineti ,klarinet Yamaha

Se prodavaat dva klarineti Yamaha odlicna sostojba cena 200 eur eden


200 €
или предлог цена
08 јул 01:08Saksofon Wunderlich Pure Tone

Se prodava saksofon Wunderlich Pure Tone Odlicna sostojba servisiran


1.650 €
или предлог цена
08 јул 01:08Saksofon Hess pure tone

Se prodava saksofon Hess Pure Tone, odlicna sostojba servisiran kompl...


1.650 €
или предлог цена
28 јун 16:35Epiphone SG

Гитарата e во целосно исправна состојба, со еден P90 магнет и има нов...


9.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:20Harley Benton PB-20 SBK - бас / bass

Во целосно исправна состојба, свирена само во домашни услови, како н...


18.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:20Fender Mustang Bass -short scale

Гитарате е како нова, свирена во домашни услови, без маани. Има нови ...


42.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:20Mikrofon Shure Beta 58A PGX Bezzichen..

Mikrofonot original i e kupen vo Germanija Skay Music..Vo dobra sosto...


07 јун 06:46Yamaha PSR 275

Се продава неупотребуван синтисајзер Yamaha PSR 275


8.000 МКД
или предлог цена
02 јун 19:13Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам