Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
382 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Бетонирање Ѕидање Армирање и сите видови градежни изведби

●Столбови и носачи; ●Тераси и скали; ●Ѕидарски работи; ●Плафонск...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 13:00Промовирано

Vodovod ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 €
или предлог цена
01 ное 12:40Промовирано

Moler gipsar fasader

Moler gipsar fasader


40 МКД
или предлог цена
Вчера 23:05KRSENJE, SECENJE, RUSENJE, BUSENJE BETON I ASFALT !

Krsenje so hilti sekakov tip beton, dijamantskosecenje na armiran bet...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:42Profesionalno krsenje, secenje i busenje beton

Фирмата Адитон ДООЕЛ- Скопје постои на македонскиот пазар веќе 20 год...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 20:42KRSENJE,SECENJE,BUSENJE,BETON I ASFALT

SO HILTI I SO DIJAMANTSKA PILA KRSIME,BUSIME I SECEME SEKAKOV TIP BET...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 20:42Elektircar 24\7

Postavuvanje I menuvanje na domasna isolacija po mnogu povolni uslovi...


4 €
или предлог цена
Вчера 16:52Изработка на архитектонски проекти и проектна документација

Изработувам секаков вид на проекти од областа на архитектурата( станб...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Вчера 16:23Izrabotuvanje na Termo Fasadi I izgradba na kukji kluc na ra

Izrabotuvame Fasadi,Termo Fasadi ,molerofarbarski uslugi,zidarija,izg...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:26GIPS KARTON - KNAUF

Izrabotka na raznovidni pozicii od knauf, amf, hanted daglas..... Iz...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:22☆ Внатрешно Реновирање & Санација

□ Преградни ѕидови со блок 12/25/40 □ Внатрешно малтерисување □ По...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

Вчера 13:00Бетонирање Ѕидање Армирање и сите видови градежни изведби

●Столбови и носачи; ●Тераси и скали; ●Ѕидарски работи; ●Плафонск...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 13:00Izrabotka na kosulica / kosulici

Ненко Инвест Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални и...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 13:00Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Bravar na povik bravarski uslugi

Site bravarski uslugi


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Вчера 12:41Majstor za vodovot

Majstor za vodovot i.sanitarija te 072261549


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:32Vodovotcija

Mestenje na vodovod odvod i sanitarija tel 072261549


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:00PLOCKARI , BRZO I KVALITETNO

Lepime sekakov vid na keramicki plocki , dekorativen kamen i sl. brzo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 09:00Popravam i rabotam site vidovi na vodovod i sanitarija otpus

Popravam i rabotam site vidovi na vodovod i sanitarija otpusuvam kana...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:29Otdzatnuvanje,otpusuvanje,odvod 24/7 075281028 masinski

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:14malter

Izveduvame masinski malter vnatresni i nadvoresni prostori Rabotime s...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

29 ное 19:19Roletni Komarnici

Изработка и монтажа на ПВЦ и Алумински ролетни Изработка и монтажа ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

29 ное 17:18Dekorativi

Dekoracii na vnatresni sidovi Sahara i Venecijanski kit (stuko deko...


1 €
или предлог цена
29 ное 14:53Кречење,Молерај, Бојадисување

TeamPro ви нуди бојадисување на вашиот дом а Исто така ви нудиме Теме...


75 МКД
или предлог цена
29 ное 13:00gips fasadi moleraj

izvedba na gips karton i molerajski uslugi, izrabotka na fasadi so ...


1 €
или предлог цена
29 ное 12:57Kosulica / кошулица

Izrabotka na cementna kosulica


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

29 ное 12:34Lepenje plocki, coklinja odvod dovod

Vrven plockar so rabotno iskustvo vo Germanija vrshi sekakov vid na u...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

29 ное 11:06odvod kanalizacija odzatnuvanje otpusuvanje masinski 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
29 ное 10:54ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1 €
или предлог цена
29 ное 10:09SECENJE, KRSENJE, BUSENJE, RUSENJE BETON I ASFALT

Krsenje so hilti sekakov tip beton, dijamantskosecenje na armiran bet...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

29 ное 07:40Eftini molerofarbarski uslugi

Vrsime eftini molrofarbarski uslugi brzo i kvalitetno. Krecenje so p...


1 МКД
или предлог цена
28 ное 08:08Majstor,plockar,vodovodzija

Rabotime komlet renoviranje na stanovi,kukji,objekti so povekje od 30...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

27 ное 13:35Реновирање на куќи,станови

Работиме комлет реновирање на станови,куќи.Водовод,одвод,местење угра...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

27 ное 12:21Vodovod Kanalizacija Dovod Odvod Водовод Канализација Довод

Имате течење во Вашите станбени, деловни, резиденцијални објекти??? ...


1 МКД
или предлог цена
27 ное 09:30Водоводџија-Vodovodzija-Водоинсталатер-Санитарија

Specijalizirani, stručni, odgovorni i iskusni majstori vi stojat na r...


По Договор
или предлог цена
26 ное 20:56Zebra Rolo Variolajt Zavesi Komarnici Venecijaner ..........

Zebra- Rolo- Variolajt- Komarnici-Rolo,Siber,Fiksni 15> Venecij...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

26 ное 16:16Venecijaner,Komarnici,Komarnici,Zebra i Rolo Zavesi ........

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

26 ное 16:16Rusenje, elektrika, gips karton, moleraj, plocki!!!

Rusenje, elektrika, gips karton, moleraj, plocki, vodovod I odvod. Re...


1 €
или предлог цена
26 ное 11:24Rusenje i Krsenje SUT

Рушење Ѕидови,Отварање отвори Кршење Плочки, Фрлање Шут isto taka ra...


1 €
или предлог цена
26 ное 08:40Режење на навој на цевки / rezenje navoj na cevki

Професионално режење на навој на цевки (може и со наши цевки) 1/2'' ...


1 €
или предлог цена
26 ное 08:15VENECIANER ROLETNI PROVEREN KLALITET ALUMINIUM 12e

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

25 ное 20:11Venecijaner roletni Komarnici Variolajt EFTINO !!!!!!!!!!

Izrabotuvam i montiram VENECIJANER I VARIOLAJT od izraelski i italija...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

25 ное 20:11Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам