Охрид
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva-plac

Info 076360425 Se prodava niva -plac 1500 m² locirana ul.130 posle c...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 12:31Промовирано

keramidi

Prodavam stari keramidi


15 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 08:47SEAT cordoba 1.4 tdi 05g.klima 176,000mkd

Bez zameni Samo za Kesh +3897272279304 Viber


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 22:12Multimetar unimer Metravo 4 s

Prodavam multimetar METRAVO 4s ISPRAVNA ODLICNA SOSTOJBA


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 21:41Srebro zivo

Se prodava zivo srebro poveke infoo tell


150 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 15:02  НОВ ОГЛАС

Ogrevno drvo

Se prodavat drva, buka i dab Kontakt : 074 233 045


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 13:00Osovina i platna za prikolica

Se prodavaat osovina i platna za prikolica. Delovite se vo odlicna so...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 12:38Velosiped wheeler

Se prodava velosiped marka Wheeler vo odlicna sostojba.. Golemina na ...


7.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 12:38Se prodava velosiped

Se prodava velosiped marka Euroteam vo odlicna sostojba. Velisipedot ...


5.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 12:38Поволна цена

Велосипед Polar 24 инчи. Teл:074240521. Цена 100 €.


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 јун 21:44Prodavam galoni za voda od 19L kako na slikata.

Prodavam galoni za voda od 19L kako na slikata.


200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

02 јун 13:49Hoverboard so bluetooth

Se prodava mnogu malce koristen hoverboard so bluetooth Moze da se p...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Охрид

Останато

01 јун 11:43Garaza Garazna Vrata Rolo Roletna Na Struja

Garaza Garazna Vrata Rolo Roletna Na Struja


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 21:31ZEBRA ZAVESI

Zebra zavesi vo site vidovi na boi i dezeni 070-434-926 https://www...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 18:41Se prodava niva-plac

Info 076360425 Se prodava niva -plac 1500 m² locirana ul.130 posle c...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 12:31Avto dijagnostika brisenje greski

Brisenje greski, proverka km, proverka akumulator, reset service, res...


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 07:55Prodavam Hub - Swtich za Macbook ( Mac ) ili Windows OS

Se prodava Hub - Switch za Macbook , Windows Cena 1700 den , Nov ...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мај 18:20Bandazi 15

5-112. Vo odlicna sostojba


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 мај 09:08Се издава метална рамка

Се издава метална рамка. За свадби,родендени и други свечености. Ви...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 20:42Се продава столарска комбинирка-циркулар

Се продава столарска комбинирка-циркулар; За подетални информации на...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 20:42205 55 16

letni gumi 16 vo odlicna sostojba dot 2020


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 20:25Izrabotka na termo fasadi

Vrsime izrabotka na fasadi so stiropor, taranova fasadi i kamen pikov...


23 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 09:24kompresori za klima fiat ford reno vw

Se prodavaat kompresori za klima za fiat 1.9 dizel reno 1.5 i 1.9...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

26 мај 10:55HEMISKO CISTENJE NA AVTOMOBILI I MEBEL

HEMISKO (Dlabinsko) cistenje i dezinfekcija na sekakov vid VOZILA i M...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 мај 09:04Kujni po merka

Kujni po merka


5 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 мај 19:02I GUMI 205 55 16

gumite se vo odlicna sostojba 6 mm sara


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 мај 08:47Продажба на Dahua wifi Камери

Продажба и Монтажа на професионални видео надзорни камери и алармни у...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 мај 16:17Bandashi za Audi 19ki 17ki novi neodpakovani112233

Bandashite se novi neodpakovani odgovaraat za site vozila na Audi


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 20:34Crevo za navodnuvanje

Se prodava skoro novo crevo za navodnuvanje. Dimenzija 6/4 (38mm) - d...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 09:32Tegovi trkala za kultivator honda

Se prodavaat priklucni delovi za kultivator honda: Predni i stranicni...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 09:32Se prodava... 4 kompleti masi i stolici

Se prodavaat 4 kompleti masi i stolici za vo kafic Cena na komplet -...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 мај 16:23Kamin

Se prodava gusen Kamin Franklin. Tel o77 932 9...


15.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

18 мај 09:40ПОЛНАЧ ЗА 4 ЛИТИУМ ЈОНСКИ БАТЕРИИ

Продавам полнач за 4 литиум јонски батерии од 3.7в


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

14 мај 14:51бојлер 100литарски

Се продава исправен болјер од 100 литри марка Делиград со термостат и...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

14 мај 14:51Drva od Cresa I jabolko

Se prodavaat Drva od Cresa I jabolko


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

14 мај 08:40Zastitna maska profesionalna

Заштитна маска професионална за прскање против пестициди, фарбање, пр...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

13 мај 17:46Hemisko cistenje poliranje

Hemisko cistenje na vozila/Хемиско чистење Povekje slojno poliranje ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

12 мај 18:56gumi 205 55 16

gumite se vo odlicna sostojba


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 мај 15:26Sunger

Sunger, so dimenzii dolzina okolu 2m debelina 10sm i shirina 85sm. ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

11 мај 00:14FIKSNI PARAVANI za kupatilo kafe, crno peskareno

Izrabotka na FIKSNI PARAVANI za kupatilo 8mm I 10mm kaleno staklo


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 мај 13:37Frizider za slatki

Se prodava poloven frizider(razladna vitrina za slatki), kupen vo 201...


950 €
или предлог цена
Охрид

Останато

07 мај 09:14Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам