Аеродром
                   
620 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:04Se vrsi sreduvanje na dvor i dvorna povrsina. CELOSNO.

Kosam so sopstvena kosalica so nivoa od 1 do 5,i so trimer,masina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Вчера 20:27Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:00Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно иску...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:12Se bara pekar majstor za lepinji i lajbici

Пекара има потреба од мајстор за изработна на лепињи/босанки и лајбиц...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:29HIGIENICARKA SO ISKUSTVO

POTREBNA E HIGIENICARKA SO SOPSTVENO VOZILO.STO IMA ISKUSTVO VO GENER...


950 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:19  НОВ ОГЛАС

BARAME HIGIENICARKA ZA STANOVI

POTREBNA E HIGIENICARKA SO SOPSTVENO VOZILO.STO IMA ISKUSTVO VO GENER...


950 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:15  НОВ ОГЛАС

Se bara rabotnik

Dokolku sakate da gi naucite tajnite na stolarijata ne ispustajte ja ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 06:27Avtomehanicari avtoelektricari

Avto servis ima potreba od trojca avtomehanicari i dvajca avtoelektri...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 20:47Magacinski rabotnik

Нудиме работа за магацински работник. Информации 070 385 969 Тони о...


19 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 20:14Rabotnik vo administracija

Пошта Колпортер нуди работа за административен работник. Информации о...


22 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 20:10Se Bara Zena za odrzuvanje na Mal Stan. N. Lisice!!

See Bara Zena, za Odrzuvanje na Mal Stan. N. Lisice!! Rabotata, po...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 14:06Se baraat dervojki za Rabota !!!

Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni , Atraktivni devojki za rabota ...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 14:06Se bara Noviot Super Talent !!! Super Star ***

Elokventna , Entuzijasticna , So Istaknati Komunikaciski Vestini ....


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 14:06БАРАМ ОПШТИ РАБОТНИЦИ

Барам општи работници за утовар и растовар на канцелариски мебел и оп...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 14:02MEZE BAR SKOPJANKA IMA POTREBA OD PERSONAL

Restoran MEZE BAR koj se naoga vo t.c.Skopjanka naselba Aerodrom vedn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 12:20Барам искусна продавачка за бурек и бели пецива

Барам искусна продавачка за бурек и бели пецива за работа во прва сме...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 10:43Vozac so E-kat cerada MK dokumenti

Baram Vozac so E-kat Cerada MK dokumenti Turi do 3 dena Moze za...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 10:08Distributer reon Struga Ohrid

Нудиме работа за дистрибутер на весници на реон Струга-Охрид и дистри...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 авг 08:20Safety Specialist

Американска компанија за транспорт и логистика, има потреба од Safety...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 авг 17:40Imame potreba od Opsti rabotnici i Elektricari.

Kompanijata N electric & Frigo Dooel Skopje ima potreba od opsti rabo...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 авг 15:20Distributer vo Skopje

Нудиме работа за дистрибутер во Скопје на весници и билтени. Инфо о...


21 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 авг 12:58Distributer za postenski pratki

Нудиме работа за дистрибутер на поштенски пратки. Инфо Тони 070 385 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 авг 12:58Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota

Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota vo Gostilnica kaj tri bise...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 21:49Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo Aerodrom

Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo gostilnica so iskustvo koja ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 21:49Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri

Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri so iskustvo ko...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 21:48Се бара конобар/ка во Гостилница "Кај чичо"

Се бараат двајца конобари/конобарки во Гостилница "Кај чичо" - Тафтал...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 19:10Се бара работник за скара

Се бара работник за на скара во Печено пиле "Кај чичо" - Тафталиџе. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 19:10Се бара механичар во автосервис "Тихо"

За повеќе информации јавете се на 075 405 409


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 19:10ПОМОШНИК БРАВАР / BRAVAR

Се бара помошник бравар со и без работно искуство Локација: населба ...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 авг 10:50Pekara ima potreba od prodavacka

Пекара во Аеродром има потреба од продавачка. Се работи во прва смена...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 авг 21:30BARAM KELNERKA I GOTVACKA

BARAM KELNER\KA I GOTVACKA ZA RESTORAN VO N LISICE 075 239 527


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 авг 11:28HIGIENICARKA

BARAM HIGIENICARKA I POMOSNICKA ZA VO KUJNA ZA VO RESTORAN VO NOVO LI...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 авг 11:28Se baraat rabotnici vo Avtoperalna

Se baraat rabotnici vo avtoperalna vo naselba Aerodrom...Plata po dog...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 авг 10:37Se baraat pomosnici i majstori za gips karton i moleraj

Se baraat pomosnici i majstori so i bez rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 авг 08:52se bara personal za rabota

kafe slatkarnica vo naselba aerodrom ima potreba od personal


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 авг 08:39Baram da cuvam staro lice

Baram da cuvam staro lice.Vo okolinata na Aerodrom, K.voda, Centar, L...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

08 авг 13:27PASTRMAJLIJA MAJSTOR

ZA NAS.AERODROM POTREBEN E MAJSTOR STO ZNAE DA PRAVI ORIGINAL STIPSKA...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 авг 11:30PICA MAJSTOR-AERODROM

POTREBEN PICA MAJSTOR ZA PICERIJA VO NAS AERODROM.RAB VREME PONEDELNI...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 авг 11:26Rabota vo sendvicara

Potrebna e zenska osoba so iskustvo za rabota vo sendvicara vo dracev...


25.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

08 авг 09:38Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам