Битола
                           
3022 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 18:25Промовирано

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:40Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:32Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:00SE IZDAVA STAN KRATOK PRESTOJ NA 100mBOLNICA PLODNOST

Se izdava stan kratok prestoj nova bitola vo blizina na MAKRKET TINE...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:57Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:07SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Денес 13:00Renoviran stan Karpos

Se prodava kompletno renoviran stan vo Karpos , so dve spalni sobi ...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЗГРАДА ЈУРИ

-Станот се продава наместен. Мебелот е вклучен во цената. -Станот е ...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Се продава куќа Јени мале

Се продава делумно реновирана куќа, ново купатило и кујна,во Јени мал...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuka vo Nizepole

Se prodava kuka vo Nizepole so povrsina od 150m2 i dvorna povrsina od...


200.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA DELOVEN CENTAR.

Se prodava Deloven centar i Hotel&Spa so 4Superior ****na top lokacij...


1 €
или предлог цена
Денес 12:46Se iznajmuva !

Se iznajmuva! Potpolno nov i moderen vo strog centar na ul. Tomaki Di...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:24SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 11:57SE IZDAVA DUKAN (DELOVEN PROSTOR) VO NOVA BITOLA ( дуќан )

Се издава реновиран деловен простор од 60 м2 и 12 м2 визба со сопств...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:52Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:46NIVA VO S. KRKLINO

Se prodava niva vo selo Krklino nasproti asvaltnata baza pogodna za s...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:44Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Денес 11:41КУЌА СО ДВОР ОД 200 М2-наспроти,, Кланица,,

Куќата е на добра локација и се наоѓа на Булевар 1ви Мај,истата е сам...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:23  НОВ ОГЛАС

Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:22Se izdava stan za kancelarija

Se izdava stan vo kasarna vo zgradata juri opremen so cajna kujna, dv...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Битола

Станови

Денес 11:18Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 11:08Se izdava luksuzen namesten stan 140m2

Se izdava luksuzen namesten stan od 140m2 - 3 spalni - 2 kupatila ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:08Нова Битола, се издава опремен стан со 1 спална

НОВА БИТОЛА, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН ЗА ПОДОЛГ ПЕРИОД, 2 КАТ, БЕЗ ЛИФ...


175 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
180 €
Битола

Станови

Денес 11:012-1501, ОУ РЕНОВИРАН, 55+3+14М2, ПРИЗЕМЈЕ

2/1501, КАЈ ОУ СТИВ НАУМОВ, ЗА 40.900 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА СТАН НА ПРИЗЕМ...


40.900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:01SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Bitola Stara carsija


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:46Se prodava stan

Prodavam stan vo odlicna sostojba na prv sprat kompletno renoviran to...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:29СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ,,Атпазар,,-(во кифлата)

Станот се наоѓа во кифлата Атпазар,кај Тинекс.Се издава празен,ренови...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:28  НОВ ОГЛАС

Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:26Дукан во стара чаршија

Се продава дукан во стара чаршија, подрум, приземје и спрат, секој сп...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:18СЕ ПРОДАВА СТАН НОВА БОЛНИЦА

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВА БИТОЛА, ВО БЛИЗИНА НА ТИНЕКС МАРКЕТ,СО ДВЕ СП...


69.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
75.000 €
Битола

Станови

Денес 10:14Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


25.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:13Centar Dujkan

Се издава Дуќан во Центаро на градот на улица Никола Тесла погоден за...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:11Виа Апартмани (соби,Apartmani,Sobi)

Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветн...


15 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 10:10SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Se izdava renoviran i luksuzni opremen stan vo Karposh-Bitola.Stanot ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:08SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR I MAGACIN VO SELO KUKURECANI

Deloven prostor na 2 sprata i magacinski prostor od 140m2


По Договор
или предлог цена
Денес 09:58Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 09:46Se iznajmuva soba

Opremena


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:13Se iznajmuva soba

Opremena : Kupatilo i peracka posebno Kujna od spalna oddelno Plin...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:13Плацеви

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се н...


2.500 €
или предлог цена
Денес 09:00спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:00Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам