1117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL

Za klarinet i saksafon Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL samsung.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:49SET BEZZICNI MIKROFONI

Set od dva bezzicni mikrofoni Tel. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:05Prodavam kontroler

Prodavam kontroler pioneer ddj flx6 mnogu malku koristen so kufer za ...


36.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

Вчера 16:21Pigtronix Fat Drive - overdrive pedala

Продавам Pigtronix Fat Drive во супер состојба. Одлична овердрајв / ф...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:17ADA MP-1

Продавам ADA MP-1 лампашки гитарски preamp во добра состојба. Преампо...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Вчера 08:17OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 јун 14:59Се за вашата хармоника на едно место ПО НАЈПОВОЛНО ЦЕНИ!

Се за вашата хармоника на едно место: Каишки за рамо : -професионални...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 јун 12:08Harmonika Weltmeister Serino

Се продава хармоника: • Weltmeister Serino • 👌 Во потполно исправна ...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 јун 12:08Harmonika Weltmeister Stella NOVA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • ⚠️ Нова хармоника - Со ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 јун 12:08LUKSOR -Akisticna ozvucena Japonska gitara 12 zici

Mnogu retka i mnogu socuvana, recisi nova akusticna fabricki ozvucena...


15.000 МКД
или предлог цена
05 јун 10:15Gitarsko pojacalo KORT 20W

Prodavam kako novo gitarsko pojacalo Kort vo fabricka sostojba.Pojaca...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 10:15Vox AC15 C1 pojacalo za gitara so lampi

Pojacaloto e novo. Nekolku pati ukluceno po doma. Ne e noseno na prob...


600 €
или предлог цена
05 јун 07:38iznajmuvam ozvucuvanje

Iznajmuvam Ozvucuvanje Powermate 3 & FBT HiMaxx 60


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

04 јун 21:57Озвучување , осветлување Ozvucuvanje , osvetluvanje RENTAL

Изнајмување озвучување , осветлување , дим машина Секаков вид наст...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

04 јун 21:54POJACALO DYNACORD PM2600 / PM 2600 ПОЈАЧАЛО

DYNACORD PM2600 SOCUVAN ISPRAVEN 100% KOMPLET SO ZASTITEN KUFER


1.700 €
или предлог цена
04 јун 21:54Гитара

ГИТАРА - НЕ Е УПОТРЕБУВАНА МНОГУ ,ИМА 3 ЖИЦИ. ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ...


1.900 МКД
или предлог цена
04 јун 20:22TAKAMINE - Akusticna ozvucena gitara

Prodavam izvonredna akusticna gitara Takamine, od poznatata GE serija...


11.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.500 МКД
04 јун 10:35WASHBURN- Les Paul Custom

Odlicna les paul gitara od poznatata amerikanska firma Washburn. Gita...


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
04 јун 10:34torbica za korg pa5x

torbica za korg pa5x 61k


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 јун 18:28BEAM 230

Prodavam Beam 230, novi, posledna verzija, sharp fokus. Повеќе модел...


720 €
или предлог цена
03 јун 14:15NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI ODLICEN MODEL.

NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI STARSUN ODLICEN MODEL.


6.500 МКД
или предлог цена
03 јун 13:52Procab CAB400 - Schuko power & XLR

CAB400/10 10 meter - 3100 den CAB400/15 15 meter - 4900 den The ...


3.100 МКД
или предлог цена
03 јун 12:57Prodavam ozvucuvanje za vo kola

Cd player pioneer so dalecinsko, mp3 čita, so 16 kombinacii na boja p...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

03 јун 12:54Procab CLA610 Stereo Jack to Stereo Jack Cable

CLA610/1.5 1,5 m - 370 den CLA610/3 3 m - 550 den CLA610/5 5 m ...


370 МКД
или предлог цена
03 јун 12:42ProCab CLA901 XLR-XLR balansirani kabli

CLA901/1.5 1,5 m - 750 den CLA901/3 3 m - 950 den CLA901/5 ...


750 МКД
или предлог цена
03 јун 12:19Gitarsko pojacalo PG 10 potpolno novo

Prodavam odlicno gitarsko popjacalo vo fabricka sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
03 јун 08:59AUDIENT ID4 Zvucna karta Звучна Карта Sound Card

Подобра звучна карта од оваа под 20.000 ден нема да најдете. Има Preu...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

02 јун 23:18Ce prodava zvucnici i basovi

Ce prodavame poloven zvucnici i basovi


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

02 јун 09:58gitara

gitara ozvucena


6.500 МКД
или предлог цена
01 јун 23:28gitari

gitari ozvuceni


1 €
или предлог цена
01 јун 23:28X stalki za klavijaturi

X stalki za klavijaturi


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:28x stalki

x stalki za klavijaturi


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

01 јун 23:28stalak za klavijaturi

stalak za klavijaturi torbica mikrofonski


249 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:27tarabuka

arapska tarabuka so futrola


100 €
или предлог цена
01 јун 23:25mikrofon

BEYERDYNAMIC OPUS 29 S


35 €
или предлог цена
01 јун 23:25arapska tarabuka

arapska tarabuka


4.500 МКД
или предлог цена
01 јун 23:25X stalki

X stalki


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:25Stalki za zvucki

stalki za zvucki


84 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:25Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам