Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
677 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL

Za klarinet i saksafon Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL samsung.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:49ADA MP-1

Продавам ADA MP-1 лампашки гитарски preamp во добра состојба. Преампо...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Вчера 08:17OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 јун 14:59Се за вашата хармоника на едно место ПО НАЈПОВОЛНО ЦЕНИ!

Се за вашата хармоника на едно место: Каишки за рамо : -професионални...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 јун 12:08Harmonika Weltmeister Serino

Се продава хармоника: • Weltmeister Serino • 👌 Во потполно исправна ...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 јун 12:08Harmonika Weltmeister Stella NOVA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • ⚠️ Нова хармоника - Со ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

05 јун 12:08LUKSOR -Akisticna ozvucena Japonska gitara 12 zici

Mnogu retka i mnogu socuvana, recisi nova akusticna fabricki ozvucena...


15.000 МКД
или предлог цена
05 јун 10:15Gitarsko pojacalo KORT 20W

Prodavam kako novo gitarsko pojacalo Kort vo fabricka sostojba.Pojaca...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 10:15Vox AC15 C1 pojacalo za gitara so lampi

Pojacaloto e novo. Nekolku pati ukluceno po doma. Ne e noseno na prob...


600 €
или предлог цена
05 јун 07:38Гитара

ГИТАРА - НЕ Е УПОТРЕБУВАНА МНОГУ ,ИМА 3 ЖИЦИ. ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ...


1.900 МКД
или предлог цена
04 јун 20:22TAKAMINE - Akusticna ozvucena gitara

Prodavam izvonredna akusticna gitara Takamine, od poznatata GE serija...


11.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.500 МКД
04 јун 10:35WASHBURN- Les Paul Custom

Odlicna les paul gitara od poznatata amerikanska firma Washburn. Gita...


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
04 јун 10:34torbica za korg pa5x

torbica za korg pa5x 61k


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 јун 18:28NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI ODLICEN MODEL.

NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI STARSUN ODLICEN MODEL.


6.500 МКД
или предлог цена
03 јун 13:52Gitarsko pojacalo PG 10 potpolno novo

Prodavam odlicno gitarsko popjacalo vo fabricka sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
03 јун 08:59gitara

gitara ozvucena


6.500 МКД
или предлог цена
01 јун 23:28gitari

gitari ozvuceni


1 €
или предлог цена
01 јун 23:28x stalki

x stalki za klavijaturi


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

01 јун 23:28tarabuka

arapska tarabuka so futrola


100 €
или предлог цена
01 јун 23:25mikrofon

BEYERDYNAMIC OPUS 29 S


35 €
или предлог цена
01 јун 23:25arapska tarabuka

arapska tarabuka


4.500 МКД
или предлог цена
01 јун 23:25TORBICA ZA KLAVIJATURI

torbica za klavijaturi


3.500 €
или предлог цена
01 јун 23:25torbici za klavijaturi

za klavijaturi


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

01 јун 23:24Mapex P800 Armory Chain Drive Single Pedal

Single bass drum pedal from Armory series that features the adjustabi...


9.600 МКД
или предлог цена
01 јун 16:53Mapex P400 Single Bass Drum Pedal

With standard features like single-chain drives, adjustable spurs, re...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:26Mapex TORNADO set TAPANI

Mapex TORNADO TND 5044TCDK Kompleten set Mapex TORNADO so cineli i...


36.500 МКД
или предлог цена
01 јун 15:16Evans Min-EMAD DENFER

Evans Min-EMAD (Externally Mounted Adjustable Damping) suppresses unw...


750 МКД
или предлог цена
01 јун 15:03HERCULES Saxophone Stand DS530BB

The HERCULES Saxophone Stand DS530BB has a folding yoke, an adjustabl...


2.200 МКД
или предлог цена
01 јун 14:44RockStand - Multiple Stand - for 5 Electric Guitars / Basses

RockStand - Multiple Guitar Rack Stand - for 5 Electric Guitars / Bas...


2.900 МКД
или предлог цена
01 јун 14:06PRODAVAM DALAPE SUPERORGANTONE PROFESIONALNA

PRODAVAM HARMONIKA DUGMETARA DALAPE SUPER ORGANTONE PROFESIONALNA 14...


3.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

31 мај 18:07Unikatna Italijanska harmonika Serenelli

Се продава хармоника: • Serenelli • 🇮🇹 Уникатна трогласна италијанс...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

31 мај 14:44Нови италијански мевови за Weltmeister Supita, S4, S5, Cantu

Нови италијански мевови за хармоника - Оргинални димензии за Weltmei...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

31 мај 14:44Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

31 мај 14:44Harmonika Weltmeister Stella 80 basa SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Во потполно исправн...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

31 мај 14:44Profesionalni ranci za harmonika!

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki. -Rancite se izrabote...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

31 мај 14:44Piano Petrof/ Pianino model 115

Piano Petrof model 115, odlicen nadvoreshen dizajn, angliska mehanika...


1 €
или предлог цена
31 мај 10:29PETROF 115 bela bona visok jaj

Piano Petrof model 115, izvedba na bel poliester visok sjaj, odlicen ...


1 €
или предлог цена
31 мај 10:25Petrof P 118 R1 Rococo

Novo Piano PETROF P 118 R1 Rococo, odlicen nadvoreshen dizajn, anglis...


1 €
или предлог цена
31 мај 10:21Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам