759 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apacer SD мемориска карта 16GB Class 10

Се продава речиси некористена мемориска карта Apacer SD 16GB Class 10


250 МКД
или предлог цена
Денес 08:50SanDisk Extreme SD мемориска карта 16GB UHS-I 45MB/s

Се продава речиси некористена мемориска карта SanDisk Extreme SD 16GB...


350 МКД
или предлог цена
Денес 08:50ANDROID BOX 4/32 so iptv televizija

H616 quad core procesor wifi bt novi boxovi so super kvalitet 5000 pr...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 07:40DRON 4K za android i iphone

So dve kameri Senzori protiv sudar 1800ma baterija Mnogu dobra kamera...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

Денес 07:40TECHNICS QUARTZ SYNTHESIZER FM/AM STEREO TUNER ST-S4

TECHNICS-от е во одлична (нова) состојба (прв газда) и со одлична цен...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 02:18PS4 & PS3 игри

PS4 : Project Cars 2 Steel-book Edition - 900 ден PS4 : South Park :...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 02:18Soundspeats TrueFree2 НОВИ

Се продаваат earbuds од марката Soundspeats ( Japan & USA ). - бате...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 22:48Kenwood KR-A3080, AM/FM Stereo Receiver!

Odlicno socuvan ispraven stereo receiver Kenwood KR-A3080 so orginal ...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 18:36  НОВ ОГЛАС

Xbox 360 dzojstici i dodatoci

Prodavam Xbox 360 wireless dzojstik - 1200 i nagore, zavisno od mo...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 15:21Playstation 4 - PS4 Originalen mikrofon i igra

Se prodava originalen mikrofon i igra za Playstation 4. Vo besprekorn...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 15:21Playstation 4 - PS4 originalni igri

Originalni igri vo odlicna sostojba. Ceni od 400 denari pa nagore. ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:21Playstation Move Set - PS3 kamera [kinect]

Se prodava mnogu zacuvan komplet koj se sostoi od Move controler, PS3...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:21Playstation VR - PS4 - PSVR

Se prodava Playstation VR. Moze i zamena.


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 15:21Nintendo Wii

Se prodava Nintendo Wii so 5 originalni igri. Raboti perfektno. Odlic...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 15:21Xbox 360 Wireless Racing Wheel

Se prodava mnogu zacuvan i potpolno ispraven originalen Microsoft vol...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 15:21Nintendo Wii

Se prodava mnogu zacuvano, cipuvano Nintendo Wii vo komplet so origin...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 15:20Xbox One X 1TB + Xbox Elite Series 2

Se prodava mnogu zacuvan Xbox One X, 1TB memorija vo komplet so site ...


17.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 15:20Playstation 2 - PS2 Slim

Se prodava mnogu zacuvan, cipuvan PS2 Slim zaedno so eden dzojstik i ...


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 15:20Alarm / Video nadzor

Продажба, монтажа и сетирање на системи за безбедност АЛАРМ-Paradox(ж...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 15:11Yamaha TX580RDS

Odlicen tuner od japonskiot proizvoditel Yamaha TX580 vo dobra sostoj...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 15:08Marshall Major III

Продавам некористени слушалки Marshall Major III. Купени се во player...


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 13:00Satelitska antena socuvana evtino

Prodavam satelitska antena, socuvana, elipsovidna, dimenzija 115 x 10...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:01Pojacalo I tuner JVC

Prodavam ispravno pojacalo JVC A-GX2 Tunerot e prodaden Powe...


2.200 МКД
или предлог цена
- 37 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 07:30NOVI PS5 KONZOLI! 650 evra pa nagore

Se prodavaat novi playstation 5 konzoli. Digitalni od 650 evra, disk ...


650 €
или предлог цена
Вчера 06:00Nov Polaroid Now i-type instant camera EFTINO!

Prodavam nova vo kutija PolaroidNow red edition camera. Na novo e 130...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 01:43Pojacalo Vivax ht-220 itno

Prodavam pojacalo si raboti super samo pojacalo e nema zvucnici 900 d...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 01:22Komplet ozvucuvanje momentalno montirano vo kola

Se prodava ili menuva za punto benzin ili skuter da ne e kineski so m...


490 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
500 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 сеп 21:52Zvucnici za kafici, restorani, butici...

Dvosistemski zvucni kutii za zidna montaza, odlicni za kafici, restor...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 сеп 21:23Pojacalo reciver Harman Kardom AVR 155

5.1 kanalno pojacalo harman kardon , najkvalitetna marka na pojacala,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

29 сеп 18:25REKLAMNI CENI NA WI FI KAMERI 1 GOD GARANCIJA

WI-FI kameri so 1 godina garancija ! Se instaliraat lesno i brzo na...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

29 сеп 17:47Kodak Ek200

Prodavam fotoaparat Kodak Ek 200


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

29 сеп 16:04Prodavam zvucnici 13 cm

Prodavam zvucnici 13 cm ili 5 inchi 16 ohm 40 w


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 сеп 16:02Prodavam Ps3 Fat 250Gb Cipuvan

Sonyto e vo odlicna sostojba neotvarano stoi fabrickata nalepnica ne ...


5.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:01Pioneer A505r

Prodavam pioneer mosfet pojacalo 2x100


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

29 сеп 15:58Volan so pedali - Playstation, Xbox, Nintendo

Se prodava recisi nekoristen volan so pedali i menjac. Moze da se kor...


2.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 14:36Xbox 360

Se prodava mnogu zacuvan Xbox 360 vo komplet so originalen dzojstik i...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

29 сеп 14:36Nintendo Switch - 10 originalni igri

Se prodava mnogu zacuvano Nintendo Switch vo komplet so originalen po...


22.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

29 сеп 14:36Playstation 2 - PS2 Slim 64 igri

Se prodava zacuvan, cipuvan PS2 Slim zaedno so originalen dzojstik, o...


2.700 МКД
или предлог цена
29 сеп 14:36Atari

Se prodava Atari clone proizveden vo Taiwan.


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Останато

29 сеп 14:36Nintendo Gameboy Color

Se prodava mnogu zacuvan Nintendo Gameboy Color zaedno so disketa so ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

29 сеп 14:35Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам