Гостивар
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RAM DDR3 2 x 2GB (4GB) za LAPTOP

Se prodava RAM DDR3 na 1600MHz, 2 slota po 2GB (4GB), za laptop APPLE...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55



Type C & MaGSafe aDaPTeri za MacBooK Pro/Air

Type C - Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… Snaga 4...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54



Dell Inspirion 3593 i5 10gen

Se prodava Dell Inspirion 3593 CPU: Intel Core i5 1035G7 RAM: 8GB...


23.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 20:30



Igri za kompjuter PC rasprodazba 100 komada

Counter strike ,Gta , Need for speed , i mnogu drugi hitovi. 100 kom...


1.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:23



iMac 27inch

Se prodava iMac 27 inch 2009 late Vo perfektna sostojba 16GB ...


2 €
или предлог цена
27 сеп 13:56



Gaming PC

Se prodava Gaming PC vo super sostojba. GTA 5, CS GO, Fortnite, Need...


330 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
349 €
27 сеп 11:11



PC

Функционален PC, комплет со Samsung 19 inch-ен монитор, маус, тастату...


90 €
или предлог цена
27 сеп 10:06



PC + Monitor - Gaming

Se prodava kukjiste i monitor. Komponenti Monitor: ASUS 24" 144...


42.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:33



Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti

Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti ili mreza za povrz...


26 сеп 15:42



Office PC

Se prodava Office PC za online uslogi. Prozessor: Intel Core 2 Quad ...


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
26 сеп 12:03



MacBook Pro - 2017 - Apple

Se prodava Apple MacBook Pro-2017god, socuvan kako NOV MacBook Pro...


650 €
или предлог цена
25 сеп 23:53



HUAWEI MaTeBooK X

Se prodava Huawei matebook X 2020, tenok 13.6mm i tezok 1kg, LCD 13”,...


599 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
630 €
25 сеп 00:21



Macbook Pro 2015 retina 256gb ssd m.2

Macbook Pro 2015 retina 256gb ssd m.2 E vo odlicna sostojba


650 €
или предлог цена
24 сеп 19:22



Perka ventilator 34v 0.8 wat

Prodavam perka ventilator 34v 0.8 a.Ispravno.Dimenzi 8cm na 8cm.Praka...


800 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:26



2 procesori i3 3120 3.20Ghz

2 komada procesori i3 3120 Ghz Vo super sostojba Komada po 1200den...


2.400 МКД
или предлог цена
23 сеп 14:19



Epson termalen printer

Ovie printeri se profi I se nameneti za kafici.


22 сеп 23:32



MONITOR 22 SAMSUNG 60 Hz

Monitorot e nov mnogu malce e koristen.Kupen e 9300 den vo Stec. Ide...


5.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:32



Laptop Acer Aspire ES 15 (500GB HDD, 4GB RAM))

Prodavam laptop Acer Aspire ES 15 super socuvan, vo odlicna sostojb...


5.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.200 МКД
22 сеп 09:57



Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


1.600 МКД
или предлог цена
21 сеп 22:03



Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T290

Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T295 Sim- card compatible! ...


7.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

21 сеп 19:42



Lenovo t440s touchscreen

Se prodava laptop lenovo t440s touchscreen ekran so 8gb ram i 160gb s...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
20 сеп 11:57



Xiaomi Mi Pad5

plus kozna futrola, plus Mi Stylus za pisuvanje.....garancija uste 18...


25.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

17 сеп 21:52



Tablet za graficko crtanje HUION + 8 dodatoci

Prodavam tablet za graficko crtanje mnogu malku koristen, marka Hui...


5.200 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

16 сеп 08:20



Asus Eee PC 1001PX lap-top лап-топ

Ispraven lap-top Asus Eee PC 1001PX https://www.asus.com/supportonly/...


1.200 МКД
или предлог цена
16 сеп 07:49



OTKUP NA PLAYSTATION KONZOLI

VRSHIME OTKUP NA PLAYSTATION 4 I 5 KONZOLI VO SEKAKVA SOSTOJBA DEFEKT...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 00:55



SPS PlayStation Servis

Profesionalno servisiranje i detalno cistenje na vashite kontroleri i...


16 сеп 00:54



Gaming PC (Desktop)

Prodavam gaming desktop, cena moze i po dogovor. Ima garancija na de...


890 €
или предлог цена
14 сеп 00:34



Playstation 3 Move Kontroler i kamera

Se prodavaat mn malce koristeni kako novi Move kontroler i Kamera za ...


13 сеп 11:09



Playstation 3 Original Igri

Diskovite se vo fabricna sostojba nemaat nitu edna zabeleshka bukvaln...


1.200 МКД
или предлог цена
13 сеп 11:09



Ekran 17.3 40 pinski

Se prodava ispraven ekran za laptop 17.3”,40 pinski.Broj za kontakt 0...


2.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 21:11



Processor I7 , i5 Intel

Prodavam extra socuvani procesori, modeli : -I7 8700 Intel 8000 den ...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 12:37



3060ti ROG STRIX

Se prodava nova graficka karta 3060ti ROG STRIX 8GB GDDR6 so lokalna ...


12 сеп 12:37



Acer Extensa 15 - NOV

Се продава лаптоп Acer Extensa 15. Лаптопот е нов, купен во 2021 годи...


16.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 17:29



DELL Vostro 5568

Се продава лаптоп Dell Vostro 5568, купен во 2017 год. во Делл Макпет...


22.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 17:29



Acer Aspire 5 i5 Nvidia GeForce

Se prodava acer aspire 5 a515 52g Laptopot e nekoristen kako nov Int...


27.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 15:21



SanDisk Portable

se prodava nov voopsto ne upotreben eksteren disc 500gb SSD 078...


1 €
или предлог цена
03 сеп 11:11



ADAPTER TYPE C - Apple•Lenovo•Asus•Dell•Huawei

Nov - Универзален адаптер 45W & 65W со Type C излез и променлива изле...


31 авг 08:52



Apple USB-C Power Adapter 61W

Se prodava apple USB C adapter za macbook… 61W ( imam i kopija so poe...


31 авг 08:51



Popravka servis na grafichki karti NVIDIA AMD

Vrsham servis na site AMD i NVIDIA grafichki karti. Problemi so arte...


27 авг 20:06



Usb to VGA kabel konvertor za win xp ,7 ,8

Kabel USB to VGA ( od usb na vga da poverzes vtor monitor ) se koris...


26 авг 13:57



Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам