22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продават добар компјутер

Се продават компјутер со: -i3 4th gen -ASRock H81-VG4 MINI ITX -Nv...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:23kompjuter i7 3770k 3.5 8 mb chesh

prodavam kompjuter sto e koristen za produkcija ma muzika pocesor i 7...


280 €
или предлог цена
Вчера 10:48Gaming PC (Desktop)

Prodavam gaming desktop, cena moze i po dogovor. Ima garancija na de...


890 €
или предлог цена
27 ное 18:53PC

Функционален PC, комплет со Samsung 19 inch-ен монитор, маус, тастату...


90 €
или предлог цена
15 ное 11:58Gaming PC

Se prodava Gaming PC vo super sostojba. GTA 5, CS GO, Fortnite, Need...


340 €
или предлог цена
04 ное 15:10Office PC

Se prodava Office PC za online uslogi. Prozessor: Intel Core 2 Quad ...


40 €
или предлог цена
04 ное 15:10Kompjuter Za Fortnite Odlicen

Prodavam Kompjuter Odlicen Za Igranje I Ekspert Za Kancelarisko Rabo...


245 €
или предлог цена
18 јул 21:46Gaming pc

se prodava skoro nov pc AMD Ryzen 5-af 12 nm maticna- Gigabyte Tec...


По Договор
или предлог цена
16 јун 11:09Kompjuter + monitor 19' tastatura gluvce

Monitor - (PRODADEN) Inter Core 2 Duo E6850 - 3.0Ghz - 500 mkd Mati...


4.000 МКД
или предлог цена
01 мај 08:14Otkup na rasipani graficki karti i rasipani laptop pc

Vrsam otkup na rasipani graficki karti i laptop pc , pozelno e da ne ...


По Договор
или предлог цена
02 мар 15:29HP gaming computer

Se prodavaj gaming pc- Cpu - i5-3470 Ram-8gb HDD-500gb SSD-128gb Gpu-...


1 МКД
или предлог цена
06 фев 18:28desktop

Athlon 3000g, 8giga dual chanel ddr4 ram, 128 ssd, 200 g hdd,


10.000 МКД
или предлог цена
20 јан 15:38All-in-one PC Desktop kompjuter

All-in-one PC Model Name: RT5390 Regulatory model: TPC-P009 -...


4.000 МКД
или предлог цена
06 дек 15:52Kompjuter

Se prodava kompjuter 6 Gb RAM Amd Athlon Procesor 350 + 80 Gb HDD VKL...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 21:05KOMPJUTERI I EKRANI POLOVNO ZA SHKOLO ILI RABOTA

80 eur komplet kompjuter so kamera za online nastava 4GB RAM EKRA...


15 €
или предлог цена
20 авг 13:13Top kompjuter za rabota vo kancelarija I od doma

Kompjuteri po 80 eur so EKRAN komplet PO 4GB RAM Kompletno sreden z...


55 €
или предлог цена
25 мај 19:24Desktop kompjuter

Kompjuter Desktop DELL Optiplex 320 Procesor: Intel Pentium 4, 3GHz ...


50 €
или предлог цена
02 мар 23:36Desktop kompjuter

Kompjuter Desktop Procesor: Intel Core 2 Dou 2GHz MB: ASUS / P5G MX...


50 €
или предлог цена
02 мар 23:32KOMPJUTER KOMPLET SO KAMERA, 4GB RAM

Se prodava kompjuter komplet so nova kamera instalirani I spremen za ...


80 €
или предлог цена
19 дек 18:08Mini desktop kompjuter koristen vo kancelarija

Se prodava kompijuterot komplet so klasicen maus I tastatura za 70 eu...


80 €
или предлог цена
24 окт 12:36kompjuter

ima GTX 1050ti i5 7gen ima i ssd 250 gb


21.000 МКД
или предлог цена
16 окт 09:05Foxconn NetBox-nT330i - Mal kompjuter

Foxconn NetBox-nT330i Ultra Small Form Factor Intel Atom (330) 1.6GHz...


55 €
или предлог цена
08 мај 00:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам