Вевчани
                           
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikend kukja vo Gorna Belica, Strushko

Се продава викендица во Горна Белица, на одлична локација со надморск...


11.999 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Викенд куќи

09 авг 01:10Се издаваат соби

Се издавват соби во општина Вевчани За повеќе информации јаветесе н...


10 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Соби

30 мар 14:20***Капитал***Вила Кокица Вевчани

Шифра 20 087 Ексклузивна понуда Вила Кокица Вевчани Вкупна ...


175.000 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Куќи / Вили

01 мар 12:44СЕ ПРОДАВААТ ДВА УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ ОД ПО 400М2 ВО ВЕВЧАНИ

ВО ВЕВЧАНИ СЕ ПРОДАВА ДВА АТРАКТИВНИ И УРБАНИЗАРАНИ ПЛАЦЕВИ ОД ОКОЛУ ...


По Договор
или предлог цена
Вевчани / Струга

Плацеви и Ниви

05 авг 08:57SE PRODAVA KUKJA VO VEVCANI

Se prodava kukja vo Vevcani Cena po dogovor Informacii na telefon: ...


1 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Куќи / Вили

25 фев 21:36prodavam niva vo vevcani

prodavam niva vo vevcani 5000m2, cena po dogovor..


1 МКД
или предлог цена
Вевчани / Струга

Плацеви и Ниви

18 авг 09:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам