Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прстен Swarovski, НОВ

Се продава прстен Сваровски, оргинал, некористен, купен во странство ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Накит / Бисер накит / Прстени

17 сеп 00:47Unikatno racno izraboteno lance so kristali i prir.kamenja

UNIKATNO racno izraboreno lance so prirodni kamenja i kristali.moze s...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Огрлици

05 сеп 07:25UNIKATNO LANCE SO OBETKI

UNIKATNO LANCE ,RACNO IZRABOTENO SO PRIRODNI KAMCINJA-AHAT,KRISTALI I...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ѓердани

05 сеп 07:22Lanec,lance,,identicen na zlato...EVTINO!!!

Lancinja...lanec...identicni na zlato... Preubavi..... Ne rgjosuvaa...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Машки Златен накит / Ланчиња

14 јул 22:46PRODAVAM SWAROVSKI LANCE KAKO NOVO

PRODAVAM SWAROVSKI LANCE, MNOGU MALCE NOSENO, BUKVALNO KAKO NOVO. KUP...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

02 јун 18:17Quantum pendant ( ланче против зрачење )

Ланчето е направено од вулкански камен и нуди ефикасна заштита против...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

02 дек 12:06ЖЕНСКИ СРЕБРЕН ПРСТЕН S925

Викторијански женски сребрен прстен со ознака S925 .Големина на прсте...


750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Женски Сребрен накит / Прстени

07 јул 17:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам