Скопје Центар
                   
431 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава неискористен велосипед

Јас сум студент кој го продава мојот велосипед. Никогаш не е користен...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 17:45Промовирано

MTB er.29 & E-City Bike er.28 On Sale

Se prodavaat MTB ACCESS DEBRIS er.29-Cena:25.000den. E-City Bike HE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 05:05Bianchi Camaleonte Sport-ekstra socuvan

Se prodava ekstra socuvan Bianchi Camaleonte Sport, super gradski vel...


380 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
430 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:46DOWNHILL TOCAK RAM FREERIDE

x9 menjaci code r kocnici top sostojba m golemina


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:03  НОВ ОГЛАС

Velosiped wheeler uvezen od ch

Wheeler so STX Komponente 26


4.009 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:48  НОВ ОГЛАС

Roleto 26 aluminium

Roleto MTB uvezen od CH


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:42Coronado uvezen od ch

Velosiped 28 ispraven


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:42Tocak vo top sostojba

tocakot e vo dobra sostojba. poveke ino na 075 408 980


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 18:00Tocak- zenski ne vozen

tocakot e skoro koristen. poveke info na 075 408 980


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 17:58Tocak vo dobra sostojba

Tocakot e vo dobra sostojba. poveke info na 075 408 980 Moze i na ba...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 17:56Продавам Ghost Square Cross Essential

Продавамѓ Ghost Square Cross Essential купен во Nomad 2020 година. О...


830 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 08:34Продавам баланс точаче

Продавам железно баланс точаче Chicco купено во Енци Менци, црвено со...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 08:34Tocaci povolno

Poni tocak ispraven


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 08:32Velosiped

Donesen e od germanija ispraven .


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 08:32MTB ACCESS DEBRIS er.29 On Sale

MTB ACCESS DEBRIS er.29 On Sale Se prodava MTB ACCESS DEBRIS er.29 s...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 05:05E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 05:05E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


889 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 05:04PRODAVAM/MENUVAM NOV Samsung Galaxy S23 za MTB tocak

MENUVAM/PRODAVAM NOV Samsung Galaxy S23 za dobar MTB tocak L ili XL ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 20:56NOV aluminiumski city bike

Prodavam nov germanski aluminiumski velosiped so korpa.


14.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 14:24Velosiped vo odlicna sostojba !!!

Poveke info na tel: 075 24 54 59


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:54DETSKI VELOSIPED SPRINT PARALAX 20 FULL SUSPENSION FRAME

VELOSIPEDOT E NOV KOMPLETNO FUNKCIONALEN SO DVOJNA SUSPENZIA KUPEN...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 LIGHTWEIGHT TOURING SERIES LIMIT

PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 MODEL 1802 LTS LIMITIRANA SERIA NA VELOSI...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB AVALANCHE ALL TERRA 3.0 USA

PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB MODEL AVALANCHE ALL TERRA 3.0 MADE IN US...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49PRODAVAM VELOSIPED SPECIALIZED 26 MTB HARDROCK SPORT ALTUS

VELOSIPEDOT E VO ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI SERVISIRAN KOMPLETNO FUN...


12.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49TREK 4400

Prodavam velosiped TREK 4400. Poloven vo odlicna sostojba. Sreden kom...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:24KTM TASER 3.0 Full susp XL kako nov vkupno 500km

Prodavam XC bike dvojna suspenzija tocak za planina, za kacuvanje no...


720 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
770 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 10:14Elektricen velosiped

Prodavam elektricen velosiped poradi ne koristenje, cenata e fiksna i...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 09:21Velosiped/Tocak

Velosiped/Tocak nov ne koristen so pismena garancija


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 09:15Capricorn 20'' velosiped-detski

Prodavam detski velosiped Capricorn 20 ka velicina kupen od Vucko vo ...


4.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 09:12Se prodava velosiped 18 brzini shimano odlicen

Se prodava velosiped 18 brzini vo odlicna sostojba trkalo 28" incen ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 09:06Scott Aspect 950 2021

Ram L Grupa Shimano Altus Hydraulic Disc Brakes


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 08:44Детски точак

Продавам добро сочуван детски точак 16"


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 08:18Velosiped odlicno socuvan

Velosipedot e odlicno socuvan so komplet simano oprema go prodavame z...


4.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 07:56MTB ACCESS DEBRIS 29er. On Sale

MTB ACCESS DEBRIS 29er. On Sale Se prodava MTB ACCESS DEBRIS er.29 s...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 05:26E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 05:26E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


889 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 05:26Prodavam dva detski tocaci

Prodavam 2 detski tocaci, trkalo 16". 1 maski i 1 zenski. Novi vnatr...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 мај 17:29Specialized Crosstrail

Super socuvan kako nov kupen od pro sport


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 мај 17:18VELOSIPED SPRINT VELICINA L

Prodavam velosiped sprint velicina L kako nov vo odlicna sostojba kup...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 мај 17:03dve trkala so gumi 24" i dve trkala 26" site ispravni

prodavam malku koristeni dve trkala so gumi 24" predno, zadno (so zve...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 мај 16:48e-Велосипед Ecobike SX5 20

https://allelectric.mk/product/velosiped-ecobike-sx5-20-13ah-crn/ ...


1.825 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 мај 11:45Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам