Подкатегорија:
                   
42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam nova guma Continental Grand Prix 5000 28"

Nova nadvoresna guma, dimenzii 28-584 (650x28b).


40 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45 €
Денес 10:38KACIGA ZA VELOSIPED --- BONTRAGER

KACIGA ZA VELOSIPED --- BONTRAGER . KACIGATA E KORISTENA I E VO DOB...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 20:33KACIGA ZA VELOSIPED --- LAZER

KACIGA ZA VELOSIPED --- LAZER .KACIGAA E KORISTENA I E VO DOBRA SOST...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 20:30KACIGA ZA VELOSIPED --- MET

KACIGA ZA VELOSIPED --- MET. KORISTENA VO SOLIDNA SOSTOJBA .GOLEMIN...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 20:26PRODAVAM KACIGA ZA VELOSIPED MARKA LIMAR 685 KAKO NOVA

PRODAVAM KACIGA ZA VELOSIPED MARKA LIMAR 685 GOLEMINA L, BEZ NIKAKVI ...


2.200 МКД
или предлог цена
05 окт 13:44TACX SMART

TACX SMART


25 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:26BONTRAGER - SPD SPRINTERKI 44-283mm

BONTRAGER - SPD SPRINTERKI 44-283mm


3 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:26DMT MTB SPD PATIKI br 42

DMT MTB SPD PATIKI br 42----mnogu malku koristeni nekolku pati bukval...


3 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:35BONTRAGER SPD PATIKI br.43

BONTRAGER SPD PATIKI br.43 karisneni vo odlicna sostojba , socuvani


3 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:35GIANT NEOSTRACK BIKE COMPUTER

GIANT NEOSTRACK BIKE COMPUTER


9 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:34WAHOO ELEMINT BIKE COMPUTER

WAHOO ELEMNT BIKE COMPUTER malku koristen vo besprekorna sostojba KA...


2 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:34SCOTT MTB SPD PATIKI br 44

SCOTT MTB SPD PATIKI br 44----mnogu malku koristeni nekolku pati bukv...


3 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:34SCOTT SPD PATIKI NOVI 45broj

SCOTT SPD PATIKI NOVI 45broj


11 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:34Prodavam polnach BOSCH Compact charger za e bike

Polnacot e nov i donesen po greska


110 €
или предлог цена
11 сеп 12:29Fox Mtb нов шорц

Нов е шорцот, не е носен, јас сум L точен ми е, црвен е, не е така др...


1.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:09CONTINENTAL GRAND PREX 4000 S 2--NOVI

CONTINENTAL GRAND PREX 4000 S 2--NOVI


3 МКД
или предлог цена
27 авг 07:10NOVI DRESOVI ZA VELOSIPED

NOVI DRESOVI ZA VELOSIPED


2 МКД
или предлог цена
27 авг 07:10Guma za velosiped off road

Se prodava nova foldable off road guma Panaracer , made in Japan, 26x...


По Договор
или предлог цена
13 авг 08:02Средна осовина Shimanо ES51 73-113mm, octalink

Продавам нова средна осовина Shimano ES51 димензии: 73-113 mm за oc...


1.661 МКД
или предлог цена
26 јун 21:27Нови црвени „Анимал“ затки за волан

Продавам нови затки за шипката од воланот - bar-ends од фирмата Anima...


100 МКД
или предлог цена
25 јун 09:30E BIKE KIT SO 350W MOTOR EXTRA CENA!! NOV

prodavam e bike kit BEZ BATERIJA so 350w preden motor shto raboti od ...


300 €
или предлог цена
30 мај 11:11Kaciga za velosiped fisher

So mali ndvoresni grepki vnatresno sve funkcionira


10 €
или предлог цена
24 мај 20:11Подеслив држач (стем) за волан

Продавам подеслив држач (стем) за волан. Одговара за волан со дебели...


700 МКД
или предлог цена
23 апр 20:46PRODAVAM

CENA NA SEKOJA SLIKA


1 €
или предлог цена
08 апр 22:21Se prodavaat delovi za velosiped

Se prodavaat delovi za velosiped Shimano RevoShift left Twist Shif...


700 МКД
или предлог цена
23 мар 16:41Delovi za velosiped... Menjaci.. bandazi.. Shifteri..EXTRA

Imam poveke delovi za velosiped. Hidroulika.... Shifteri 3x9 alivi...


1 €
или предлог цена
30 дек 17:41SHIMANO DURA ACE 53/39 KAKO NOVA

SHIMANO DURA ACE 53/39 KAKO NOVA


2 МКД
или предлог цена
30 дек 09:17SPD PATIKI ZA ROAD SPECIALIZED EXPERT br,42

SPD PATIKI ZA ROAD SPECIALIZED EXPERT br,42 VO ODLICNA SOSTOJBA


2 МКД
или предлог цена
30 дек 09:15BANDASI ZA ROAD BIKE DT SWISS R460

BANDASI ZA ROAD BIKE- DT SWISS R460 VO ODLICNA SOSTOJBA. shimano f...


2 МКД
или предлог цена
23 дек 09:12Montazen bagaznik za TOCAK SSSS

1. Montazen bagaznik za TOCAK PLETSHCER Made in Swiss...................


20 €
или предлог цена
02 дек 10:42KOMPLET Maica so kratki i dolgi rakavii jakna

KOMPLET Maica so kratki i dolgi rakavii jakna


5 МКД
или предлог цена
26 ное 16:19BICIKLISTICKI RAKAVICI-NOVI 400 denari

BICIKLISTICKI RAKAVICI-NOVI 400 denari


400 МКД
или предлог цена
26 ное 16:17SVETLA ZA VELOSIPED -NOVI NA POLNENJE

SVETLA ZA VELOSIPED -NOVI NA POLNENJE


5 €
или предлог цена
26 ное 16:15NOVI DRESOVI ZA VELOSIPED

NOVI DRESOVI ZA VELOSIPED


2 МКД
или предлог цена
26 ное 16:15Velosipedska oprema

Prodavam velosipedska oprema: -drzac za sise crven fleksibilen mater...


400 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:27BANDASI ZA ROAD BIKE -- GIPIEMME

BANDASI ZA ROAD BIKE -- GIPIEMME VO ODLICNA SOSTOJBA .SO shimano I ...


2 МКД
или предлог цена
21 авг 09:08нова SRAM PG830 касета

Продавам нова SRAM PG830 касета со 8 брзини (шајбни), со најмала 11 з...


970 МКД
или предлог цена
19 авг 23:38Седиште за велосипед

Продавам седишет за велосипед - до 22 кг тежина


1.800 МКД
или предлог цена
19 јун 17:17pumpa za bicikl пумпа за велосипед

GIYO® Air Supply made in Taiwan by the famous quality brand their T...


3.000 МКД
или предлог цена
26 мар 17:10kaciga za bicikl кацига за велосипед

!new unused! CRATONI (radon) designed in Germany size: M (52~60cm)...


3.500 МКД
или предлог цена
26 мар 16:58Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам