Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sobna vrata

Se prodava zacuvana ne koristena sobna vrata so standarni dimenzii ka...


Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

Се продаваат внатрешни врати!

Димензии: Дупла врата со стакло: 140x205cm, каса 30cm Врата со стакл...


5.000 МКД
или предлог цена
02 фев 21:54Се продаваат жалузини / венецијанки!

Се продаваат користени тесни жалузини со сите додатоци за монтажа. Б...


3.000 МКД
или предлог цена
02 фев 21:54VRATA OD KALENO STAKLO

Se prodava vrata od kaleno staklo 12 mm. so standardni dimenzii, so s...


По Договор
или предлог цена
02 фев 10:41VRATA PENDZERE 200/180cm komplet

VRATATA e socuvana zameneta so PVC pogodna Za Vikendica cena po do...


3.200 МКД
или предлог цена
02 фев 08:19Od se po nesto

Polovni i zacuvani, ekstra cena po dogovor, mozno e isprakane po karg...


1 €
или предлог цена
01 фев 23:12Montaza i prodazba na roletni

Izrabotka montaza i servis na; -Pvc i aluminiuska roletna so pove...


1 €
или предлог цена
01 фев 17:00IZRABOTKA I MONTAZA NA ROLETNI KOMARNICI ROLO GARAZNI VRATI

Izrabotka montaza i servis na; -Pvc i aluminiuska roletna so pove...


111 €
или предлог цена
01 фев 17:00Nadvoresni vrata

Nadvoresni vrata so dve poli So staklo koristena 4 godini Dimenzii ...


12.000 МКД
или предлог цена
31 јан 08:19Внатрешна дрвена врата

Внатрешна дрвена врата со каса. Вратата е нова, наместена по грешка и...


7.000 МКД
или предлог цена
30 јан 07:36Kovani ogradi,vrati i nastresnici

Izrabotuvam ogradi so rezbarem pleh i porti obicni i lizgacki i nastr...


26 јан 20:26Vrati

Se prodavaat drveni vrati dobro socuvani. Cena po dogovor


26 јан 15:10Sobni vrati

Sobni sperovani vrati mnogu dobro socuvani Cena po dogovor. Ekstra ce...


26 јан 15:10СЕ ПРОДАВА ВЛЕЗНА ДВОКРИЛНА ВРАТА

Се продава половна, бела, влезна, дрвена двокрилна врата со стакло во...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
26 јан 11:15СЕ ПРОДАВА МЕТАЛЕН ДВОКРИЛЕН ПРОЗОР

Се продава двокрилен метален прозор со стакла димензија 1метар на 1ме...


1.900 МКД
или предлог цена
26 јан 11:15Натписи за врата

Натписи за врата цена:300 ден со достава достава за 2-3 дена достапна...


300 МКД
или предлог цена
21 јан 08:59Polovni vlezna vrata

Se prodava vlezna vrata bez kasa cena po dogovor


19 јан 10:43Vrati i Prozorci

Prodavam polovni Vrati i Prozorci vo odlicna sostojba, dimenzii stand...


1.800 МКД
или предлог цена
18 јан 19:48Speed pvc dograma

Brzo evtino kvalitetno izrabotena pvc dograma Najbrza montaza 7 do 1...


13 јан 03:17Pvc prozor

Vo odlicna sostojba


130 €
или предлог цена
30 дек 14:45Vrata balkonska

Prodavam balkonska so se ramka i vrata so dvojno staklo. 225x80 otvor...


1.000 МКД
или предлог цена
29 дек 18:17Prozori zelezni so stakla

1.80 x 1.10m pogolemite 1.28 x 1.18m pomalite Stakla za istite 3 s...


29 дек 14:13Prozorec so 2 poli

Vredi da se vidi 077653350


14 дек 18:14Дрвен Прозорец

/


1.000 МКД
или предлог цена
14 дек 12:54Pvc dograma

Se prodava polovna


300 €
или предлог цена
14 дек 12:25ВРАТА ШПЕРОВАНА

ЗАЧУВАНА ВРАТА ШПЕРОВАНА 1000 ДЕН. И ДРУГИ ДВЕ ДРВЕНИ ВРАТИ ПО 700 ДЕ...


1.000 МКД
или предлог цена
14 дек 11:18врати и прозори

се продаваат 4 внатрешни врати комплет со каси димензии: 85 x 200 с...


2.000 МКД
или предлог цена
15 ное 21:44Гаражна врата

Се продава метална гаражна роло врата (вратата е демонтирана), широка...


31 окт 10:05Polovna dograma, dupli vrati i prozori

- 1 x dvokrilen prozor 137 x 153 cm(so komarnik na pomaloto krilo), 1...


1.000 МКД
или предлог цена
26 окт 21:28Vrati BEZ kasi najpovolno

Se prodavaat vrati BEZ kasi. 6 vrati za so staklo - 200x93 - 3000 de...


По Договор
или предлог цена
25 окт 14:58Pvc dograma

Се продава пвц дограма поволна. Цена по договор


24 окт 21:16Roletni, kimarnici, zelozini, den i noc, rolo garazni vrati

Roletni Zelozini Komarnici Prilep Profesionalna izrabotka i montaza ...


По Договор
или предлог цена
23 окт 13:21Се продаваат дрвени врати и прозорци

Се продаваат дрвени врати и прозорци добро сочувани.За повеке информа...


По Договор
или предлог цена
14 окт 12:42Медијапанска собна врата

Се продава масивна медијапанска собна врата со меламинска фолија на П...


7.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:01ROLETNI PVC ALUMINIUM ZEBRA ZAVESI VENECIJAN KOMARNICI

Izrabotka montaza i servis na: - Pvc roletna so zaoblena i prava k...


1 €
или предлог цена
08 авг 11:59Vrata medijapan pervazi

Se prodavaat novi medijapanski pervazi podgotveni za spricanje... Vid...


200 МКД
или предлог цена
23 јул 21:59Prodavam drvena dograma

Prodavam socuvana drvena dograma: vrata so prozor-dimenzii 160x80, ...


16 јул 04:31Врати од Леснина

Врата 86x200/30 1лева 1десна 66x200/16 1лева 1десна ...


5.000 МКД
или предлог цена
15 јул 12:48Врата преградна 2,23x2,52

Врата за меѓу спрат(светларник) 2,23x2,52


15 јул 12:39Aluminska vrata dvokrilna

Aluminska vrata dvokrilna koristena 6 meseci izvadena od dukan poradi...


06 јул 12:34Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам