Подкатегорија:
                   
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MASHINA ZA PERENJE " INDESIT "

Mashinata e kako nova , kupena vo TEHNO MARKET, moze da se vidi na li...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:10Машина за перење алишта

Се продава машина за перење алишта, Самсунг бела боја 8 кг. Машината ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
Вчера 08:35frizideri peralni i.dr

cena po dogovor 075 964 255 076 967 452


1 €
или предлог цена
Вчера 07:11Frizider vitrina

Nestle


200 €
или предлог цена
Вчера 07:11Frizider vitrina kronenbier

Ispravna


1 €
или предлог цена
Вчера 07:11Frizider zamrznivac 210l

Bes problem si raboti Kako nov


100 €
или предлог цена
Вчера 07:11ROVUS

Se prodava pravosmukalka ROVUS na voda so hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:26MAX MM 720 CTB микробранова

Капацитет 20 литри Моќност 700w 5 нивоа на моќност Опција за одмр...


3.400 МКД
или предлог цена
08 авг 10:09DeLonghi EC5.1

De Longhi EC 5.1 Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа цр...


4.500 МКД
или предлог цена
08 авг 10:09Aparat za kafe electrolux

Se prodava kafemat ELECTROLUX vo dobra sostojba odlicen za domasni u...


5.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:03Se prodavaat mikseri

.


800 МКД
или предлог цена
05 авг 18:54Se prodava Sokovnik, Blender

Se prodava sokovnik Homa, nov ne koristen


1.200 МКД
или предлог цена
04 авг 14:11Prodavam toster Gorenje

Tosterot e 1800 W.


700 МКД
или предлог цена
03 авг 16:30Бојлер и бојлерче

Се продаваат бојлер 80 литри и високомонтажно кујнско бојлерче заедно...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 13:12digitalna vaga

NOVA PRECIZNA DIGITALNA VAGA, MERI DO 40 Kg. PRAJCAME PO KARGO NIZ C...


1.399 МКД
или предлог цена
03 авг 12:50Protocen bojler 24kw

Protocen bojler 24kw kupen od setec 26.000denari garancija vo setec k...


18.000 €
или предлог цена
03 авг 10:40Peracka

Dosta socuvana


1 €
или предлог цена
27 јул 22:39Gorenje

Ispavna so proba


1 МКД
или предлог цена
27 јул 22:38Frizider vitrina za pijaloci

Ispraven so proba


200 €
или предлог цена
27 јул 22:35Kais timing belt za motorizirana cetka za shark navigator

Нов погонски ребраст каиш (3M 207 6) за моторизираната четка за Shark...


690 МКД
или предлог цена
25 јул 15:05plinsko reso stakleni i rosfajtni

stakleni 1. 38x27 1299den edna ringla 2. 70x40 1799den dve ...


1.299 МКД
или предлог цена
21 јул 16:39Socuvani i ispravni

Mozat da se vidat i probat socuvani Cena po dogovor


50 €
или предлог цена
20 јул 08:15Fizider zamrznivac 310L i 410L

Funkcionalni so proba bez problem Ceni po dogovor


1 МКД
или предлог цена
14 јул 18:55Golem.izbor na polovni masini za perenje i delovi

perackite se.ispravni za ponatamosna upotreba cenite se razlicni od 3...


50 €
или предлог цена
14 јул 18:55OTKUP !!! masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika

masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika mozi i drugo da.se...


123 €
или предлог цена
08 јул 16:24KAFEMAT MUHLER

Se prodava kafemat Muhler Kafematceto e novo pod garancija, so nego ...


По Договор
или предлог цена
07 јул 08:54Filtri filter za shark navigator NV350 sunger+filc

Комплет филтер сунгерест + филц за Shark Navigator NV350. Исто так...


750 МКД
или предлог цена
04 јул 14:22GORENJE PERALKA

SE PRODAVA ISPRAVNA MASINA ZA PERENJE GORENJE


4.000 МКД
или предлог цена
30 јун 13:56Zamrznivac so stakla za vo prodavnica

Ispraven


8.000 МКД
или предлог цена
30 јун 12:18Сушара

Се продава машина за сушење алишта Beko некористена инфо на 075 289 3...


11.000 МКД
или предлог цена
29 јун 20:26Aspirator Ch

Ispraven ne mnogu služen boja kako na slikata.sirina 60 cm.


600 МКД
или предлог цена
29 јун 12:23protocna cesma za topla voda

protocna cesma za topla voda instant nasadna 1200 protocna cesma za ...


1.200 МКД
или предлог цена
24 јун 14:53Шпорет на дрва Plamen

Се продава шпорет на дрва Plamen, со гусена плоча.


10.000 МКД
или предлог цена
16 јун 22:16Se prodavaat dva sporeti

Se prodavaat dva polovni sporeti. Edniot so ispravni ringli I rerna ,...


2.000 МКД
или предлог цена
07 јун 20:262 vo 1 univerzalna zastitna teflonska navlaka za pegla

Универзална тефлонска навлака која благодарение на прикачената пружин...


390 МКД
или предлог цена
06 јун 18:43Hepa filter za pravosmukalka Shark Navigator NV350

Нови хепа филтри за Шарк Навигатор NV350. Исто така можи да набави...


890 МКД
или предлог цена
06 јун 14:44Pegla na kumur

Se prodava stara pegla, zacuvana e i moze da posluzi kako interesna e...


1.500 МКД
или предлог цена
03 јун 12:52Se prodava masina za perenje

Se prodava masina vo ispravna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
03 јун 01:49Alfa Plam шпорет електричен и плин

Продавам две години користен комбиниран шпорет на струја и на плин (д...


12.000 МКД
или предлог цена
31 мај 10:22Kaish za cetka za Kirbi Kirby G3 G4 G5 G6 G7 i dr.

Заменски компатибилен каиш за ротирачка четка кај Кирби (Kirby), со о...


490 МКД
или предлог цена
30 мај 12:04Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам