Гевгелија
                           
467 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodazba na novi stanovi vo Gevgelija

Prodazba na novi 40 stanovi vo Gevgelija kaj poranesna kasarna so pov...


830 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 мар 17:54Промовирано

Се Продава СТАРА куќа со плац на атрактивна локација

Површина на куќата е 83 м2, Вкупна површина на плацот е околу 600 м...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

SE IZDAVA NA KARAORMAN

SE IZDAVA KUKA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KON GRADOT I OBEZBEDE...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 16:44SE IZDAVA KUKA NA KARAORMAN

Se izdava kuka so dvorno mesto na karaorman komplet opremena so prekr...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 16:44Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list so site plateni davacki k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 16:23СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 13:31Се Продава СТАРА куќа со плац на атрактивна локација

Површина на куќата е 83 м2, Вкупна површина на плацот е околу 600 м...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdava nov namesten stan

sloboden od 21.03. kontakt 070543705


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:00Deloven objekt mozi i iznajmuvanje

vo blizina na avtopatot posle s.Miravci, prizemni hali so kancelarii ...


480.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава наместен стан од 76м2

Се продава стан во новоградба од 76м2 на југоисточна страна со непреч...


72.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 12:56Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 10:54Plac vo KO MRZENCI

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava gradezna ...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 мар 18:01Sprat od kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava sprat od ...


29.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
33.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:57Kuka vo Gevgelija na super lokacija

Se prodava kuka vo Gevgelija so dvorna povrsina od 563 m2 i vnatresna...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
245.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:56Stan vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan kaj idila na prvi kat vo dobra...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 мар 17:56Prodazba na novi stanovi vo Gevgelija

Prodazba na novi 40 stanovi vo Gevgelija kaj poranesna kasarna so pov...


830 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 мар 17:54Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:53VILA VANILA - SOBI I APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

Вила Ванила се наоѓа на само пет (5) минути од центарот на градот во ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 09:59Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 мар 09:39VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na 3-4km.od gran so Grcija na avtopatot Skopje Gevgelija vo blizina s...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 мар 21:07Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

27 мар 19:33Se izdava polunamesten stan

Stanot se naoga vo strumickata zgrada nad picerija Uno so celosno opr...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 мар 19:33SE PRODAVA PARCELA BLIZU GRANICEN PREMIN BOGORODICA

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/OL4JSFProxy/parceli_ko?LAYERS=PARCE...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 мар 17:48Se izdava stan do Stokomak

Se izdava stan do stokomak na prizemje za povekje informaci tel. Za k...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 мар 16:13Se izdava stan

Se izdava stan vo gevgelija kaj stokomak za povekje informacii javete...


10 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Гевгелија

Станови

27 мар 16:13SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 мар 14:09Se izdava stan

Se izdava stan


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 мар 13:17Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 мар 11:00Вила Јован;Смрдлива Вода/mountain House for rent

Викендицата Јован, Располага со 3 соби, 4 единечни кревети, еден брач...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

27 мар 11:00Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2. Stanot raspolaga ...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 мар 00:04СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 мар 10:40Stan vo Gevgelija

Se prodava stan vo gradba na prv kat. Gevgelija


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 мар 12:28Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

25 мар 10:22Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики.

Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики. Година на град...


150.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

25 мар 09:37Се продава мезонета од 75 квадрати во Пефкохори, Халкидики

Се продава мезонета од 75 квадрати во Пефкохори, Халкидики. Година н...


165.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 мар 09:26Се продава хотел во Неа Плаја, Халкидики ГРЦИЈА

Се продава хотел на три ката во Неа Плаја, Халкидики. Година на град...


1.550.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 мар 09:16Se izdava Stan 70m2 celosno opremen

Trosoben stan sloboden od 01.02.2023 Celosno opremen so nov mebel ,...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 мар 08:02Хотел за продажба в Паралия Катерини ГРЦИЈА

Се продава ексклузивен хотел во плажата Катеринис, Пиерија. Годината...


1.500.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 мар 07:25Се продава нова куќа

Се продава нова луксузна и опремена куќа, веднаш вселива. Куќата се н...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

25 мар 01:26Се продава стан

Се продава наместен стан на прекрасна локација до училиштето Владо Ка...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 мар 01:26Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 мар 23:17Se prodava plac vo Negorci

Se prodava plac vo Negorci 078849382


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 мар 10:29Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам