Гевгелија
                   
156 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na 3-4km.od gran so Grcija na avtopatot Skopje Gevgelija vo blizina s...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 18:05Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 12:58SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 12:39Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list so site plateni davacki k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мар 16:23СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мар 13:31Plac vo KO MRZENCI

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava gradezna ...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 мар 18:01SE PRODAVA PARCELA BLIZU GRANICEN PREMIN BOGORODICA

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/OL4JSFProxy/parceli_ko?LAYERS=PARCE...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 мар 17:48Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 мар 23:17Se prodava plac vo Negorci

Se prodava plac vo Negorci 078849382


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 мар 10:29Atraktivno gradezno zemjiste na vlez-Gevgelija

Se prodava atraktiven plac od 5000m2, so 2000m2 markica za gradba na...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мар 10:07NIVA VO MRZENCI - VO SELO (VODENICA)

SE PRODAVA NIVA VO MRZENCI (VO SELO) VO BLIZINA NA VODENICATA(NEKOGAS...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 мар 16:14PLAC 820m2 VO BOGORODICA SO MARKICA ZA GRADBA OD 1200m2

Se prodava plac vo Bogorodica, na glaven pat od centarot na 50m. Na s...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 мар 16:14Belozimska odrina- Gjavoto, Bogdanci

Vasko(077979703)...Se prodavat cetiri nivi vo selo Gjavato i okolina...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 18:53atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 16:30Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 16:30Караорман-Гевгелија

SE PRODAVAAT PLACOVI ZA SEMEJNI STANBENI ZGRADI VO URBANIZIRAN DEL S...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 мар 19:40Prodavam Niva (MRZENCI)

Prodavam Niva (MRZENCI) КП број.1006


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 мар 10:36Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мар 10:32Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мар 10:32PLAC VO NEGORCI 2250 m2

SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO NEGORCI 2250 m2. PLACOT SE NAOGA POMEGU...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 мар 20:45PLAC NA GRANICEN PREMIN BOGORODICA DO SKY HOTEL

SE PRODAVA PLAC SO B2 MARKICA ZA GRADENJE ( GOLEM TRGOVSKI OBJEKT) NA...


300.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 13:00Се продава нива во с.Прдејци, Гевгелија

Се продава нива во место наречено ,,СКРТ'' со површина од 1500м2 над ...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 12:48Се продава нива во с.Прдејци, Гевгелија

Се продава нива во местото ,,Шумелјот'' со површина од 900м2 над авто...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 12:48Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 500m2 K.P 5...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 мар 14:46PRODAVAM EXTRA MESTO VO S.SERMENIN KOZUV GEVGELIJA

PRODAVAM MESTO 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZA...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 мар 11:42Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 мар 22:21Placevi vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava 3 place...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 мар 21:46Zemjiste vo prdejci na pat

Se prodava zemjiste so povrsina od 9426 m2 vo KO PRDEJCI vo blizina n...


8 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
10 €
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 мар 21:44Se prodava plac

Se prodava plac so broj na parcela 844... ZA POVEKE INFORMACII NA ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 мар 01:12Se prodava plac

Se prodava plac po broj na parcela 1141... Za poveke informacii na t...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 мар 01:12Плацеви - Караорман

Се продаваат плацеви во месността караорман, со маркици за градење со...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 мар 10:5012000m2 vo Novo Konsko

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 фев 21:01Се продава Плац на Моински пат

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба. К...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 фев 21:51Plac vo Nikolic

Placot se naoga na samiot pat na 200m.od Nikolic.Placot e pogoden za ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 фев 12:08се продава градежно земјиште на Ски Кожув Центар

се продава градежно земјиште на Ски Кожув Центар 380м2 25.000 еур+д...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 фев 13:02куќа-100м2 со плац 4000м2-Мрзенци-Гевгелија

- Prodavam-издавам, gr.plac-3500m2,so легализирана kukja 100m2,vo s.M...


62.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 фев 20:56SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE GEVGELIJA

Se prodava plac 2050 m2 so objet 250m2 doneseno struja voda generale...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 фев 12:52Се продава градежно земјиште - ГЕВГЕЛИЈА

Се продава градежно земјиште на патот за с.Мрзенци,ул 7ми Ноември спр...


35 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 фев 15:22КАРАОРМАН - плац

Се продава плац во Гевгелија, населба Караорман, со вкупна површина о...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 21:35Plac za solarni paneli

Gevgelija Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i ...


22 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:20Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам