804 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
Денес 21:21СЕ ИЗДАВА ДУКАН ВО ЦЕНТАР НА ШТИП

Се издава Дукан во центарот на Штип позади Трговскиот центар Површи...


600 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 20:45Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
Денес 20:13Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Денес 19:40Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Денес 18:22Se prodava farma

Се продава фарма за свињи во Чардаклија-Штип.Објектот е со површина о...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 13:07  НОВ ОГЛАС

Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Deloven objekt 1500m2

Se prodava deloven objekt(poranesna konfekcija)Objektot se naoga na z...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:29Горно Мало

Се издава деловен простор на ул.Добре Радосавлев 7-А погоден за повеќ...


250 €
или предлог цена
Денес 11:38Izdavam garazi/garaza/magacin vo zgrada KUBUS

Izdavam dve garazi spoeni


1 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 09:59Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Денес 08:49Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 07:27ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE VO STIP

Se prodava gradezna urbanizirana parcela od 2036 m2 so markica za gra...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:23Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 07:14Се продава фарма

Се продава фарма за свињи во Чардаклија-Штип.Објектот е со површина о...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 20:31SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 19:12SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:56SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 18:55Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
Вчера 18:12Se prodava kukja vo naselba Duzlak

Se prodava kukja vo naselba Duzlak


1 €
или предлог цена
Вчера 18:03комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
Вчера 15:56Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 15:49Se iznajmuva deloven prostor

Se izdava pod kirija deloven prostor- dukan na atraktivna lokacija pr...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 15:35VIKENDICA

Predmet na prodazba e vikend kukja od 82 kvadrati, 1200 kvadrati razr...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:18Kupuvam stan

Kupuvam stan 30-40 kvadrati. Prednost naselba 8-mi Noemvri. Realni po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 15:17Се продава градежно земјиште Штип

Хитно се продава градежна парцела со одобрение за градба и платени ко...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:57Се продава градежнa parcela Штип

Хитно се продава градежна парцела со одобрение за градба и платени ко...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:56Се продава градежна парцела Штип

Хитно се продава градежна парцела со одобрение за градба и платени ко...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:56SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:44Издавам Стан во 8ми Ноември

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Инво на...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:29Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.499 €
Вчера 12:36Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 11:02GRADEZNO ZEMJISTE A2 550 m2 parcela 2657/5

Se prodava gradezno zemjiste nasaeba Senja markica A2 IMOTEN LIST ...


300.000 €
или предлог цена
Вчера 10:09Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:12Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:12Luksuzen 4 soben nov stan 155m2

Stanot e nov ne vselen, 155m2, dneven prostor 60m2 komplet pa...


125.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 08:06ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ

исчистен плац со градежно тех.документација платени се. локација у...


22.222 €
или предлог цена
Вчера 07:49Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
02 окт 21:40Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
02 окт 21:39Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам